Gönderen Konu: Sinan Güler  (Okunma sayısı 19900 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Sinan Güler
« Yanıtla #15 : 03 Temmuz 2017, 23:30:13 »
Sinan örnek  sporculardan biridir.Ben  olumsuz  hiçbir  hareketini  hatırlamıyorum.Basketbolcu  tarafını da ayrıca  çok beğendiğimi söylemeliyim.
G.saray'da  üzerinde çok yük  ve sorumluluk  vardı ve  bu durum  onu zorluyordu.Bizde  alacağı  süreler  onun  daha  verimli  olmasını sağlayacak.Ben  önemli  katkı  vereceğinden eminim.

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #16 : 04 Temmuz 2017, 01:33:22 »
Hoşgeldin ADAM...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17 : 04 Temmuz 2017, 03:52:02 »
Son 30 yılda 3 büyüklerin hepsinde oynamış Türk oyuncular:
Erol Çapar:GS-FB-BJK
Ömer Büyükaycan:GS-FB-GS-BJK
Tamer Oyguç:FB-BJK-GS
Levent Topsakal:FB-GS-FB-BJK
Umut Tınay:BJK-FB-GS
Tolga Tekinalp:FB-BJK-GS
Serhat Çetin:GS-FB-BJK-FB
Engin Atsür:BJK-FB-GS-BJK
Sinan Güler:BJK-GS-FB

*G.Saray, İlkan Karaman'ı hiç oynatmadan kiraya verdiği için listeye almadım.

*Erol,Ömer ve Levent'i atlamışım.Eurohoops'un benzer araştırmasında görüp ekledim.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 12:03:34 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #18 : 04 Temmuz 2017, 05:09:20 »
''Paraya sattı bizi'' tarzında çamur atma kampanyasına başladılar bile. Geçen sezon Euroleague'te 10s, 5a, 3r ortalaması yakalamış karakterli bir yerli oyuncuya sakız parası vererek ''git Sinan seni istemiyoruz'' dediler ve hemen peşinden de karalama kampanyası başladı. Şimdi daha çok sahip çıkmalıyız Sinan'a.

Bilhassa Türkiye Liginde çok faydası olacak. Euroleague'te de kısa rotasyonumuzu rahatlatacak. Harika bir hamle oldu.

Efendiliğiyle, temiz geçmişiyle ve profesyonelliğiyle hoşgeldin Sinan Güler.

Çevrimdışı DesperateCry

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #19 : 04 Temmuz 2017, 11:48:43 »
Tek bir endişem vardı bu transfer ile ilgili, o da Obradoviç'in bu transferde rol olup oynamadığı idi. Konu galatasaray kaptanı olunca bizim yöneticiler danışmadan transfer yapma haltını yiyebilirlerdi.  Her ne kadar her yazılan habere inanmasam da bu haber bu endişemi de bertaraf etti.

http://www.basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/fenerbahce/sinan-guleri-zeljko-obradovic-ikna-etti/5

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 04 Temmuz 2017, 11:55:48 »
Tek bir endişem vardı bu transfer ile ilgili, o da Obradoviç'in bu transferde rol olup oynamadığı idi. Konu galatasaray kaptanı olunca bizim yöneticiler danışmadan transfer yapma haltını yiyebilirlerdi.  Her ne kadar her yazılan habere inanmasam da bu haber bu endişemi de bertaraf etti.

http://www.basketball.com.tr/turkiye/erkekler/spor-toto-basketbol-ligi/fenerbahce/sinan-guleri-zeljko-obradovic-ikna-etti/5

Şu yorum şaka gibi ..
Obradoviç gibi koça küfür etmek ile eşdeğer bir yorum
futbol yorumu bu .

alınacak gönderilecek her oyuncunun kararına şubede karar merci Obradoviç ve Gherardin'i dir hatta son nihai karar Obradoviç'in olur. İstemediği hiçbir oyuncu alınmaz

Fenerbahçe basketbol şubesinin ne şekilde yönetildiği nasıl kurumsal bir zihniyete sahip olduğunu lütfen artık kavrayalım

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #21 : 04 Temmuz 2017, 12:18:57 »
Fenerbahçemize hoşgeldin Sinan Güler. Kişiliğinle, karakterin ve çalışkanlığınla bizim takıma şimdiden çok yakıştın, başarılar dilerim.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Dali2000

• Üye
  • Yer: Eskişehir
    • @Ahmet_Duru
« Yanıtla #22 : 04 Temmuz 2017, 16:36:20 »
Sosyal medyadaki cimbomlu hezeyanlarına fazla taklıyorsunuz. Bu şekil transferlerde oyuncuyu kaybeden taraftarın standart hezeyanıdır bunlar  ve bizim için de farklı değildir. Velev ki Emir gibi kurtulmaya çalıştığımız biri olmasın.
Ama şaşırdığım konu basketbol taraftarımız değişti, gelişti derken Sinan'ın açıklamasında Galatasaray'ı anmasını bizim taraftarın eleştirmesi oldu. Hem Sinan'a adam gibi adam deyip, hem Galatasaray'ın adını andı diye saldırmak yakışmıyor bize. Adam gibi adamlık geçmişinden utanmamayı, gurur duymayı da gerektirir zira.
Bu arada hoş geldin düzgün insan.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2017, 16:36:44 Gönderen: Dali2000 »

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #23 : 04 Temmuz 2017, 17:14:46 »
Hayırlı olsun.

