Gönderen Konu: Fenerbahçe / Avrupa Kupaları (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 28532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Avrupa Kupaları (2016-17 Sezonu)
« Yanıtla #45 : 18 Ağustos 2016, 22:32:03 »
İzlet bize 2011 2012 sezonundaki Stoch'u Advoooooooo

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #46 : 18 Ağustos 2016, 22:32:16 »
Fernandao çıkana kadar sinir bozmaya devam etti.
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2016, 22:43:25 Gönderen: franz392 »

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #47 : 18 Ağustos 2016, 22:37:52 »
Van Persie oyuna girmedi mi?

Çevrimdışı Selim ergin B

• Üye
  • Yer: izmir /bayraklı
    • @erginfenerbahce
« Yanıtla #48 : 18 Ağustos 2016, 22:55:38 »
vitor ibnesi ile 1 sezonda yaptigimiz ataklari 45 dk'da yaptik advocaat'la.

muthis oynuyoruz , ulan vitor

Vitor da avrupa'da böyle oynatıyordu. Kaçtı, gitti ayıp etti.
General harrington kupası Fenerbahçe'de.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #49 : 18 Ağustos 2016, 23:01:21 »

Böyle tek maç Lokomotiv Moskova idi. Kaçtı mı korkutulup sindirildi mi belli değil. Ki kendisinden nefret eden biri olarak söylüyorum. Umarım tazminat yüzünden Del Bosque olayına dönmez bu iş.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #50 : 18 Ağustos 2016, 23:36:36 »
2 sezon sonra ilk kez adam gibi degisiklikler gorduk, sahanin en kotu iki oyuncusunu cikardi rvp ve stoch'u soktu, ikisi de iyi oynadi.

ismail kartal gol atmamiz gereken macta diego'yu cikarip hasan ali'yi sokmustu.

vitor'u zaten biliyorsunuz degisikliklerin.

he bi de advocaat macdan sonra fizik durumumuz bok gibi demis kibarca , hic calismamis kampda takim.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #51 : 19 Ağustos 2016, 00:04:46 »

Vitor kaçmadı yönetim tarafından mobbing yapılarak kaçması sağlandı. Kovuldu da denebilir. Çok daha erken yapılması gereken şey Monaco'ya elenince yapıldı. Ayrıca Vitor'un Avrupa'da içerideki Moskova maçı dışında bir numarasını göremedik. İçerideki Braga ve Monaco maçlarında da kısa dönemlik iyi performanslar vardı. Monaco ve Moskova deplasmanlarındaki facia hala aklımda.

« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 00:15:42 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
    • basarbukucu
« Yanıtla #52 : 19 Ağustos 2016, 00:13:49 »
Çok iyi oynadık ama Pereira'nın kovulmasının gazı mıydı yoksa hocanın etkisi miydi bilmiyorum.

Advocaat'ın şu ana kadar açıklamaları beni memnun etti. Ön yargımı attım en azından. Adam en azından g.te g.t diyor. İyi oynadığımız maçta bile eksik gördüğü yönleri söylüyor, takımın kondisyon ve fiziki durumunun gelişmesi gerektiğini söylüyor, ilk yarıdaki oyunun kendisini memnun etmediğini söylüyor vs...

Dediğim gibi hocanın bende bıraktığı ilk intiba olumlu ama her şeyin daha çok başındayız. 1 aya kadar gidişatın ne olacağı belli olur.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #53 : 19 Ağustos 2016, 00:18:35 »
Salih Uçan diyor ve susuyorum. Nazar etmekten korkuyorum.

Stoch'un son dakika attığı takımın üçüncü, kendisinin ikinci golünü mutlaka izleyin.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
    • basarbukucu
« Yanıtla #54 : 19 Ağustos 2016, 01:04:44 »
Salih Uçan diyor ve susuyorum. Nazar etmekten korkuyorum.

Stoch'un son dakika attığı takımın üçüncü, kendisinin ikinci golünü mutlaka izleyin.

Ah bir de şut çekebilse bu yetenekle Avrupa en üst seviyelerine çıkabilir. Stoch'un şut yeteneğinin Salih'te olmasını çok isterdim. Topa çok kuvvetsiz vuruyor, umarım çalışarak geliştirir.
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 01:06:02 Gönderen: Başar Bükücü »

