Gönderen Konu: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic  (Okunma sayısı 202281 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic
« Yanıtla #645 : 29 Şubat 2020, 11:09:20 »
Güle güle deme zamanı geldi artık. Oyunu giittikçe geriliyor, iyi çalışmıyor gibi, iyice sermiş gibi. Kontratı bitiyordur umarım ya da bitmiyorsa da elden çıkarabiliriz. Sırbistan’a dönsün takılsın oralarda, memleketi özlemiştir.
Dünyanın En Güzel Takımı

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #646 : 29 Şubat 2020, 11:24:27 »
Bu takımın 4 numarası Williams isimli moron olduğu sürece Kalinic'e ihtiyaç olacaktır. Maalesef bu şartlar altında oynamasın diyebileceğimiz bir oyuncu değil...

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #647 : 29 Şubat 2020, 12:02:17 »
Bu takımın 4 numarası Williams isimli moron olduğu sürece Kalinic'e ihtiyaç olacaktır. Maalesef bu şartlar altında oynamasın diyebileceğimiz bir oyuncu değil...
Pardon 😂,ne için ihtiyacımız olacakmış acaba,maç içindeki saçma sapan düzensiz hareketleri için mi,şu sıralar zerre yapamadığı savunma için mi,hücum için mi.Suçlu olarak Derrick Williams’ı seçiyorsun,ama o fizik kapasitesine zaten sahip olmayan,ne savunma ne hücumda hiçbir maçta ortalaması olmayan bir adamın savunmasına ihtiyacımız var diyorsun.Çözemedim ben bu düşünceyi
« Son Düzenleme: 29 Şubat 2020, 12:02:43 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #648 : 29 Şubat 2020, 12:34:27 »
İsviçre çakısı yerine takoz olarak degistirebilriz bazen işe yarıyor çoğu zaman ise kafa yarıyor.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #649 : 29 Şubat 2020, 12:40:56 »
Ben çok uzun zamandır yolların ayrılması gerektiğini söylüyorum. Hâlâ da aynı fikirdeyim.

Top ona kaldığında %90 oranında saçmaladığı gibi, takımın savunma defoları o kadar çok ki Kalinic bize çoğu zaman iyi gibi görünüyor savunmada. Evet şampiyon olduğumuz sene kalibresinin üzerinde oynadı, teşekkür de ettik ve sevdik kendisini ama şu hâliyle 2 senedir çekilir gibi değil.

Kısalarımız topu ne zaman ona bıraksa içim titriyor korkudan ve mutlaka saçmalıyor. Kızmıyorum da, yeteneği yok çünkü.

Bizdeki misyonunu tamamlayalı çok oldu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #650 : 29 Şubat 2020, 12:48:02 »
Kaliniç bıraktığın an başta Cska çoğu takım devreye girer .Evet formsuız  ama bir çırpıda vazgeçileçek oyuncu değil.Kafa yanıyor bazen çok fazla hırstan kaynaklı bu durumda.

All around iyi adam Niko.Basketbol kariyerini bizde sonlandıracağını şubede görev alacağını düşünüyorum.En azından kötü oynasada kimse savaşmıyor diyemez.Artı yugo kökenli oyuncu olası transferlerde koz olur irtibat için.
« Son Düzenleme: 29 Şubat 2020, 12:53:22 Gönderen: Tom Hanks »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #651 : 29 Şubat 2020, 13:40:06 »
Pardon 😂,ne için ihtiyacımız olacakmış acaba,maç içindeki saçma sapan düzensiz hareketleri için mi,şu sıralar zerre yapamadığı savunma için mi,hücum için mi.Suçlu olarak Derrick Williams’ı seçiyorsun,ama o fizik kapasitesine zaten sahip olmayan,ne savunma ne hücumda hiçbir maçta ortalaması olmayan bir adamın savunmasına ihtiyacımız var diyorsun.Çözemedim ben bu düşünceyi

Çözemediysen fazla zorlama herkes senle aynı fikirde olmak zorunda değil...

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #652 : 29 Şubat 2020, 14:56:25 »
Çözemediysen fazla zorlama herkes senle aynı fikirde olmak zorunda değil...
Kimseyi benle aynı fikirde olmaya zorlamıyorum.Çok değil,bir kaç hafta sonra sizde bu söylediklerinizin yavaş yavaş tersinin çıktığını göreceksiniz,ben o zamanda aynı şeyleri savunmaya devam edeceğim,ama siz ne düşünürsünüz orası da size kalmış

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #653 : 29 Şubat 2020, 15:13:08 »
Tuğlacı
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #654 : 29 Şubat 2020, 15:15:20 »
Kalinic iyi takımın en kilit oyuncusu. Kötü takımın en rezalet oyuncusu. Bunun dışında başka bir seçenek yok. Yani kalinic’in durumuna bakarak takımın ne halde olduğunuda gözlemleyebilirsiniz.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #655 : 29 Şubat 2020, 16:07:23 »
bu kadar bipolar bir oyuncu ile devam edemeyiz, kalinici gerçekten seviyorum, samimiyetine inanıyorum ama olmaz.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #656 : 23 Mart 2020, 09:34:25 »
Dün Bein sports da 2014 2015 Sezonu Galatasaray Kızılyıldız maçı vardı. Notlarım:

12 numara Kaliniç diye bir çocuk var Kızılyıldız da. İyi oyuncuya benziyor. Normal sürenin son 2 dakikasında 2 tane üçlük attı falan. Bize uyabilir.

Marjanovic diye bir adam var; kesin NBA yapar