Sadece Dixon'ı ligde dinlendirmek için bile olsa iyi transfer ki ben Euroleague'de de 15 dakika civarı düzenli katkı alacağımızı düşünüyorum. Mesela Melih için bunu söyleyemem; çünkü Melih'in fiziksel yetersizliği ve savunma defosu Euroleague'de düzenli rotasyona girmesine elvermiyor bence. Sinan savunmada sorun yaratmayacağı gibi hücumda da birden fazla silaha sahip. Rotasyonun bir parçası olacaktır.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #24 : 06 Temmuz 2017, 09:37:23 »
Hayırlı uğurlu olsun.Ligde 15-20,euroleague'de 10-12 dakika katkı alırız.Sinan,Galatasaray'da olduğu gibi hücumda fantastik işlere kalkışmayacaktır bizde,Sinan gelince Berk'i  kiraladık,bu açıdan da çok iyi oldu.Sinan Güler,Abdi İpekçi'de taraftarlarınım ve Ergin'in gazına gelmeden gayet efendi bir tavır takındı,Zisis'in yanına kadar gidip iyi misin diye sorup oyuna devam etmesi çok hoş bir görüntüydü,zaten babası Necati Güler'in FB geçmişi var,Sinan gerçekten eğitimli,gayet ile aile terbiyesi almış,örnek bir sporcu.Sinan-Melih-Egehan-Barıs-Ahmet,şu beşli bile ligde zaman zaman süre alıp ana rotasyondaki oyuncuları dinlendiririz ki Sinan'ın gelmesi en çok Bobbu ve Kostas'ı rahatlatır,Berk maalesef katkı vermiyordu.Son bir sey ekleyim,polemik yaratmak gibi derdim yok ama Melih'in savunması o kadar kötü değil,geldiği seneden bu yana kademe kademe savunması gelişiyor,özellikle bire bir savunması,ama rakibin perdesine takılması savunmasındaki olumsuz yönü ama tamamen kötü savunmacı dersek ağır olur.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #25 : 06 Temmuz 2017, 17:51:57 »
Mahmut Uslu:

Sinan Güler’i G.Saray’lı olarak görmüyorum ki  Fenerbahçeli o. Ciddi Fenerbahçeli. Rahmetli Özhan Canaydın açıkladı, ‘Bu çocuk çok dürüst Fenerbahçeliyim’ dedi. Daraşşüfaka’dan Beşiktaş’a geçti. Tanjevic’e dedim ki şunu al, Tanjevic’in yaptığı tek hatadır onu almamak. Çocuk genç biraz daha oynasın.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #26 : 06 Temmuz 2017, 20:55:07 »
Şu yorum şaka gibi ..
Obradoviç gibi koça küfür etmek ile eşdeğer bir yorum
futbol yorumu bu .

alınacak gönderilecek her oyuncunun kararına şubede karar merci Obradoviç ve Gherardin'i dir hatta son nihai karar Obradoviç'in olur. İstemediği hiçbir oyuncu alınmaz

Fenerbahçe basketbol şubesinin ne şekilde yönetildiği nasıl kurumsal bir zihniyete sahip olduğunu lütfen artık kavrayalım

Zaten yönetim basketbolu ne kadar biliyor ki karışabilsin.

Mahmut Uslu basketboldan gelme ama o da sadece futbolla ilgileniyor.

Gherardini'ye karışırsan 1 sn durmaz. Konuşmaya gerek yok.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #27 : 08 Temmuz 2017, 14:12:12 »
Sinan'ın gelişiyle yerelde hedef maçlarda gönül rahatlığıyla Kostas-Nunnally ikilisini tribüne çekme şansımız da olacak.

Dixon-Sinan
xxx-Melih
Datome-Kalinic-Egehan
Vesely-Melli-Barış
Udoh-Ahmet

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #28 : 12 Temmuz 2017, 13:32:51 »
Melih ve Ahmet ten sonra 3. sure alacak turk oyuncu ... ama digerlerinden bir gomlek daha fazlasi var.

Yapilabilecek en iyi takviye yapildi TR piyasasindan.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 12 Temmuz 2017, 19:37:33 »
Sinan takımın direkt oyuncusu olacak hem euroleague hem de tbl.