Gönderen Konu: Sinan Güler  (Okunma sayısı 19899 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Sinan Güler
« Yanıtla #30 : 12 Temmuz 2017, 19:57:48 »
Sinan takımın direkt oyuncusu olacak hem euroleague hem de tbl.
Abi o Zaman
Sloukas Dixon
Guduric Sinan
Datome Kalinic
Melli Antic
Udoh Vesely

Fotoğrafı çıkıyor ortaya  :o

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #31 : 12 Temmuz 2017, 20:02:55 »
Sinan takımın direkt oyuncusu olacak hem euroleague hem de tbl.

İnşallah öyle bir şey olmaz. Sinan cska,real,oli,pana gibi hiç bir takımda direkt oyuncu olamaz hatta benchte bile oturabileceği şüpheli. E o zaman bizde nasıl direkt oluyor. Biz bu takımların hepsinden daha iyiyiz. Yerli oyuncu diye abartıyorsunuz.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2017, 20:05:11 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #32 : 12 Temmuz 2017, 21:20:11 »
İnşallah öyle bir şey olmaz. Sinan cska,real,oli,pana gibi hiç bir takımda direkt oyuncu olamaz hatta benchte bile oturabileceği şüpheli. E o zaman bizde nasıl direkt oluyor. Biz bu takımların hepsinden daha iyiyiz. Yerli oyuncu diye abartıyorsunuz.
Sinan en az Nunnally kadar katkı verecektir (vereceği katkı aynı olacak demiyorum), direkt oyuncu olmak demek de Udoh kadar süre alacak demek değil sonuçta. Kenardan 10-15 dakika gelip iyi savunma + ceza şutu + 2 numaradan oyunu yönlendirme verse bize fazlasıyla yeter. Tabii kısa rotasyonuna ekleme yapacağımızı düşündüğüm için böyle rahatım.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #33 : 12 Temmuz 2017, 21:55:22 »
Sinan en az Nunnally kadar katkı verecektir (vereceği katkı aynı olacak demiyorum), direkt oyuncu olmak demek de Udoh kadar süre alacak demek değil sonuçta. Kenardan 10-15 dakika gelip iyi savunma + ceza şutu + 2 numaradan oyunu yönlendirme verse bize fazlasıyla yeter. Tabii kısa rotasyonuna ekleme yapacağımızı düşündüğüm için böyle rahatım.

Sinan yerli piyasasında alınabilecek en değerli oyunculardan birisi. Bunu inkar etmiyorum ama beklenti anlamında direkt oyuncu olacak, bizi alıp şuralara götürecek yaklaşımları bana göre iyimserlik oluyor. Nunnaly ile Sinan'ı ben kıyaslayamam. 75-80 maçın olduğu bir sezonda Sinan rotasyonu rahatlatacaktır. Benim beklentim sadece bu yönde.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #34 : 13 Temmuz 2017, 00:30:04 »
Sinan yerli piyasasında alınabilecek en değerli oyunculardan birisi. Bunu inkar etmiyorum ama beklenti anlamında direkt oyuncu olacak, bizi alıp şuralara götürecek yaklaşımları bana göre iyimserlik oluyor. Nunnaly ile Sinan'ı ben kıyaslayamam. 75-80 maçın olduğu bir sezonda Sinan rotasyonu rahatlatacaktır. Benim beklentim sadece bu yönde.
Aşağı yukarı aynı fikirdeyiz... Bir de iyi yanı ne alabileceğini az çok biliyorsun Sinan'da, papatya falı değil çok.

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : 13 Temmuz 2017, 07:01:49 »
Takımı alıp bir yerden bir yere götürecek demedim ki ben
Takımın oyuncusu olacak dedim
Sinan Euroleague’de süre almaz ama Tbl'de süre alır diyenler hayal görüyor
Katkı verir vermez onu zaman gösterecek
O yukarıda saydığın her takımda oynayan yerli oyuncuları var çok iyi olmasalar da takımın bir parçası onlar. Sinan da böyle olacaktır
Katkı verir vermez onu hoca bilir

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #36 : 13 Temmuz 2017, 08:49:02 »
Takımı alıp bir yerden bir yere götürecek demedim ki ben
Takımın oyuncusu olacak dedim
Sinan Euroleague’de süre almaz ama Tbl'de süre alır diyenler hayal görüyor
Katkı verir vermez onu zaman gösterecek
O yukarıda saydığın her takımda oynayan yerli oyuncuları var çok iyi olmasalar da takımın bir parçası onlar. Sinan da böyle olacaktır
Katkı verir vermez onu hoca bilir

