Gönderen Konu: Fenerbahçe Kadın Voleybol Şampiyonlar Ligi (2017/2018)  (Okunma sayısı 10594 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
Lig şampiyonu olan takımın hâline bak, aziz ve tayfası başarıyı cezalandırdı resmen.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Imoco maçtan sonra galibiyeti geçen sene Kim'e hakaretler eden Fenerbahçe taraftarlarına hediye etmiş diyorlar.

hmetin

• Ziyaretçi
Muhtemelen CL den elndigimiz maç olacak.Yapilaxak en mantıklı iş F4 almak.Em azından yarı final oynariz.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Mia icin sakat da deniyor kadro disi da, natalia ise dogruysa sezonu kapatmis bile olabilir. Gerci olsalarda fazla birsey fark etmeyecek gibi

Bu kulvar kspandi, ligde de onumuzdeki yil cl mucadele hakkini da kazanamayiz yazik
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2018, 15:30:30 Gönderen: Kevin Rankin »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
vallaha ben smacor alınmazsa direkt soyluyorum y.final bile goremeyiz ligde diyorum..

transfer sezonu kapandıysa gecmis olsun..

cl yi unutun zaten direkt 3-0 yenilgi yazın oraya bugun...

hadi diyelim mia geri dondu..ki su tabloda transfer yoksa damla oynayacagına jerkov oynamalı gibi...(ezgi sakatlanmasa ezgi derdim)

ama 35 lik mia ve yarı sakat nati ile nereye kadar o da muamma..ustelik rahimova -cagla oynamıyor adam...illaha tom kom-rahimova yapıyor su anda yerli smacor oynadıgından...

cagla-rahimova-nati-jerkov-eda-dicle-merve..

buna alıstırmalı takımı..mumkun oldugu kadar az degisiklik ile...dua edecegiz mia toparlansın diye...yoksa buyuk hayal kırıklıgı devam edecek..

bu rezilliği gore gore su takıma 100 k para bulup nasıl bir smacor daha almadılar merak ediyorum...

ne yazık ki selim kosif icine etti subenın...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Bu seneyi unutun. GS'ye 3-0 yenilen takımdan bişiy olmaz. Tek umut seneye Acıbadem

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
Bu seneyi unutun. GS'ye 3-0 yenilen takımdan bişiy olmaz. Tek umut seneye Acıbadem

allah korusun diyecem..ama aziz kazanırs aoyle olacak..
 ama ali koc gelince bakalım nasıl bir yapılanma olacak...
ali koc kabul etmez bence..grundig devam edebilir...ama butcesi kesin artar....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
MAA Fenerbahçe ile sponsorluk anlaşması yaptı hocam. Aziz Yıldırım ile değil.

hmetin

• Ziyaretçi
Sosyla Medyadan cok yazdım ama transfer yapılmadı.Bence bilerek almadılar.bana gore 2015-16 da CL alacak kadro kurdular.basarı gelmedi.19 14, 17 13 lerden maclar hediye edildi.
Gecen sene 4 2 setlerde ondeyken elenildi.Yonetim de bu sene dusurdu iyice butceyi...

Grundig falan kesmez.ya da Grundig 8-10M USD ile gelecekse tamam oyle 1M-2M ile olmuyor rekabet...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Transfer olayı hikaye diye yazdım zaten. Bir de dünyaca ünlü oyuncu deniyordu. Sanki ortalık boşta gezen dünyaca ünlü oyuncu kaynıyormuş gibi.
Aynı Sancho şehir efsanesi gibi. Gözden çıkarılmış bir şube. Sadece erkek basketbola yatırım var. Onun da yapılanması farklı. Diğer 3 şube üvey evlat gibi.

hmetin

• Ziyaretçi
Transfer olayı hikaye diye yazdım zaten. Bir de dünyaca ünlü oyuncu deniyordu. Sanki ortalık boşta gezen dünyaca ünlü oyuncu kaynıyormuş gibi.
Aynı Sancho şehir efsanesi gibi. Gözden çıkarılmış bir şube. Sadece erkek basketbola yatırım var. Onun da yapılanması farklı. Diğer 3 şube üvey evlat gibi.
Hoca orada bile Yonetim ciddi butce ayırıyor.30M butce 15M Dogustan , 4-5 de Salondan kalan 10M yine cepten...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Hoca orada bile Yonetim ciddi butce ayırıyor.30M butce 15M Dogustan , 4-5 de Salondan kalan 10M yine cepten...

O koltukta oturuyorlarsa bu işler için varlar. Bir zahmet yapsınlar. zaten son yıllarda ellerindeki tek koz ve gurur kaynağı erkek basketbol. Futbolun önüne geçip Aziz Yıldırım'a kredi kazandıran tek şube.

hmetin

• Ziyaretçi
Neyse umarım ne kredi ne secim kazandıracak.Ali Koc gelsin onu gorelim.
Mehmet Ayan ı hic sevmem.Ama gecen de NTV de FB SK Futbolun otesine gecti, artık FB Basketbol seyircisi diye bir kavram olmadı dedi.

Bana Basketbol,Voleybolda baba kadro kuracak baskan lazım bunu yapmayacak olan adaylıgını koymasın.Gidiyorlar Potuk 6.5 ozan 7M bonservis veriyorlar.Bir kurus vermem.
Onun icin bana FB SK kimligini koruyacak Baskan lazım...Kim yapacaksa o gelsin.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Nasıl takim bu arkadas ya 2-0 öne geçip bu kadar maç kaybeden yoktur. 21-17 den set gitti. Tie break i de alamaz bu yetersiz koç ve ekibi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
8-1'lik seri ile verdiler seti, Çin işkencesi resmen. İnsanı voleybol sporundan soğutur bu takım.
Yılların Sarı Melekler imajını yerle bir ettiler. Kadın sporlarından resmen nefret ettim bu sene.