Gönderen Konu: James Nunnally  (Okunma sayısı 107468 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: James Nunnally
« Yanıtla #30 : 24 Ekim 2016, 15:48:24 »
Sessiz, sakin, biraz mazlum bi görüntüsü var diye dedim. :)

Ben senin kadar iyi niyetli degilmisim :)

Bu arada ileride geri donup burayi okuyacaklara not: Burada Nunnally'e karsi yazdiklarim tamamen sezon basindaki ve mac bazli performansina yoneliktir.  Ileride yasanabilecek performans yukselisleri karsisinda bu satirlarin yazari sorumluluk kabul etmeyecektir.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2016, 15:50:15 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #31 : 24 Ekim 2016, 17:50:35 »
Ben senin kadar iyi niyetli degilmisim :)

Bu arada ileride geri donup burayi okuyacaklara not: Burada Nunnally'e karsi yazdiklarim tamamen sezon basindaki ve mac bazli performansina yoneliktir.  Ileride yasanabilecek performans yukselisleri karsisinda bu satirlarin yazari sorumluluk kabul etmeyecektir.

Kalinic ten sonra kimse riske girmiyor :))
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #32 : 24 Ekim 2016, 19:01:35 »
Kalinic ten sonra kimse riske girmiyor :))

Ben sorumsuzluk beyaninda bulundum, rahatim :))

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #33 : 25 Ekim 2016, 08:04:41 »
Ben sorumsuzluk beyaninda bulundum, rahatim :))

Farkettim esimde avukat .... hep ifade var ama itham degil ileride degismeye acik oldugu dip notu ile :))

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #34 : 25 Ekim 2016, 12:04:46 »
Farkettim esimde avukat .... hep ifade var ama itham degil ileride degismeye acik oldugu dip notu ile :))

Kendimi bu sayede @Cem Ağrak ve @Umut gibi kosulsuz sivacilara karsi korumaya almis oluyorum :))

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #35 : 25 Ekim 2016, 14:36:37 »
Kendimi bu sayede @Cem Ağrak ve @Umut gibi kosulsuz sivacilara karsi korumaya almis oluyorum :))
Koşulsuz sıvacılığın doğasında ne yapıp, edip bir yolunu bulmak var yalnız. Uyarmış olayım... 8)

Son maçta iyi oynamadı mı ayrıca?.. :))
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #36 : 27 Ekim 2016, 10:49:43 »
"My name is James Nunnaly and I am happy with this" diye mesaj gondermis.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #37 : 07 Kasım 2016, 23:32:22 »
Son 3 maçta(Karşıyaka, Kazan, Daçka) 7/10 üçlük, 3/5 ikilik, 5/6 faul ile oynadı.Özellikle bu akşam sonlarda attığı 2 üçlük çok kritikti.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 07 Kasım 2016, 23:58:28 »
Agresifliğin önemine vurgu yapan James Nunnally, “Savaş dolu maç olacağının bilinci ile buraya geldik. 2 takım da sonuna kadar savaştı. Agresif olmak önemliydi. Kim daha çok savaşırsa onun kazanacağı belliydi” dedi.

Bireysel performası ile ilgili de Nunnally, “Takımdaki oyuncular bana çok yardımcı oldular, Çok zor; iyi ve oturmuş takıma gelip adapte olmak. Yavaş yavaş rolümü buluyorum” diye konuştu.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #39 : 08 Kasım 2016, 01:02:20 »
Uyum sürecini atlatmaya başladı. Artık daha hırslı ve kendine güvenerek oynuyor. Biz de tam olarak bunu istiyoruz zaten.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #40 : 08 Kasım 2016, 07:52:10 »
Dacka macinin sonunda sevinci gorulmeye degerdi ... iste sonunda oldu der gibiydi ... sakalsmadigi bulasmadigi kimse kalmadi :)

umarim devami gelir ... sonucta bu is keyif oyunu mutlu oldukca, ve guven geldikce artiyor performans.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
« Yanıtla #41 : 08 Kasım 2016, 13:26:37 »
Dacka macinin sonunda sevinci gorulmeye degerdi ... iste sonunda oldu der gibiydi ... sakalsmadigi bulasmadigi kimse kalmadi :)

umarim devami gelir ... sonucta bu is keyif oyunu mutlu oldukca, ve guven geldikce artiyor performans.

rolünü bulmaya başladı ve bunu kendisi de dile getiriyor. daha iyi olur inşallah :)
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #42 : 08 Kasım 2016, 14:53:43 »
Bu adam bir iki tık üstüne koysun, takım 1 numaralı opsiyonu olur skor konusunda. (Besim gelmeden kaçayım 8))
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #43 : 08 Kasım 2016, 15:16:20 »
İlk kez bugün biraz geçmişini araştırdım. Oyuncu performansı olarak (geçen yıl İtalya ligini saymazsak) her gittiği yerde hayal kırıklığı yaratmış.   Bugünden sonra üst düzey bir basketbolcu olması mucize ötesi gibi bir şey. Olmaz mı? Olabilir elbette. Ama kariyerine bakınca insan pek heveslenemiyor açıkcası.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #44 : 08 Kasım 2016, 16:24:34 »
İlk kez bugün biraz geçmişini araştırdım. Oyuncu performansı olarak (geçen yıl İtalya ligini saymazsak) her gittiği yerde hayal kırıklığı yaratmış.   Bugünden sonra üst düzey bir basketbolcu olması mucize ötesi gibi bir şey. Olmaz mı? Olabilir elbette. Ama kariyerine bakınca insan pek heveslenemiyor açıkcası.

abi eyvallah da zaten bence yildiz ihtiyacini kapatmak icin alinmadi .... rolu belli, takim savunmasina katki versin, ceza sutu olsun, gerektiginde reboundlara yardim etsin ....

ve dacka maci gibi oynasa.... belki biraz daha savunma sertligini arttirarak, ve kaymalarini hizlandirarak ... yeter .... yoksa takimi 12 bogdan la kuramayiz...