Gönderen Konu: Fenerbahçe / Avrupa Kupaları (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 28604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Hakan abi, Emenikenin sakatlığı sebebiyle kenarı alındığını söylemişti spiker. Maç sonu daha detaylı bilgi verilmiştir belki. Diğerlerinde tabii ki de hem fikirim.

Zaten o Ozan Tufan adlı arkadaşın pas atacağı adamın gerisine pas atıp durması acayip sinir bozucu. Girdiği gol pozisyonu da kaçacak şey değildi ama onu bile kaçırarak şaşırtmadı.

Rakip bariz şekilde savunmada kötüydü ama bizim takım geleneği olduğu üzere değerlendiremedi; sonuç olarak adamlar gayet de fena olmayan bir skorla evlerine döndüler.

Çevrimdışı sandro12

• Üye
Saçma sapan bir gol yedik; 2 farkla yenmemiz lazımdı..
Elenirsek UEFA'ya kalıyor muyuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
Saçma sapan bir gol yedik; 2 farkla yenmemiz lazımdı..
Elenirsek UEFA'ya kalıyor muyuz?

O durumda play-off'a kalırız, seribaşı olacağımız için geçen seneki Atromitos gibi zayıf bir rakip gelir büyük ihtimalle.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Hakan Abi'nin de dediği gibi bu herif bizle .... Geçiyor yaptığı değişikliklere bak.
Emenike RvP ileri ucu bu sene çok iş yapabilir bence arkalarında da Yeni on numara ile birlikte.. İleri 3lü bu şekilde olmalı bence . Orta sahada topal ve yanına Salih yada Alper 5linin sağı solu Hasan ile wiel geri 3lü de bu şekilde. Bence hiç te fena görünmüyor. İlk hamle oyuncumuz Volkan olur ardından da Stoch ve Aatıf.. Fernandao en büyük nefretim. Ozan Souza falan derken iyi bir yedek kulübesi de olmuş olur bence böylelikle.
Bu geri 3lü oturduktan sonra önlerinde topal ile birlikte geçilmesi çok çok güç olacaktır. Birkaç cümle de Emenike için söylemek istiyorum. Bugün ona iş yaptıran Salih oldu. Emenike komple bir santrafor değil kesinlikle o yüzden ben de dahil çok sövdük. İsmail Kartal dönemindeki futbolu hatırlayın asla ona göre değildi. Emenike önüne atacaksın koşacak abi Budur , bugünkü gibi kaleye kadar girecek. Ondan yüzdeli son vuruşlar atak olgunlaştırmasını falan bekleyemeyiz. Ersun Yanal'ın döneminde hatırlayın ne kadar başarılıydı çünkü tam istediği futbol oynuyordu bkz. Deplasman Antep maçında Binya vs Emenike

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Salih böyle oynayacaksa yeni 10 numara için para harcamak günah olur.

Çevrimdışı Selim ergin B

• Üye
  • Yer: izmir /bayraklı
    • @erginfenerbahce
Hoca'dan önce hakemlere bir şey bulmalılar. Rakibin attığı gol az farkla ofsayt.Yine ince ince yasemince oluyor. O zaman hiç mi umutlanmayalım avrupa'dan vs...
General harrington kupası Fenerbahçe'de.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
Salih böyle oynayacaksa yeni 10 numara için para harcamak günah olur.
2 senedir doğru düzgün oynamamış genç bir oyuncuya koca sezonun yükünü vermek ona haksızlık ve gereğinden fazla beklenti olur. Allah korusun bu işin sakatlığı da var. Bence en az onun ayarında bir transfer lazım.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Vitor gerçekten kendisini kovdurmaya çalışıyor. Maçı yardımcısının yönetmesi fark etmez. Eskiden Tanjevic vardı; iyi oynayan oyuncuyu cezalandırır ve kenara alır; kötüyü ısrarla sahada tutardı. Basketbolda oyuncu değişiklik hakkı sınırsız olduğu için bu bir nebze anlaşılabilir ama Vitor'un değişiklikleri ancak kendisini kovdurmak için yapılan şeyler... Sahanın en iyi üç ismini birer birer kenara aldı. En iyisinden başlayarak... Önce Emenike, sonra Salih ve sonra yeni sağ bek... Fernandao ve Ozan Tufan gibi uyuyanları ise ısrarla oyunda tuttu. Bu kadarına yuh!
Aynı şeyleri yazacaktım. Eğer sakatlık yoksa en kibar söylemle saçmaladı resmen.
Benim korkum, alper, topal falan dönünce ne olacak, alper-topal-salih-rvp-emenike yerine ozan-josef-topal-fernandao-emenike ile oynayıp bizi kabız edecek sanki kımıl futbolla.

