Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1321465 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2865 : 27 Temmuz 2016, 16:24:24 »
telekomda eric buckner vardı benim de o geldi aklıma. telekom düştü nasılsa. sert ama beyinsiz bir oyuncu süre konusunda da sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. iyi bir alternatif olabilir sanki.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2866 : 27 Temmuz 2016, 16:43:11 »
Hocam okuyunca gözümde Isaac Fotu canlandı... Ucuz, sert, rekabetçi, şimdi baktım şutunu da nispeten düzeltmiş.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Pana ilgileniyor haberleri var di .... ustelik ufak paralardan bahsetmiyorlardi ... adam katagori atlamis :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2867 : 27 Temmuz 2016, 17:07:46 »
Pana ilgileniyor haberleri var di .... ustelik ufak paralardan bahsetmiyorlardi ... adam katagori atlamis :)
Duymamışım ben onu... Hala genç 23 yaşındaymış, seviye atlayabilir.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2868 : 27 Temmuz 2016, 22:21:03 »
Ya Umut sen ne zaman 35 oldun?  CSKA macindan once 32 idi yas ibaresi.  Insan bir gunde 3 yil yaslanmaz ki...

Bulent, forum yillar once kurulunca 32 yasindaydin, hala 32 yasindasin...  Nasil oluyor?  Gencligini neye borclusun? 
Abi ben 81'liyim, anormal olan Bülent herhal. Tabii, forum kurucusu Cem, herşey olabilir, onu da es geçmemek gerek. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2869 : 28 Temmuz 2016, 00:22:32 »
Ya Umut sen ne zaman 35 oldun?  CSKA macindan once 32 idi yas ibaresi.  Insan bir gunde 3 yil yaslanmaz ki...

Bulent, forum yillar once kurulunca 32 yasindaydin, hala 32 yasindasin...  Nasil oluyor?  Gencligini neye borclusun? 

84 doğumluyum.
Ayrıca profilin altında yaş ibaresi olduğunu sayende farkettim. :)
...

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2870 : 28 Temmuz 2016, 09:41:51 »
Resmi site James Nunnally'i açıklamış.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2872 : 28 Temmuz 2016, 09:44:18 »
Resmi site James Nunnally'i açıklamış.
Ahmet'i de.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2873 : 28 Temmuz 2016, 09:53:59 »
Ömer Onan ayrıca yabancı transferini tamamladık, belki bir yerli daha alırız demiş. O da Erkan olacak zaten. Hakkımızda hayırlısı artık...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2874 : 28 Temmuz 2016, 09:58:58 »
Yeni transferlerimiz hayırlı olsun. Ben ikisinin de katkı vereceğine inanıyorum. Özellikle Ahmet, yerli statüsünde olmasından dolayı ayrı bir güç katacaktır. Ve inanıyorum ki Obradoviç sayesinde farklı bir kimliğe bürünecektir.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2875 : 28 Temmuz 2016, 10:04:23 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, takıma dahil edilen James Nunnally ve Ahmet Düverioğlu ile ilgili bilgi verdi ve desteklerinden ötürü Başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür etti.

Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Ömer Onan, “Geçen sezon oynayan Takımımızı muhafaza ettik.  Bu bizim için çok zorlu bir süreçti. Vesely ve Udoh’u takımda tuttuk.  Aynı zamanda Ricky Hickman’a tekrardan teşekkür ediyorum. İyi karakterli, düzgün bir oyuncuydu. Bize çok katkısı oldu.  Bundan sonraki takımında da başarılar diliyorum” dedi.

Transfer sürecine değinen Onan, “Daha öncede sizlere söylediğim gibi, Ricky Hickman’ın yerine skorer forvet bakıyorduk. Amerika’da Yaz Ligi’ndeydik. Oyuncu ve menajeri ile konuştuk. James Nunnally ile sözleşme imzaladık.  İyi ve aşama kaydedecek bir oyuncu. 26 yaşında. Bu sene İtalya Ligi’nin sayı kralı ve ligin MVP’si seçildi. Sezonun ilk 1-2 ayından sonra hep aynı şekilde oynamış, takım oyuncusu ve düzgün bir karaktere sahip. Amerika’da 1-2 gün birlikte olma fırsatı yakaladık. İnşallah o da çok başarılı olur. 'Hoş geldin' diyoruz. Türkiye’den de Ahmet Düverioğlu ile anlaştık. O da Anadolu Efes’te oynuyordu. Pivot mevkiinde, 2.10 boyunda, 23 yaşında genç bir arkadaşımız. Ondan da çok şeyler bekliyoruz. Lig ve Avrupa maçlarında bize çok yardımcı olacaktır.  Bu sene dediğim gibi hem takımı koruduk, hem de daha ihtiyacımız olan mevkilere takviye yaptık. Bu sezon çok yoğun olacak. Belki bir tane daha Türk oyuncu takviyesi yaparız ama bunun dışında yabancı oyuncu transferimizi bitirdik” diye konuştu.

“Başkanımıza ve tüm yönetime teşekkür ediyorum. Herkes çok büyük fedakarlık yaptı” diyen Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, “Aynı zamanda kombinelerimize çok yoğun ilgi var. Taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. 7 Ağustos’ta kombine satışlarımızı sonlandırıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2876 : 28 Temmuz 2016, 10:46:22 »
Biraz daha bütçe ile şu kadroda Bjelica/Randolph ve Rice olsaydı neler olurdu neler...
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2877 : 28 Temmuz 2016, 11:54:52 »
Artik en fazla yabanci bjelica olur belki o da cok zor ihtimal belki turk olarak tolga gecim yoklaniyordur yoksa erkan aciklanirdi umarim banvitle anlasilir tolga kazandirilir obra ya

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2878 : 28 Temmuz 2016, 12:22:32 »
Ömer Onan yabancı transferini kapattık demiş. Acaba Emir'in durumu ne olacak? Kadroda yabancı olarak tutulacak mı merak ediyorum. Hiç haber yok onun durumuyla ilgili.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2879 : 28 Temmuz 2016, 13:29:07 »
Erkanin aciklanmasi ve Emirin gidisi ile kadro alttaki gibi olur ve son yillarin en kisa ve en sessiz transfer donemini kapamis oluruz...
Ve yine kupanin en onemli adaylarin biri oluruz ....

Boby, Sloukas, Berk
Bogi,Nunnaly,Melih
Datome,Erkan,Egehan
Udoh,Kalinic,Baris
Vesely,Antic,Ahmet

Bu arada bu tatil cok uzun geldi..... yeter baslasin maclar....

Not; o kupa buraya gelecek !!!!!
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....