Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2016-17 Sezonu)  (Okunma sayısı 74509 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı in obradovic we trust

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2016-17 Sezonu)
« Yanıtla #255 : 20 Şubat 2017, 07:13:52 »
Fenerbahçe'de olağanüstü seçimli genel kurul için şartlar ne? Sadece başkanın isteği ile mi gidiliyor? Eğer üyeler imza toplayı götürebiliyorsa, üyelerin ne kadarının desteği gerekli?
Ben sadece Başkan götürebiliyor diye düşünerek demiştim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

https://www.oncefenerbahce.com/

"Kulüp tüzüğümüze göre, olağanüstü kongre gerçekleştirebilmek için, noter huzurunda, 4.500 kongre üyesinin imza atması gereklidir ve bu da ütopik derecede zor bir durumdur."

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #256 : 20 Şubat 2017, 10:07:14 »
biryerden alıntıdır, kaynağını bilmiyorum, banada bir arkadaştan geldi;

Hepinizi tek tek tebrik etmek lazım... Öyle kuru bir teşekkürle değil, statta tören düzenleyip, havai fişekler ve ışık gösterileri eşliğinde teşekkür edilmeli size, eserinizle yıllar boyu övünün diye...

En büyük alkışları Başkan Aziz Yıldırım toplamalı... Mükemmel teknik direktör tercihleri, transfer ettiği birbirinden yetenekli yıldızlar için göklere çıkarılmalı. Alex'i, Appiah'ı, Anelka'yı, Ortega'yı, Aurelio'yu unutturan transferleri; her sezon rüzgar gibi gençleri takıma kazandıran müthiş scout ekibi için ayrıca kutsanmalı, dakikalarca ayakta alkışlanmalı...

Başkan Aziz Yıldırım'a yaptığı her doğru işte çok büyük katkı veren birbirinden değerli yönetim kurulu üyeleri de asla unutulmamalı. O büyük törende Aziz Yıldırım ve yöneticiler el ele kürsüye çıkmalı. Gururla taraftarları selamlarken kulüp tarihine geçen bu eşsiz adamlar, gözyaşları sel olmalı...
Fenerbahçe'yi üç yıldır zaferden zafere koşturan, oynattıkları müthiş futbolla taraftarları mest eden İsmail Kartal, Vitor Pereira ve Dick Advocaat kürsüye gelirken tıklım tıklım dolu statta, "We are the champions" çalmalı... Üç hocanın kazandığı kupalar tek tek sahneye konulmalı...

Fenerbahçe taraftarına yaşattıklarınız hiçbir zaman unutulmayacak... Ne zaman gidersiniz bilmiyorum ama siz hep akıllarda kalacaksınız, her sohbette, her başarısızlıkta sizler hatırlanacaksınız...
Son söz: Yapacak bir şey kalmadıysa eğer, hiçbir şey yapmamak en doğrusudur. Bitsin dava, açıklansın karar, sizinle buraya kadar, görecek daha çok güzel günler var...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #257 : 26 Şubat 2017, 02:06:28 »
Fenerbahce'nin kurtuluşu GFB'nin elinde, bir cümlesine bakar, organize olup İSTİFA yürüyüşü yapsalar hem de bu ohal zamanında büyük ses getirir ve hükumet de yargıtay kararını erkene çeker böylece kurtuluruz iğrenç insanlardan.

ali koç'la çok değil sadece 1 dk konuşmak isterdim, ali koç başkan fener şampiyon tezehüratına neden eliyle sakin olun işareti yaptı, neden göz göre göre takımın bu duruma sürüklenmesine ses çıkarmıyor sormak isterim.

2018'de başkan olacaksa ne işe yarayacak o zamana kadar yaşayacağımızın garantisi var mı , ben azizden başka başkan göremeyecek miyim ?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #258 : 26 Şubat 2017, 02:09:49 »
keşke ali koç'un yerinde ben olsaydım , şirket mirket umrumda olmazdı, lan Fenerbahce başkanlığından daha yüksek mertebe var mı , ne bekliyorsun sayın koç, 25 milyonun hep beraber sana yalvarmasını mı

