Gönderen Konu: James Nunnally  (Okunma sayısı 107467 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: James Nunnally
« Yanıtla #405 : 04 Ocak 2020, 11:09:37 »
Bu transferin son derece maksatlı yapıldığını görmek zor değildir. Kalinic 3 numarada artık olmuyor. Kalinic bundan sonra 4 oynayacak, bu kadar basit...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #406 : 04 Ocak 2020, 13:18:09 »
Herkes uzuna takmış ki bize kısa da lazım. Nunnaly tarzı çok yüksek maliyeti olmayan bir kısa forvet. Şu anki kadro yine sakatliklara karşı kırılgan.

Kalinic gibi bir şut özürlü adam var, dixon 1 yıl daha yaşlanmış, leo hiç tasvip etmediğim bir adam, geriye de colo ve detome kalıyor ki biri sakatlansa bildiğin boku yedik ama hayret ediliyor bu duruma. Çok ilginç. Ikı sene önce wana ve nunnaly gitti yerlerine sadece enis gelmiş. Şuradan bile azıcık kafayı çalıştirsak bir forvet eksildigimiz ortada.

Sene başı yazmıştım bunu. Aklın yolu bir de biraz geç oldu. Sene başı gelse takıma,yenilere,setlere alışırdı. Formunu daha çabuk bulurdu ve iddia ediyorum en az 2 galibiyetimiz fazla olurdu.

Çevrimdışı orange

• Üye
  • Yer: Kıbrıs
« Yanıtla #407 : 06 Ocak 2020, 19:17:10 »
Sloukas ve De Colo birlikte oynamayı başarabilirse, aynı 5te çok önemli bir iş yapacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #408 : 29 Mayıs 2020, 19:03:47 »
2. Gelişi boşa oldu, hiç katkı veremedi.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #409 : 15 Temmuz 2020, 07:30:29 »
Kulüp televizyonu doğum gününü "oyuncumuz" diye kutladı.

Nezaket mi, sakarlık mı, subliminal mesaj mı? :)

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #410 : 15 Temmuz 2020, 09:40:57 »
2 dönem bizde ve 1 dönem milano'da 1,5M+ oyuncu olamadığı ispatlandı. makul bi indirime gitsin, "daha iyi savunma yapan jaycee carrol'umuz" olarak kalsın.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #411 : 27 Temmuz 2020, 20:04:36 »
Yeni transfer sonrası kesin gitti gözüyle bakabilir miyiz?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #412 : 27 Temmuz 2020, 20:29:00 »
Avrupa şampiyonu kadromuzun bir oyuncusu daha sanıyorum gitti. Kıymeti bu seneki kadroyu gorunce daha cok anlaşılıyor. İçeride bir real maçı var kazandırdığı aklima gelen. Bana göre eksik yönleri bir yana onemli bir rotasyon oyuncusuydu. Bir daha bir araya gelip gelemeyeceği belli olmayan tarzda bir takimin hafızalarda yer eden bir oyuncusu olarak kalacak. Yolu acik olsun.