Gönderen Konu: Fenerbahçe / Bayan Voleybol Şampiyonlar Ligi (2016/17 Sezonu)  (Okunma sayısı 13960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Süleyman Özgül

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Bayan Voleybol Şampiyonlar Ligi (2016/17 Sezonu)
« Yanıtla #45 : 01 Nisan 2017, 12:22:38 »
Bu günkü voleybol maçı ve salı günkü Eczacıbaşı maçları için bilet satışı yapılmayacaktır.Kulüpten yapılan açıklamaya göre erkek basketbol,kadın ve erkek voleybol,kadın basketbol maçlarının kombineleri bu maçlarda geçerli olacak.
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür.
Onun  büyüklüğü başka büyüklüktür işte.
Adı konamaz.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #46 : 01 Nisan 2017, 13:34:52 »
Bu günkü voleybol maçı ve salı günkü Eczacıbaşı maçları için bilet satışı yapılmayacaktır.Kulüpten yapılan açıklamaya göre erkek basketbol,kadın ve erkek voleybol,kadın basketbol maçlarının kombineleri bu maçlarda geçerli olacak.
Skandal bir karar, büyük ayıp.

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #47 : 01 Nisan 2017, 19:45:16 »

Süleyman abi, davetiye de dağıtacaklar demiştin. Davetiyeleri nereye sormak lazım, stada filan gidip sorsam mı? Ben yine babam ve dayımla gideceğim. Onları soğukta bekletmek ya da giremeden dönmek istiyorum :(

• Üye
« Yanıtla #48 : 03 Nisan 2017, 11:57:54 »
Süleyman abi, davetiye de dağıtacaklar demiştin. Davetiyeleri nereye sormak lazım, stada filan gidip sorsam mı? Ben yine babam ve dayımla gideceğim. Onları soğukta bekletmek ya da giremeden dönmek istiyorum :(
Davetiye değil de sanırım üzerinde tutarı olmayan biletlerin dağıtılacağını duydum.Onları da gelen ailelere verecekler herhalde.Stada gidip birşey elde edemezsin.Eğer kesin gelecekseniz ben davetiye denen biletleri dağıtanı biliyorum,en kötü ihtimalle Abdullah Paşaoğlu ile sorununuzu çözerim.Özel mesajdan telefonunu yaz orada haberleşiriz.Ben saat en geç 18.00 gibi orada olacağım,içeri girsem bile telefonla anlaşırız.
Adı konamaz.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #49 : 03 Nisan 2017, 16:48:23 »
yarın ne olacak bakalım..

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
« Yanıtla #50 : 03 Nisan 2017, 17:13:46 »
Maça gitmeye imkanı olan ve yönetimin her türlü engellemelerine rağmen bilet bulabilen  :)  tüm taraftarlarımızın desteğine büyük ihtiyaç var..Eczacıyı yarın da yenersek ben bu güzel takımın kupayı müzemize getireceğini düşünüyorum..Yarın çok önemli..İnşallah iyi oyunla kazanan biz oluruz..

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #51 : 03 Nisan 2017, 20:00:57 »
başkan artık kendi adamlarını mı koyar salona kimi getirirse getirsin salonu doldursun ve eczacı ve hakenleri etkileyebilecek takımımıza da destek verecek ortam olsun erkek voleybolda yapılmadı ama yarın olsun. takım taraftarın gücünden mahrum kalmasın. aksi bir durumda ve sonuçta Aziz Yıldırım çok beddua alır en azından benimkini alacak

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #52 : 03 Nisan 2017, 23:36:54 »
Davetiye değil de sanırım üzerinde tutarı olmayan biletlerin dağıtılacağını duydum.Onları da gelen ailelere verecekler herhalde.Stada gidip birşey elde edemezsin.Eğer kesin gelecekseniz ben davetiye denen biletleri dağıtanı biliyorum,en kötü ihtimalle Abdullah Paşaoğlu ile sorununuzu çözerim.Özel mesajdan telefonunu yaz orada haberleşiriz.Ben saat en geç 18.00 gibi orada olacağım,içeri girsem bile telefonla anlaşırız.

