Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 370471 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3360 : 22 Mayıs 2022, 00:45:01 »
Rakipte Larkin Micic Clyburn varken basketten nasıl zevk alıcam amk?

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3361 : 22 Mayıs 2022, 01:35:07 »
şu an efes ve milano bütçe olarak başka bi seviyede

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3362 : 22 Mayıs 2022, 01:49:26 »
Sevmedigim.kişilik olsada bir insanın fiziki durumuyla dalga geçmek yakışmaz kimseye,ama o dişler ne öyle yaptır E be hiç aynaya bakmıyormusun dünyaları kazanıyorsun.Garip.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2022, 01:56:27 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3363 : 22 Mayıs 2022, 08:26:57 »
Herşey bizim 4ĺü finale dömine edip fakat çok eksik kadroyla gittiğimiz maçla başladı.Eksikler kompanse edilecek düzeyde se değildi.Yoksa ne Ergin Ataman kalacak ne Efes bu kadar yükselecekti.Bu adamlar nasıl fazla sakat vermiyor ilgin ç.Heke Karkin Mıçiçe bu kadar yük binerken.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2022, 08:27:35 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3364 : 22 Mayıs 2022, 10:41:36 »
Şampiyonluğu %90 armağan etmiş %10 lik kısım.kina yaksın minvalinde açıklama yapmış.Cek git kimle kutlarsan kutla gördük %90  azınlığı taraftar suni.Ortamı germe hala kompleks cidden büyüksün Fenerbahçe. Yapılan ayrıştırıcı beyan 6222 yasaya gÖrede suç.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2022, 10:43:13 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3365 : 22 Mayıs 2022, 12:27:34 »
Herşey bizim 4ĺü finale dömine edip fakat çok eksik kadroyla gittiğimiz maçla başladı.Eksikler kompanse edilecek düzeyde se değildi.Yoksa ne Ergin Ataman kalacak ne Efes bu kadar yükselecekti.Bu adamlar nasıl fazla sakat vermiyor ilgin ç.Heke Karkin Mıçiçe bu kadar yük binerken.

Bu konuda haklısın.Aslında yeni yönetimin bir çok Branşta hataları oldu.Aziz bey yönetimi çok yorulmuştu ve taze kan istendi ama şuan bir çok kişi kendini sorguluyordur.Yönetimin en büyük hatası Obradovic gibi birini bıraktığı zaman oluştu.Bir arkadaş demişki Yönetim değişmeseydi Obradovic'de gitmezdi,Ergin Beyde bukadar büyümezdi.Zaman bize gösteriyor ki buda doğru.B ukadar Branşta yapılan gösterdiki kendi ayağımıza sıkıyoruz. En Basiti kimse ayağına kadar gelmiş Euroleague Womeni kaçırmazdı.Zamanındada kaçmadı değil ,böylesi bence ilk.Ruslar çekilmiş,Kendi ülkene alınmış,Takımında eksikleri bağırıyor ,Transfer takviyesi yapılmıyor,Bu konuda Tom Sende takviye yapmaya gerek yok diyordun,nasıl olsa bu kaçmaz,bize külfet olur deyip rakibi küçümsersen sondakikada golü yersin.Gelelim sakatlıklar konusuna Evet Efese bir şey olmuyor ama bütün sakatlıklar bizi buldu Haklısın ne diyeyim.Ergin Ataman Milli Takımla Avrupa kupasını alacam dedi.Siz ne dersiniz.Efesin Bu kadro bolluğuyla Milli takım birmi?Yada Erginin Efese ne kadar katkısı oldu sizce.Bilgi amaçlı soruyorum ben hala çok iyi hoca olduğuna inanmıyorum.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2022, 12:30:32 Gönderen: iHTiYaRDeRKi »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3366 : 22 Mayıs 2022, 12:59:05 »
Ben yinede Erkek basketbolde yarışmacı kalmalı diğerlerinde daha. Mütevazı kadro kurmalıyız diye düşünüyorum.Dunston. Patrick Simon Moermann yolcu oyuncularnış Efeste Larkin Mıçic Byrant kalıyormuş.Singleton indirim.yaparsa kalacak deniyor.
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2022, 13:06:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3367 : 22 Mayıs 2022, 14:45:59 »
Anadolu Efes, Micic'in NBA'e gitme kararı alması halinde Tomas Satoransky'i kadrosuna katmak istiyor. Tecrübeli guarda Barcelona'nın da ilgisi var. (Eurohoops)

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3368 : 22 Mayıs 2022, 17:03:17 »
Efes şampiyonluk kutlaması 1 gün bile sürmedi.Bot denilen on kadar sahte hesap var ki.Biz yaz boyu kutladık.Ağzim.acik gezdim ben.Sevincten işte taraftarlı olay bu gerçek kılçıksız.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3369 : 23 Mayıs 2022, 12:42:17 »
Valencia Basket officially applied for a Wild Card to participate in the next EuroLeague. According to @webEncestando they have made contact with Jan Vesely, and have shown interest in Dzanan Musa

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3370 : 23 Mayıs 2022, 13:23:53 »
Valencia da Euroligin Adanasporu oldu.Alt lig hafif geliyor burası kalın.Acaba Tobey bize mi gelecek.Nötrüm.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2022, 13:25:05 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı dincerorc

• Üye
« Yanıtla #3371 : 25 Mayıs 2022, 14:54:43 »
Ben yıllardır kendimi bir taraftardan ziyade muhasebeci gibi hissediyorum. Forma aldık, kalem kırtasiye aldık, aldık da aldık. Bir de başkan Dünyadaki en varlıklı ve daha da ötesi en muteber işadamlarından biri. Ben hala para hesabı yapıyor olmamalıyım. Elin takımı bir kez Kadınlar EL oynadı geldi finalde yendi. Başkası bir kez oynar kupa alır, biz ise sadece 1 takviyeyle silip süpüreceğimiz sezonları başkalarına veriyoruz.
Ben mali müşavir değil sorumluluk sahibi, görevini yerine getiren bir taraftarım.

Takımımın gerektiği şekilde tahakküm etmesini istiyorum!!!

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3372 : 25 Mayıs 2022, 19:22:06 »
Ben yıllardır kendimi bir taraftardan ziyade muhasebeci gibi hissediyorum. Forma aldık, kalem kırtasiye aldık, aldık da aldık. Bir de başkan Dünyadaki en varlıklı ve daha da ötesi en muteber işadamlarından biri. Ben hala para hesabı yapıyor olmamalıyım. Elin takımı bir kez Kadınlar EL oynadı geldi finalde yendi. Başkası bir kez oynar kupa alır, biz ise sadece 1 takviyeyle silip süpüreceğimiz sezonları başkalarına veriyoruz.
Ben mali müşavir değil sorumluluk sahibi, görevini yerine getiren bir taraftarım.

Takımımın gerektiği şekilde tahakküm etmesini istiyorum!!!

Aynen kardeşim.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3373 : 26 Mayıs 2022, 13:05:57 »
milano voigtmann’ı da çözmüş

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3374 : 31 Mayıs 2022, 14:24:08 »
clyburn 2.1 e imza atmış efese