Emenike iyi döndü ama ısınamıyorum bir türlü ben bu adama.
Salih in de kondisyonunu arttırması lazım.

Diegodan sonra salih ile biraz alex esintileri gördük, bu sistemle vanpersie de kendine gelebilir, salih ile aynı dili konuşacaklar sanırım sahada.

Beklentim çok düşüktü, belki bu yüzden oyundan memnun kaldım ama aziz ve pareira varken umutlanamıyorum malesef.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
Eğer 3-5-2 oynanacaksa stoperlerin önünde Ozan, onun önünde Salih ve 10 numara oynamalı. Topal ve Souza pozisyonsuz kalıyor. Ancak ben bu sistemin Avrupa'da şu an kanatlarımız cezalı olduğu için olduğunu sanıyorum. Uzun vadede şu tarz bir 11'e döneriz diye umuyorum oyuncular değişir illa ki:

Kaleci
Wiel-Kjaer-Skrtel-Kaldırım
              Topal(Souza)
     Salih(Ozan)-Transfer(Alper)
Emenike(Atıf)-RvP(Fernandao)-Volkan(Stoch)

Elimizde Ozan ve Salih varken gidip ligde yine Topal-Souza çıkarsak maçlara 5000 taraftar gider artık.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Selim ergin B

• Üye
  • Yer: izmir /bayraklı
    • @erginfenerbahce
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden temsilcimiz Fenerbahçe'nin Fransa'nın Monaco takımı ile 3 Ağustos Çarşamba günü oynayacağı 3. ön eleme turu rövanş maçını Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Artur Manuel Ribeiro Soares Dias yönetecek.

Fransa'nın Monaco şehrindeki II. Louis Stadyumu'nda TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmada Dias'ın yardımcılıklarını Rui Licino Barbosa Tavares ve Bruno Miguel Campos Rodrigues, dördüncü hakemlik görevini ise Tiago Bruno Lopes Martins yapacak.
General harrington kupası Fenerbahçe'de.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Maça saatler kaldı konu açılmayınca yine bize kısmet oldu  :) İnşallah yine uğurlu gelir. 
Gol bulacağımızı düşünüyorum ama önemli olan daha fazlasını yememek..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
İlk maçta kaleci yönünden sıkıntı vardı, bu maçta da aynısı olursa işimiz çok zor. Ertuğrul yerine Fabiano'nun oynayacağı söyleniyor ama o da pek tekin bir kaleci değil.

Dünkü maçlarda Azerbaycan takımı Karabağ'ın elenmesine üzüldüm; fazlasıyla domine ettikleri maçı 85. dk'da kaza golü yiyerek, deplasman golü dezavantajıyla (1-1) turu verdiler. Öte yandan, İrlanda'nı hayli mütevazi takımı Dundalk'ın, son yıllarda Şampiyonlar Ligi'nin gediklisi Bate Borisov'u evinde 3-0'la geçtiği maç gayet keyifliydi ve de sonucu itibariyle sevindirici bir maç oldu.

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
Rezil bir ilk yarı oynadık. Ozan ve Souza mümkünse ayni anda oynamasın artık vallahi gına geldi. Fernandao futbolu birakali 2 yil oldu zaten. Takımda topu ileri götürecek tek adam kenarda. Vitor sevdasından acilen vazgeçmemiz lâzım. Bir sezon daha boşa gitmesin.
~ Zeljko's Soldiers ~

Çevrimdışı sandro12

• Üye
Monaco kötü bir takım, Fenerbahçe ise çok kötü bir takım; turun özeti bu.. Özellikle o Fernandao denen oyuncu bozuntusu sinirlerimi bozuyor..

« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2016, 23:30:01 Gönderen: sandro12 »

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
Vitor ve ruhsuzlar ordusu. Yine boşa giden bir sezon... Yazık ya vallahi yazık. Yazacak çok şey varda. Herşeyi geçtim sadece Fernando ile maça başlaması ve 90 dakika oyunda tutması bile ne kadar vasifsiz olduğunu gösteriyor zaten. İyiki basketbol takımımız var. Basketbol takımındaki mücadelenin 10 da 1 i yok şu takımda. Allah sabır versin FB taraftarına
~ Zeljko's Soldiers ~