Çok teşekkür ederim Süleyman abi. Özelden yazacağım telefonumu. İrem'le de konuştuk zaten, o da merak etme sokarız sizi de dedi.
Sonu galibiyet ve tur olsun işallah.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #53 : 07 Nisan 2017, 14:32:10 »
Forumdaki teknik aksaklık nedeniyle sıcağı sıcağına yazamadım. İyiki de yazamamışım.
Klasik looser Fenerbahçe işte. Thaisa'nın sakatlandığı, Kosha'nın doğru dürüst oynamadığı takımdan iki set bile alamıyorlar.
Şu bayan takımları sırf zarar. Ben de artık bu görüşe riayet etmeye başladım.

• Üye
« Yanıtla #54 : 07 Nisan 2017, 15:57:59 »
Maçın geniş özeti:Çok kötü oynadık nokta.(Bu arada yazmadan edemeyeceğim;bizim iki pasörü toplasan onların pasörünün bir bacağı etmez.)
Adı konamaz.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #55 : 07 Nisan 2017, 16:10:31 »
Naz'dan sonra bu klübe doğru dürüst bir pasör gelmedi. Her sene değişiyor pasörler. Değişmeye de devam eder bu gidişle. Ayrıca Kim'i çok seviyorum ama her sene avrupadaki kader maçlarında silinip gitmesi de can sıkmaya başladı.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #56 : 07 Nisan 2017, 19:11:13 »
Maçın geniş özeti:Çok kötü oynadık nokta.(Bu arada yazmadan edemeyeceğim;bizim iki pasörü toplasan onların pasörünün bir bacağı etmez.)

Süleyman hocam maça girmemizdeki yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Gerizekalı görevli nerden gördüyse gelip boş konuştu. İlk maçta eczacı tarafı kapı önünde bilet dağıttı girdik içeri. Kendi sahamiz sayılan bir maçtaki rezilliğe bak.

Maça gelirsek Maret geldiğinden beri en yüzdeli maçını oynuyor ama Kim yok ortalıkta.  Kritik hucumlari auta atmalar servisleri fileye gömmeler. Ilk macta da berbattı bu maçta da. Melis ve Dicle niye bu takımda anlamıyorum.  Bir libero 8 hata yapar mı yaa. Yanına gelen topları dışarda diye bırakıyor. Dicle den zaten ne köy olur ne kasaba. Ezgi de vasat. Takımın en iyisi yine Natalia'ydi.

Thaisa nin sakatlığı da büyük talihsizlikti. Geçmiş olsun. İnşallah yarı finalde Eczacıbaşı vakifi yener. Finalde de dinamo moskova Eczacıbaşıyi yensin alsin kupayı.  Sonra da Goncha bize gelsin.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #57 : 08 Nisan 2017, 00:03:12 »
Eczacının övünmeye pek hakkı yok çünkü bizim sayemizde bize rakip olabildiler ama belki de en iyi oyunlarnı bize karşı oynadılar özellikle ikinci maçta Bosko. Bizim gücümüz yetmedi, Kim çok kötüydü, hocanın ilk maçta kaybedilen ikinci sette ve bu maçta da etkisi olduğunu düşünüyorum. Maretin ilk setteki oyunu olmasaydı o seti de alamazdık ikinci maçta.
Kimin olmadığı maçlarda sıradan bir takıma dönüştüğümüzü kanıtladık pek çok maçta ama böyle oynamaya da hakkı yok. George kolay bir şekilde kovulurken kele yıllardır sabredilmesi de anca fenerbahçede olur   

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : 08 Nisan 2017, 23:08:45 »
Enayilik bizde yedek gidip kaybetseydik Baku ye şimdi Modena yi geçip F4 deydik.