Gönderen Konu: Ömer Faruk Yurtseven  (Okunma sayısı 57228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
Ynt: Ömer Faruk Yurtseven
« Yanıtla #30 : 12 Şubat 2016, 02:06:28 »
Linç olayına bayılıyorum ya. Hele konu nba'se.
Bundan sonraki yaşamında başarısızlıklar diliyorum arkadaşa.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #31 : 12 Şubat 2016, 02:10:41 »
Linç olayına bayılıyorum ya. Hele konu nba'se.
Bundan sonraki yaşamında başarısızlıklar diliyorum arkadaşa.

:D

Fakat konu doğrudan NBA değil. Çocuk Üniversite tahsil edeceğim diye kaçıyor.  Yani sorun biraz da eğitim öğretim hakkı cart curt bahanesi... :P
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 02:13:12 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı ozkan

• Üye
    • ozkanarya
« Yanıtla #32 : 12 Şubat 2016, 02:12:39 »

Ozledim be abi Euroleague Vs Nba kapışmalarımızı.
Bak yine nba nefretim tavan yaptı :))

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #33 : 12 Şubat 2016, 02:13:43 »
Ozledim be abi Euroleague Vs Nba kapışmalarımızı.
Bak yine nba nefretim tavan yaptı :))

Fakat konu doğrudan NBA değil. Çocuk Üniversite tahsil edeceğim diye kaçıyor.  Yani sorun biraz da eğitim öğretim hakkı cart curt bahanesi... :P

Özleme konusuna gelince... Kalp kalbe karşıymış. :)
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 02:16:58 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #34 : 12 Şubat 2016, 06:39:57 »
https://www.youtube.com/watch?v=KCSBLv8YtWs&feature=youtu.be

Koc un basin toplantisi

aslında tercüman üstünkörü çevirmemiş, buna mecbur kalmış :) koç o kadar dolu ki bu konuda, bir saat konuşup 10 sn fırsat vermiş tercümana.
adam 3 sene önce euroleague maçında hazırladığı seti hatırlıyor..

Çevrimdışı hkn7

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #35 : 12 Şubat 2016, 08:26:14 »
17 yaşındasın, potansiyelin var ama henüz birşey görmedik, bu klüp seni yetiştirmiş sana yatırım yapıyor ve en önemlisi Obradoviç ile çalışıorsun ondan fırça yiyorsun basketbolu ondan olabilecek en doğru en güzel şekilde öğreniorsun ve sen bu adama artislik yapıp hocamı üzüyosun ve kendi kariyerini bitiriorsun.  Artık bize uzak olda nerde olursan ol..

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 12 Şubat 2016, 09:09:24 »
Olmadan oldum havasına girmiş bir diğer velet ile daha karşı karşıyayız. Ben kendisinde bir potansiyel de görmüyorum. Bu yaz Milli Takımda Papagiannis gibi bir baltanın onu nasıl rezil ettiğini gördükten sonra benim için bitmişti. Yürüsün gitsin ama öyle tahsil alacakmış falan unutsun. Klübün paralarını yerken tahsil dediğini duyan olmuş mu...

Çevrimdışı ObiCanKimobi01

• Üye
« Yanıtla #37 : 12 Şubat 2016, 09:31:12 »
Yeni kontrat imzalamamayı anlarım (Obradovic'in öğreteceklerini feda etmek gözümde zor olsa da) eğitim için gitmeyi de anlarım (çok iyi üniversitelerden teklif aldığı söyleniyor) ama koça, takım arkadaşlarına tek kelime etmeden onları yok sayarak gitmesine anlayış gösteremiyorum yaşı kaç olursa olsun. Geçici kalıp dönecek de olsa. Koç gerçekten kırılmış ve kızmış.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #38 : 12 Şubat 2016, 09:41:07 »
Olur da, ileride NBA olursa, sadece draft edilmekten bahsetmiyorum, yani bildiğin NBA'de oynar ve süre alırsa -ki bu tamamen konjonktüre bağlı bir şeydir- benim NBA'de açık ara en NEFRET ettiğim, kötü oynadığı zaman apayrı keyif aldığım İKİ numaralı oyuncu olmaya şimdiden aday oldu kendisi. Birincisi elbette tartışmasız -Amerikalı spikerlerin telaffuzuyla- Enis KENTIR. Tabii daha uzun bir süreç var, belki adam olur, "güle güle gitsin" deriz; belki KENTIR'ın bile önüne geçer nefret ve tiksinti sırasında... Ama bu gidiş iyi gidiş değil.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #39 : 12 Şubat 2016, 10:08:27 »
Ömer Faruk'un Fenerbahçe kariyeri dün itibariyle bitti.
Koçun kırgınlığına bakılırsa antrenmanlarda takımla çalışabilirse öpsün başına koysun.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2016, 10:08:37 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #40 : 12 Şubat 2016, 10:10:05 »
İşin şöyle de bir yönü var. Şu olaydan sonra YABANCI SAYISI meselesi yeniden tartışılmalı... Bu konuda şöyle bir topik açtık. Görüşleriniz önemli;

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=1394.msg118516;topicseen#msg118516

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #41 : 12 Şubat 2016, 10:29:46 »
Genç bir insan hata yapabilir anlıyorum ama en azından nezaketen icazet isteyebilirdi. Kaldı ki koçun ona hayır deme ihtimali yok. Zaten herkes ona yardım etmeye çalışırken onun kendisini düşünerek hareket etmesi koçu çıldırtmış.

Üzüldüm onun adına.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #42 : 12 Şubat 2016, 10:56:01 »
Anladığım kadarıyla Ömer Faruk önceden izin almış gitmek istediği etkinlik için, koçun kızdığı nokta takımın bir parçası olmasını istemesi ve saygı duyması, kendini düşünüyor dedi. Antiç sakatken gelip bana ihtiyac var mı bile dememesi.. Hickman geçen seneki sakatlandıgında hep takımın yanındaydı mesela.. Obradoviç insanlık dersi veriyor, Fenerbahçeye her kim saygısızlık yaparsa karşısına geçiyor.

Ayrıca kontrat meselesi de Ömer Farugun mantalitesini belli ediyor, o tarz bir fırsat nasıl kaçar ki? her sene nba cıkısı olan bir kontrattan bahsedilmiş.. Ondan sonra Türk oyuncuların gelişimi bilmemneden bahsediliyor, amaç bizim önümüzü tıkamak.. Hiç türk oyuncu sahada yok diyenler bunları da irdelese biraz .. Nekadar çok yüzeysel yorum yapılabilirse yapılıyor bu ülkede.. Sahada hiç Türk oyuncu göremiyorum diyenlerin bir boktan haberi yok. Ömer faruk veya enesten göremedigimiz saygıyı bojandan, bjelicadan bogdan da görüyoruz.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #43 : 12 Şubat 2016, 11:05:06 »
haddime degil ama bu oyuncunun basliginin kaldirilmasi cok guzel olur, arsivde bile kalmasin hatta.. direk shift+delete.

bu kadar konusulmaya degecek biri degil cunku.

Çevrimdışı ozkan

• Üye
    • ozkanarya
« Yanıtla #44 : 12 Şubat 2016, 11:25:18 »

İşte bu eğitim bahanesi yakıyor çocukların geleceğini abi :))