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #259 : 26 Şubat 2017, 20:05:44 »
keşke ali koç'un yerinde ben olsaydım , şirket mirket umrumda olmazdı, lan Fenerbahce başkanlığından daha yüksek mertebe var mı , ne bekliyorsun sayın koç, 25 milyonun hep beraber sana yalvarmasını mı
Başkanı taraftar seçse şimdiye olurdu. Başkanlığı olabildiğince çabuk ve camiaya zarar vermeden alabilmek için elinden geleni yapıyor bence ancak bu bayağı bir politika gerektiriyor diye düşünüyorum. Malum üyeler AY'nin ağzının içine bakıyor.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #260 : 26 Şubat 2017, 21:15:28 »
30 seneden fazladır izlerim ama takımı hiç bu kadar ruhsuz,  çaresiz ve acz  içinde görmemiştim..
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #261 : 27 Şubat 2017, 11:51:23 »
Her hafta beni teyit eder gibi oynamaya devam ediyorlar. İşte ligin açık ara sonuncusu takıma karşı da aynı vasat top oynanmaya devam etti. Kötü bir takımız, kötü ve vasat oyunculardan kurulu bir takımız. Sıradan bir anadolu takımıyız. Kadromuzda Bursaspordan 3 tane adam ilk 11 oynuyor. Başka söze gerek var mı? Koskoca Fenerbahçe'nin düşürüldüğü durum gerçekten yazık. Şike olaylarının bitiremediği Fenerbahçe'yi Aziz Yıldırım bitiriyor. Bir gs casusunu klübün başına koysan daha fazla zarar veremez takıma. Camiada futbolun F'si kimsenin aklına gelmiyor artık. Önce gs'yi yücelttik. 4 senede 3 şampiyonluk aldılar. Şimdide bjk 2de 2ye gidiyor. Aziz Yıldırım'a ne kadar teşekkür etseler azdır. Yatıp kalkıp dua ediyorlardır görevi bırakmasın diye.

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #262 : 23 Nisan 2017, 21:53:26 »
Kimsenin umrunda degil ama, Galatasarayı deplasmanda yendik

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #263 : 24 Nisan 2017, 00:29:22 »
5 ana branşta 11-1 yaptık G.Saray'a...
Kadın voleybol ve kadın basketle bu fark artacak gibi iyice.

Bu sezon deplasmandaki 3 derbiyi de gol yemeden kazandık.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #264 : 24 Nisan 2017, 12:56:50 »
Uzun bir aradan sonra bu başlığa yazıyorum.Maalesef futbol takımımız bu yıl yine hayal kırıklığı yarattı.Dün aldığımız galibiyetle ligi 2.sırada bitirip Cl ön elemesine katılacağımızı düşünüyorum.Türkiye Kupasını kazanırsak bir nebze teselli olur.Devre arası Advoocat'ın istediği orta saha transferi yapılsa belki daha farkli şeyler konuşuyor olacaktık ya da Advoocat orta sahada Alper-Ozan-Salih üçlüsünü oynatsaydı sonuç daha iyi olabilirdi.Gelecek sene yine ffp kıskacındayız,ama bonservisi elinde çok iyi oyuncular var ama Aziz Bey'in scout ekibi fark edebilecek mi merak ediyorum.Keseuki Honda,Seferovic,Zabaleta ve bir çok yıldız oyuncunun bonservisi sene sonunda elinde olacak.Kjaer satılırsa Topal'ı stopere çekip orta sahada diger Ozan-Alper-Salih'i daha çok kullanabiliriz.
 Ospina(Harun)-Wiel(Şener),Skertel(Roman) Topal(Yiğithan) Sobol(İsmail),Josef(Ozan),Mehmet Ekici(Alper) Joey Campbell(Volkan Sen) Honda(Salih),Lens(xxxx),Seferovic(Fernandao) şu kadroyu kurmak için futbol uleması olmaya gerek yok.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #265 : 06 Mayıs 2017, 23:05:24 »
Fenerbahçe'nin Beşiktaş'la yaptığı son 26 maçta 16-5 gibi ezici bir üstünlüğü var.5 maç da berabere bitti.
Beşiktaş ligde evinde 24 maçtır yenilmiyor.
Bu sezon tüm branşlarda Beşiktaş'a karşı 8-1 üstünüz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #266 : 07 Mayıs 2017, 01:50:00 »
Ah şunları bir yensek te Başakşehir ile fark 1e inse.. Çok bomba olur yaa
Sanmıyorum Başakşehir götürebilsin işi ama götürüp bide şampiyon olsalar var ya Beşiktaş çöker camia olarak

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #267 : 08 Mayıs 2017, 01:08:21 »
Keşke şu maç son maç olsaydı da bu golle şampiyonluğu kaybetseydi sokak tayfası.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #268 : 08 Mayıs 2017, 08:21:35 »
Keşke şu maç son maç olsaydı da bu golle şampiyonluğu kaybetseydi sokak tayfası.
Belki de öyle olur ;)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #269 : 08 Mayıs 2017, 09:41:21 »
Beşiktaş'ı şişirdiler şöyle böyle diyip durdular Vodafone arenada uçuyor kaçıyor bilmem ne. Bir tane büyük maç kazanamadılar evlerinde. Ne bizi ne Galatasaray'ı Başakşehir Kiev Benfica napoli Lyon hiçbirini yenemediler. Kendilerini zorla büyük saymaya falan çalışıyorlar ama kusura bakmasınlar bir bok değiller, bunları palazlandıran maalesef bizimkiler ve Galatasaray.. Yokluğumuzla Adam ettik boş takımı