Gönderen Konu: Fenerbahçe / Türkiye Kupası / 2016-17 Sezonu  (Okunma sayısı 24339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ata771

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Türkiye Kupası / 2016-17 Sezonu
« Yanıtla #30 : 13 Şubat 2017, 11:04:20 »
Çıktı bütün biletler satışa varsa efes tarafı vardır sadece

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Normal şartlarda Brown efendi oynasa ne olur oynamasa ne olur derdim ben ama son daçka maçı bana sakin olmamı söyledi. açıkçası büyük hayal kırıklığı yaşadım. pota altımız derken ? sorusunun altında da bu vardı. Biz oynumuzu oynarsak efes tam kadro çıksa da yeneriz ama biz oynayamadıktan sonra brownun yanında dunston da oynamasa işler zor. isimlerle maç kazanılmıyor maalesef
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Euroleague'te bu kadar kiritik yerdeyken kesinlikle sakatlık riski almamalıyız, tabii ki bilemezsin spor bu ancak özellikle as oyuncularımız çok dikkat etmeli. Bu sezon Bogi sakatlandığında neler yaşadığımızı gördük sonuçta. Tamam oynadığımız her kupaya talibiz ama en çok Euroleague kupasına talibiz, yemişim Türkiye kupasını afedersin.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
O yada bu gibi bir tercih olması mı lazım. Bu takımın ana hedefi euroleague olabilir ancak türkiye kupasıda bir hedeftir. Sakatlık  farklı önde olduğun bir kaunas maçı gibi bir maçta hiç beklemediğin bir fast breaktde de olabilir.  Daha önce de en formda olduğumuz dönemde Hickman etrafında kimse yokken maç bitmek üzereyken ayağını ters bastı sakatlandı. Kimse bilemez ne zaman olacağını. Umarım olmaz. Çok çektik sakatlıklardan ancak bu kupa da önemlidir ve başımızda Obradovic varken de tüm takımın tam konsantrasyonla oynamasını bekliyorum ben.

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
Ynt: Fenerbahçe / Türkiye Kupası / 2016-17 Sezonu
« Yanıtla #35 : 13 Şubat 2017, 14:26:04 »
Ben Türkiye kupalarının bu şekilde kurayla yürümesi taraftarıyım. Sürprizlere açık oluyor hiçolmazsa. Bi gariban takımın bi hikaye yazması imkanı artıyor. Bizim açımızdan bakınca da; amacın kupa ise şans olarak Efes'le ilk maçta karşılaşmakla finalde karşılaşmak arasında bi fark yok. İlla bi kere yenmen lazım zaten. Aynı şey futbolda da geçerli. Grup, torba yok. Direk kura ile gitmeli.

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
Tam konsantrasyonla oynamak veya kupa almayi hedeflemek ayri ozellikle as oyunculari sakatliktan sakinmak ayri seyler bence. Yine hedefleyelim ama aslara fazla yuk binmesin; agirlikli Berk'le, Melih'le, Ahmet'le, Baris'la, Egehan'la, Bennett'le, Nunnally ile hedefleyelim olmaz mi.. Bu oyuncular da her seylerini ortaya koysun, Turkiye kupasini alamazsak da canlari sagolsun..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ben de sakatlıktan sakınmak diye bir şey olmadığını iki basit maçla Bogdan ve Hickman örnekleri ile verdim. Mücadelenin, çekişmenin olmadığı pozisyonlarda sakatlandılar ikisi de. Ahmet, Egehan, Barış, Berk falan oynayacaksa zaten ilk maçta fark yer eleniriz. Öyle bir şey olacağını sanmam gerçi. Obranın kupaya önem verdiğine eminim.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ben de sakatlıktan sakınmak diye bir şey olmadığını iki basit maçla Bogdan ve Hickman örnekleri ile verdim. Mücadelenin, çekişmenin olmadığı pozisyonlarda sakatlandılar ikisi de. Ahmet, Egehan, Barış, Berk falan oynayacaksa zaten ilk maçta fark yer eleniriz. Öyle bir şey olacağını sanmam gerçi. Obranın kupaya önem verdiğine eminim.
fark yiyip elenmek neyse de Obra reis sinir krizi geçirebilir.))) şaka bir yana bence favori efes bu maçta.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı birkan

• Üye
  • Yer: istanbul
    • _birkanyuksel_
açıkçası efesin normal şartlarda karşımızda durması söz konus değil ama takımda son 3-4 maçtır süre gelen bir formsuzluk söz konusu. Ama buna rağmen bile Efes favori olmaz. bu arada yabancı seçim hakkı muhtemelen efesin yabancı oyuncularına göre şekillenecektir. brown'un oynaması halinde (bence kesin oynar) ne kadar formsuz olsada kalınıc'ı koçun tercih edeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı birkan

• Üye
  • Yer: istanbul
    • _birkanyuksel_
açıkçası efesin normal şartlarda karşımızda durması söz konus değil ama takımda son 3-4 maçtır süre gelen bir formsuzluk söz konusu. Ama buna rağmen bile Efes favori olmaz. bu arada yabancı seçim hakkı muhtemelen efesin yabancı oyuncularına göre şekillenecektir. brown'un oynaması halinde (bence kesin oynar) ne kadar formsuz olsada kalınıc'ı koçun tercih edeceğini düşünüyorum.

kostas - bogdan - datome - kalınıc - udoh- vesely olur gibi yabancılar belki veselyden cıkıp nunnaly tercihi olursada şaşırmam.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Bennett tribünde olur.Diğer isim ise Kalinic ya da Nunnally olur.

Dixon-Bogdan-Datome-Vesely-Udoh ideal 5'iyle başlayalım.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
iki takım da elenirse dert edecek durumda değil..elenme tatil olarak görülüyor bir nevi bu yoğun tempoda..o yüzden yenilgi olursa çok karalar bağlamayın ama bana bakmayın..ben eski tip fenerliyim...yine sallarım

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Bennett tribünde olur.Diğer isim ise Kalinic ya da Nunnally olur.

Dixon-Bogdan-Datome-Vesely-Udoh ideal 5'iyle başlayalım.

Pota altında ezileceğimiz takım olmadığından formsuz kalinic olmayabilir

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
Berk egehan melih barış  gibi adamlar oynayacaksa obradan önce ben kendimi picaklayayim da efes karşısında görmeyeyim öyle bir kadro ;D
 Obranin böyle bir kadroyla oynayacağını düşünmek hayalcilik olur ki oynamasın  zaten. Türkiye kupası takımı moral ve motivasyon açısından güzel etkiler diye düşünüyorum yorgunluk sakatlık vb çok olmasın  elbette ama kısa yoldan kupa kazanmak da elbet güzel bir durum  taraftarlar ve takım adına kupa moral verici olacaktır.