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #55 : 19 Ağustos 2016, 10:12:36 »
Oynanan oyunu geçtim Advocaat'da Vitor hıyarının kenardaki samimiyetsiz hareketlerini görmemek ve basın toplantılarındaki aptal saptal cevaplarını duymamak bile benim için yeterli oldu.Üzerimden büyük bi yük kalkmış gibi hissediyorum nasıl dayanmışız bi sene bu adama.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #56 : 19 Ağustos 2016, 10:24:39 »
Teknik direktörün ilk ve en temel görevi herkesi yerinde oynatıp, çomak sokmamak, oyuncularla rekabete girmemek. Vitoru muhtemelen seven sayan tek bir oyuncu dahi yoktu.
Hoca geldi futbolun basit doğrularını yaptı, kötü olanı çıkardı, doğru pozisyonun adamlarını aldı, bu bile takımın prangalarini çözmeye yetti.
Takımın en büyük eksiği skor katkısı alacağımız bir kanat/forvet. Sow'un yaptığını yapacak bir oyuncu lazım. Elimizdeki volkan-alper-stoch-atif dörtlüsu uzun vadede patlamaya müsait. Bir de orta sahaya Salihi yedekleyecek biri lazım.  Şu anda topal-ozan-josef-salih dışında orta sahamız yok.

Sent from my SM-N920C

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #57 : 19 Ağustos 2016, 13:17:39 »
Teknik direktörün ilk ve en temel görevi herkesi yerinde oynatıp, çomak sokmamak, oyuncularla rekabete girmemek. Vitoru muhtemelen seven sayan tek bir oyuncu dahi yoktu.
Hoca geldi futbolun basit doğrularını yaptı, kötü olanı çıkardı, doğru pozisyonun adamlarını aldı, bu bile takımın prangalarini çözmeye yetti.
Takımın en büyük eksiği skor katkısı alacağımız bir kanat/forvet. Sow'un yaptığını yapacak bir oyuncu lazım. Elimizdeki volkan-alper-stoch-atif dörtlüsu uzun vadede patlamaya müsait. Bir de orta sahaya Salihi yedekleyecek biri lazım.  Şu anda topal-ozan-josef-salih dışında orta sahamız yok.

Sent from my SM-N920C

orta saha da 3lü oynayacaksak Salih in direk yedegi olmasa bile Alper i sol icte kullanabiliriz.
yine zaman zaman 2li oynatip cift forvet cikabiliriz.
örnek: salih olmadiginda Topal-Ozan(Souza-Ozan) illa 3lü oynatacaksa hoca Alperi bunlarin yaninda oynatabilir.
Ersun Yanalin da zaman zaman oynattigini biliyoruz

dün uzun zaman sonra ilk defa heyecanlandim takimi izlerken
twitter da herkesin dilinde oldugu icin yaziyorum Salih-Ozan-Souza-Topal hatta Roman bile ön libero oldugunu düsünürsek 6 ve 8 numara da baya iyiyiz ve yeterince oyuncuya sahibiz. Sikinti bence kanatlarda

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #58 : 19 Ağustos 2016, 13:53:15 »
orta saha da 3lü oynayacaksak Salih in direk yedegi olmasa bile Alper i sol icte kullanabiliriz.
yine zaman zaman 2li oynatip cift forvet cikabiliriz.
örnek: salih olmadiginda Topal-Ozan(Souza-Ozan) illa 3lü oynatacaksa hoca Alperi bunlarin yaninda oynatabilir.
Ersun Yanalin da zaman zaman oynattigini biliyoruz

dün uzun zaman sonra ilk defa heyecanlandim takimi izlerken
twitter da herkesin dilinde oldugu icin yaziyorum Salih-Ozan-Souza-Topal hatta Roman bile ön libero oldugunu düsünürsek 6 ve 8 numara da baya iyiyiz ve yeterince oyuncuya sahibiz. Sikinti bence kanatlarda
Souza, Topal, Roman aynı pozisyonun adamı yalnız. Souza'nın Topal ile beraber oynayamadığını gördük.

Kaldı Ozan, Salih, Alper. Ozan'ı da dün statta izledim beğendim ama Advocaat'e "Bu yıl 8 numaramız Ozan" diyecek güveni verdi mi şüpheli. Salih ikinci yarı iyiydi. Alper'i de bazen oynatırız desek orta sahada iki pozisyon için 2.5 adamımız var. İdeal olan, Souza'yı (ki bence çok kötü topçu değil) iyi paraya satıp bir tane daha ayağı iyi, topla çıkabilen bir adam almak oraya.

Ama kanatlarda da sıkıntımız olduğuna katılıyorum. Atıf için daha erken yeni geldi ama pek o ışığı vermedi. Stoch yanar döner kuş misali ama belki yeni sistemde parlayabilir ona uyan bir sistem. Emenike'yi dün gördük kesinlikle kanat adamı değil. Alper ve Volkan Şen de diğer adamlar. Bir tane Nani gibi, aynı pahada ve isimde olmasa da, direkt oynayabilecek bir adam lazım. Lens diyorlar olur umarım.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #59 : 19 Ağustos 2016, 13:57:45 »
Souza bu gözlerin gördüğü en "gereksiz" futbolcu...