Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1321866 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3105 : 25 Ekim 2016, 00:12:45 »
Brandon Paul serbest kalıyor. Burada De Colo etkisi gösterir. Neden biz düşünmüyoruz?

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3106 : 25 Ekim 2016, 00:43:30 »
Brandon Paul serbest kalıyor. Burada De Colo etkisi gösterir. Neden biz düşünmüyoruz?
Oyuncu arayışında olduğumuzu sanmıyorum.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3107 : 25 Ekim 2016, 12:10:26 »
ancak nunnally ocak ayına kadar ıstneen seviyeye gelmezse bence oyuncu bakarız 1 tane daha...o oyuncuda kac numar aolur bilinmez tabi artık..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3108 : 25 Ekim 2016, 13:33:15 »
ancak nunnally ocak ayına kadar ıstneen seviyeye gelmezse bence oyuncu bakarız 1 tane daha...o oyuncuda kac numar aolur bilinmez tabi artık..

Nunnaly ile hocanin arasi iyi gibi ... adam dediklerini yapiyor ki hem sure veriyor hem de kenarda dakikalarca hatasini anlatiyor .... O da dikkatle dinliyor vs ....

Hoca ne zaman bagirmayi birakir o zaman anca yeni oyuncu bakilir onun da ocak oncesi olacagini sanmam ... Obra karsisindaki caba gosterdikce kredi veriyor ve gorunen o ki nunnaly de cabaliyor ....

Zaten bence Nunnaly yerine degil... ama 4-5 oynayabilecek bir oyuncuya ihtiyacimiz olabilir zamanla (Ahmet eger bu odunlukla israr ederse)... Sezon ortasinda Emircan olabilir belki ... yani en azindan hos olur :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3109 : 25 Ekim 2016, 14:28:55 »
Nunnaly ile hocanin arasi iyi gibi ... adam dediklerini yapiyor ki hem sure veriyor hem de kenarda dakikalarca hatasini anlatiyor .... O da dikkatle dinliyor vs ....

Hoca ne zaman bagirmayi birakir o zaman anca yeni oyuncu bakilir onun da ocak oncesi olacagini sanmam ... Obra karsisindaki caba gosterdikce kredi veriyor ve gorunen o ki nunnaly de cabaliyor ....

Zaten bence Nunnaly yerine degil... ama 4-5 oynayabilecek bir oyuncuya ihtiyacimiz olabilir zamanla (Ahmet eger bu odunlukla israr ederse)... Sezon ortasinda Emircan olabilir belki ... yani en azindan hos olur :)

Bagirmayla ne alakasi var ki? :)  Goudelock'a ben bir defa bagirdigini bile gormedim ama adam son vakaya kadar takimin bir numarali adamiydi. 

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3110 : 25 Ekim 2016, 15:19:54 »
Bagirmayla ne alakasi var ki? :)  Goudelock'a ben bir defa bagirdigini bile gormedim ama adam son vakaya kadar takimin bir numarali adamiydi.
Hoca kendisi demişti "Ben bir oyuncuya artık bağırmıyorsam ona bir şey anlatmaya çalışmadığım için" diye. Goudelock'a da arada kızıyordu ama oyuncunun karakterine, fırçayı kaldırmasına göre tonunu ayarlıyor sanki.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3111 : 25 Ekim 2016, 15:55:32 »

Besim cidden kime bagirmayi biraktiysa gitti ... bak emir de buna iyi ornek ... bu arada gue ye ben hatirliyorum bir iki fircasini ... bir iki kere de kipkirmizi ama sakin bir sekilde anlatma cabasini :) gariban melih cok cekti guedelock tan

o bagirmadiginda derim gider diye ... son ana kadar ogretmeye calisiyor kutay in dedigi gibi ... ve hayal mayal sanki hatirliyorum o roportaji ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3112 : 25 Ekim 2016, 18:43:38 »
Hoca kendisi demişti "Ben bir oyuncuya artık bağırmıyorsam ona bir şey anlatmaya çalışmadığım için" diye. Goudelock'a da arada kızıyordu ama oyuncunun karakterine, fırçayı kaldırmasına göre tonunu ayarlıyor sanki.
Besim cidden kime bagirmayi biraktiysa gitti ... bak emir de buna iyi ornek ... bu arada gue ye ben hatirliyorum bir iki fircasini ... bir iki kere de kipkirmizi ama sakin bir sekilde anlatma cabasini :) gariban melih cok cekti guedelock tan

o bagirmadiginda derim gider diye ... son ana kadar ogretmeye calisiyor kutay in dedigi gibi ... ve hayal mayal sanki hatirliyorum o roportaji ....

Demisse ilgisi var o zaman.   Sanirim ,en az bagirdigi adam Goudelock.  Taaa basindan beri hic bagirmadi.  Tabii Goudelock'in ne kadar ozel bir skorer oldugu malum. Hucumda bagirmasini gerektirecek bir sey yoktu ama savunmasina da bagirmamasi ilginc. 

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3113 : 25 Ekim 2016, 19:36:39 »

socrates dergisindeydi o röportaj.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #3114 : 26 Ekim 2016, 02:16:56 »
Nunnally'nin yeterli olup olmamasından ziyade Brandon Paul fırsat transferi. Goudelock nasıl düştü ise, Paul da o şu an. Gittiği takımda fark yaratacak oyuncu kolay gelmiyor Avrupa'ya.

Sezon sonu Bogdan gittiğinde oyuncu aramazsın yerine işte.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2016, 02:18:08 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3115 : 31 Ekim 2016, 13:50:11 »
buraya yazalım bari de herkesin haberi olsun..sonucta transfer olmus..

yordan minchev artık el kadrosunda yer alacak...

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3116 : 31 Ekim 2016, 20:45:53 »
Paramız olsa da walter tavaresi alsak ilaç olur nba pek bir şey katmadı ona ama obradovic geliştirebilir para olarak çok uçmazsa alınabilir
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2016, 20:48:14 Gönderen: ata771 »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3117 : 31 Ekim 2016, 23:45:36 »
Paramız olsa da walter tavaresi alsak ilaç olur nba pek bir şey katmadı ona ama obradovic geliştirebilir para olarak çok uçmazsa alınabilir
Neye ilaç olur Atahan?
Tavares'e ilaç olur diyorsan haklısın
Bizim ihtiyacımız yok ilaç olsun

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3118 : 01 Kasım 2016, 00:32:48 »
Nunnally'nin yeterli olup olmamasından ziyade Brandon Paul fırsat transferi. Goudelock nasıl düştü ise, Paul da o şu an. Gittiği takımda fark yaratacak oyuncu kolay gelmiyor Avrupa'ya.

Sezon sonu Bogdan gittiğinde oyuncu aramazsın yerine işte.
Bu Npvgorod ile Badalona'da oynayan Paul değil mi?  Bu mu de colo etkisi yaratacak, Bogdanovic gittiğinde Paul ile mi yerini dolduracağız,
Cengiz Chris Paul ile karıştırdı sanırım 

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #3119 : 01 Kasım 2016, 00:34:09 »
fenerbasket sitesine bir tek ben mi giremiyorum?