Sen de cımbızla çekmişsin yazdığımdan :)
Ben Sinanla birlikte geçen seneden çok daha güçlüyüz gibi genel bir algı oluştuğu için öyle yazdım. Sinan'ı hepimiz az çok biliyoruz.  Mesela Melli evet güç katacak takıma ancak Sinan rotasyonu rahatlatacak. İkisinin arasında fark var bence.
Euroleaguede direkt oyuncu olacak dediğin için ben de Sinan bu takımların hiçbirisinde direkt olamaz bizde nasıl oluyor dedim. Malum avrupada yabancı sınırı yok. Alsınlar o zaman Sinan'ı direkt oyuncu yapsınlar CSKA'da, Real'de. Mümkün mü böyle bir şey? Katkıverir vermez demiyorum ama benim beklentim çok yukarlarda değil Sinanla ilgili.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 13 Temmuz 2017, 10:02:00 »
Tamam ikimiz de aynı şeyi söylüyoruz :)

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #38 : 13 Temmuz 2017, 10:12:19 »
sahsi fikrim sinan her turlu el'de bu tecrube ile saglam 10 hatta 15 dakika katkı verir...bana gore coktan almamız gereken bir adamdı...ama nihayet geldi...
hem karakteri hem profosyonelligi hem oyun stili bizim icin cok uygun bence..

melih gibi suta yonelik oyuncu degil ..melih sut haricinde cok iyi ozelligi pek yok..daha gelismedi yani..bir iki yeni birseyler ekledi bu sezon hucum portfoyune ama 3'lugu gibi ekstra degil tabi...mesela penetreye baslayıp stop jump-shot lar daha yeni yeni...bazende penetreyi deniyor potaya gidiyor ama sık sık degil tabi.. o yuzden hoca melih'i macına gore bazı takımların zaaflarına gore bayaa oyunda tutup dıs sutundan faydalanıp 2-3 kritik uclugu buluyor, yada bence sistem uymuyorsa rakibin savunma planına hic oynatmıyor..bence tamamen rakibin savunma sistemine gore kullanıyor melih'i...yad aancak sakatlık veya yorguluk olursa...bazen de savunmadan memnun kalmadıgında alıyor...

sinan ise farklı..atmaktan cok takımı oynatma yonunde tecrubeli bir adam...her el macında 10 dakika 1-2 numaralard arahat usre bulabilir..zaten penetresi ve dısarı pas yapıp asist ozelligi de cok kuvvetli oldugundan cok iyi uyum saglar bize..

ligde zaten hayli hayli kostas ve dixon'i dinlendirir bazı maclarda..
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 10:18:58 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #40 : 02 Eylül 2017, 23:03:53 »
Böyle bir twit gördüm, çok hoşuma gitti :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #41 : 03 Eylül 2017, 13:26:12 »
Böyle bir twit gördüm, çok hoşuma gitti :)

Sent from my iPad using Tapatalk
???
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #42 : 23 Eylül 2017, 16:32:21 »
Bayağı kötü Eurobasket geçirdi. Performansıyla ilgili şöyle bir öz eleştirisi var. Ne zamandır görmüyorduk kendini eleştirebilen Türk sporcu. :)

23.3 dakika - 5.8 sayı (%43.5 ikilik, %18.8 üçlük, %100 serbest atış) - 1.7 ribaund - 2.3 asist - 1 top çalma - 2 top kaybı - 4.7 verimlilik
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #43 : 25 Eylül 2017, 19:49:43 »
Güzel adam, iyi basketbolcu Sinan Güler. Obradovic ile verimli olması kesin :)

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #44 : 10 Kasım 2017, 19:35:49 »
Lasme:Sinan Güler'in Feenrbahçe'ye transfer olmasına şaşırdım. Yalan söylemeyeceğim. Hatta ona mesaj atarak, “Emin misin?” diye sordum. Ama bu basketbol. Günün sonunda biz basketbol oyuncuları olarak kendimiz için en doğru kararı vermeliyiz. Kariyerinin bu noktasında bence iyi bir karar verdi. Ve bu sahnede yer almayı hak ediyor. Sinan, bir Euroleague oyuncusu. Bundan hiç şüphe yok. Bana göre en iyilerden biri. Çok akıllı. Hücumda ve özellikle savunmada müthiş bir efor ortaya koyuyor. Topla çok doğru kararlar veriyor. Bence Fenerbahçe için çok iyi bir kazanç olacak.