Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 374408 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3345 : 21 Mayıs 2022, 22:32:27 »
buna ergin bile itiraz etmez bence.cska’da teo-nando real’de doncic oly’de spanoulis vardı biz şampiyon olduğumuzda.bi de bugünün euroleague’ne bakınca insan bu ne aq diyor.
Ya Efe, biz şampiyon olduğumuzda doncic 15 yaşındamıydı 16 yaşındamıydı neydi :)

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3346 : 21 Mayıs 2022, 22:33:17 »
Ali koçu tebrik ediyorum. Basketbolda onun döneminde anadolu Efes gibi bir takım çıktı ortaya. Esasında türk basketbolunun Ali koca sahip çıkması lazım. Bu istikrarın devam etmesi için.
Kockoca Fenerbahçe hegemonyasıni yıktı ve Efes hanedanlığı başlattı adam.
Avrupa basketbolu aslında Ali Koç öncesi ve Ali Koç sonrası diye ikiye ayrılmalı. Bakalım efesi daha ne kadar bu seviyelerde tutacak büyük başkan.

Aziz Yıldırım olsa kesinlikle Efes'in gerisine düşmezdik çünkü bildiğim kadarıyla kendisinin ve Mahmut Uslu'nun özel husumeti vardı Ergin Atamanla. Ona kafayı takıp gerekirse 50 harcardı yine de bu şampiyonlukları yaşatmazdı onlara.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 22:34:33 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3347 : 21 Mayıs 2022, 22:33:30 »
Biz fitili ateslemesek cok olurladi şâmpiyon.Nec takimlarla oynadı Efes bu yönden gurur duyorum.Futbol uleması çıkmış kapatılsinlar başlamış.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #3348 : 21 Mayıs 2022, 22:33:53 »
Larkin Efes'e geldiğinde güvenilmez sağı solu belli olmayan bir tipti. Micic ortalama bir oyuncuydu. Bence de bu adamlar olmasa bir halt olmazdı ama bu adamlara da seviye atlatan kendisidir.

Larkin, Baskonia zamanlarından beri star bir oyuncu. Micic için ise doğru, Efes'te bambaşka bir seviyeye çıktı. Zaten takımı çok iyi yapıyor, Ergin takımları yeteneğe ve şuta önem veren takımlar hep, o yüzden başarı geliyor. Obradovic döneminin en korkunç özelliği, yok şu küçük kalır yok bu kaldırır atar diye yetenekli adam yerine ortalama oyunculara kontrat verilmesiydi. Şu Larkin'i almayıp gidip Tyler Ennis almıştık mesela. Gel de yanma.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3349 : 21 Mayıs 2022, 22:35:56 »
Kadın basket artık hedef lig.Voleyde Vakıf tek.Burda guzel akilci hamlelerle güzel takımkurulabilir ama işte başkanda bizdeki sportif hırs yok.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #3350 : 21 Mayıs 2022, 22:36:03 »
Ali koçu tebrik ediyorum. Basketbolda onun döneminde anadolu Efes gibi bir takım çıktı ortaya. Esasında türk basketbolunun Ali koca sahip çıkması lazım. Bu istikrarın devam etmesi için.
Kockoca Fenerbahçe hegemonyasıni yıktı ve Efes hanedanlığı başlattı adam.
Avrupa basketbolu aslında Ali Koç öncesi ve Ali Koç sonrası diye ikiye ayrılmalı. Bakalım efesi daha ne kadar bu seviyelerde tutacak büyük başkan.

Valla bizden önce de Efes vardı . Ülker ve Efes lokomotifiydi ülkenin . Sonra biz dahil olduk oraya çıtayı yükselttik Efes de bizimle baş edebilmek için yatırım yaptı ve şimdi de meyvesini yiyor . Halihazırda evet Efes egemenliği hüküm sürüyor ama yılların kulübü Koç geldi bunlar ortaya çıktı demek olmaz bence

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3351 : 21 Mayıs 2022, 22:37:11 »
Ya Efe, biz şampiyon olduğumuzda doncic 15 yaşındamıydı 16 yaşındamıydı neydi :)
abi aynı yıl eurobasketi kazandırdı slovenya’ya.yaşı önemli mi sence?

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3352 : 21 Mayıs 2022, 22:41:37 »
Neyse biz işimize bakalım Daçka ele bizi yoksa finalde yumruk şov var.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3353 : 21 Mayıs 2022, 22:45:06 »
Son iki yılın EuroLeague şampiyonu Anadolu Efes, CSKA Moskova'yla sözleşmesi sona eren Will Clyburn'le her konuda anlaştı. Yazın ilk büyük transferi.(@ugurozan)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3354 : 21 Mayıs 2022, 22:48:57 »
Son iki yılın EuroLeague şampiyonu Anadolu Efes, CSKA Moskova'yla sözleşmesi sona eren Will Clyburn'le her konuda anlaştı. Yazın ilk büyük transferi.(@ugurozan)
Helal olsun adamlara..Avrupa basketbolu tarihinin en boktan vasat dönemini geçirirken takımı koruyup hatta daha da güçlendirip iyice aq Avrupa'nın diyorlar.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3355 : 21 Mayıs 2022, 22:54:38 »
Aziz Yıldırım olsa kesinlikle Efes'in gerisine düşmezdik çünkü bildiğim kadarıyla kendisinin ve Mahmut Uslu'nun özel husumeti vardı Ergin Atamanla. Ona kafayı takıp gerekirse 50 harcardı yine de bu şampiyonlukları yaşatmazdı onlara.
Obra kesin kalırdı. Sponsor mutlaka bulurdu ve evet haklısın gerekirse cebinden verirdi. Ali koçu rahatsız eden bir şey yok. Efes'in 5 yıl üst üste Euroleague şampiyonu olması bile rahatsız etmez. Gider tebrik eder. Vakıf mesela senede 5 kupada yense bizi rahatsız olmaz. Egonu milyonluk teklifi reddettim Türkiye'den der. Bizimkilerin beceriksizligini tesciller. Kadın Vakifa gider.  Aziz olsa o kadın bize gelirdi mesela. Trabzon şampiyonlugu bile gorduk. Efesten 3 maçlık seride 100 sayı fark yedik.
Ali başkan mutlu mesuttur eminim. Ben bu kadar para harcıyorum. Her kulvarda final oynuyorum der. Başarılıyim der.
Bizim taraftar da aynı gerçi kime ne anlatıyoruz. Finallere çıkıp kaybedip durmak mutlu ediyor milleti..

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3356 : 21 Mayıs 2022, 22:55:17 »
Anadolu Efes, Egehan Arna'yla anlaşmaya vardı. (@caglartorun)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3357 : 21 Mayıs 2022, 23:40:55 »
Lasoya Efesin Eurolegaue tarihinin en iyi takimi olduğü fikrine katiliyormusunuz sorusuna hayır yanıtı gelmış.Yine neden faul yapmadınız sorusuna temiz ribaund alıp hızlı hücumu ďüsünduk ama şimdi keşke faul yapmasaydık diye ďüşunuyorum açıklaması gelmış.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 23:42:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3358 : 21 Mayıs 2022, 23:43:59 »
Geçen bir yerde okudum.unuttüm. Okobo Real yapıyor.Söylentide olabilir.
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2022, 23:44:54 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #3359 : 22 Mayıs 2022, 00:35:09 »
Seneye Barçama Satoransky yakışır. Calathesle üçlük rekorları kırarlar.