Gönderen Konu: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 360197 defa)

iloturo ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Turkish Airlines Euroleague (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #3780 : 28 Ocak 2023, 09:05:42 »
Son bir kaç pozisyonda böylesine sert bir macta cok.kolay fauller cikti partizan lehine. Hakemler maça direkt etki etti bence. Partizan zira sayi bulamıyordu o donem. Bizde olsa o fauller cikmaz yenilirdik kizilyildiza.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2023, 09:05:59 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #3781 : 01 Şubat 2023, 21:35:14 »
Zalgirisli Brazdeikis, Efes karşısısında çok dikkat çekici bir performans sergiliyor.  Bugüne has bir durum mu, her zaman mi böyle bilmiyorum ama ben beğendim.  Bir kenara yazmak lazım   :D
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3782 : 02 Şubat 2023, 17:21:29 »
Zalgirisli Brazdeikis, Efes karşısısında çok dikkat çekici bir performans sergiliyor.  Bugüne has bir durum mu, her zaman mi böyle bilmiyorum ama ben beğendim.  Bir kenara yazmak lazım   :D

Abi, bu sezon Efes'e karşı kariyer maçını oynayan hiçbir oyuncuyu dikkate alamamak lazım :D Şaka bir yana, Zalgiris neredeyse vasatın da altında oynadığı maçı kazanacak noktaya kadar getirmişti. Çok enteresan bir sezon oluyor ayrı, Efes tuhaf bir sezon yaşıyor o da ayrı.

Çevrimiçi Semazen

• Üye
« Yanıtla #3783 : 02 Şubat 2023, 19:21:40 »
Abi, bu sezon Efes'e karşı kariyer maçını oynayan hiçbir oyuncuyu dikkate alamamak lazım :D Şaka bir yana, Zalgiris neredeyse vasatın da altında oynadığı maçı kazanacak noktaya kadar getirmişti. Çok enteresan bir sezon oluyor ayrı, Efes tuhaf bir sezon yaşıyor o da ayrı.

O konuda haklısınız ama şu da var, çocuğun attığı şutlar çok dengeli ve tekniği de iyi göründü. En azından tespitim burada bulunsun da olur da çocuk yarın öbür gün farklı yerlere gelirse "ben demiştim" derim :D

Çevrimiçi Semazen

• Üye
« Yanıtla #3784 : 03 Şubat 2023, 00:20:57 »
Vay be. Bayer Münih son hücumda üçlüğü soksa Barcelona karşısında kazanacaktı.  2 sayı ile zar zor kazandı Barcelona.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #3785 : 04 Şubat 2023, 00:46:00 »
Itioudis'in öldürücü taktigi sayesinde şu asvelden bile fark yedik.
Adamlar 70 sayiyi zor buluyor. Bize 91 attılar.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2023, 00:55:21 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3786 : 04 Şubat 2023, 01:03:15 »
Ergin Ataman: Herkes bizim kaliteli yıldızlara sahip olduğumuzu söylüyor. Bizim bu oyunculara Türkiye Ligi'nde değil, böylesine kritik maçlarda ihtiyacımız var.

Özellikle Will Clyburn ve Vasilije Micic'ten bahsediyorum."

Will Clyburn, Ergin Ataman'ın açıklamalarına dair:

"Herkesin fikri kendine, ben tüm sezon boyunca düzenli olarak sayı atıyordum. Sanırım kötü bir maç geçirmeye hakkım yok."

aradıkları çatışmayı buldular, millet de seviniyor efes karıştı diye :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #3787 : 04 Şubat 2023, 01:15:19 »
Her maglubiyet sonrasi oyunculara sallıyor. Klasik oldu artık bu durum. Clyburn ile zaten aşı tutmadı bu belli.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3788 : 04 Şubat 2023, 01:26:43 »
Her maglubiyet sonrasi oyunculara sallıyor. Klasik oldu artık bu durum. Clyburn ile zaten aşı tutmadı bu belli.
ben hala efes’in şampiyon olacağını düşünüyorum. aşı tutmuş tutmamış, seneye zaten ne micic kalır ne ergin clyburn çiftliğine çevirir zaten her türlü.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3789 : 04 Şubat 2023, 12:59:45 »
Euroleague târihinde saygı duyduğum 1 numaralı takım Olympiakos. Eskiden yıldızlar topluluğuyken de şampiyonluğa oynarlardı, şimdi de şampiyonluğa oynuyorlar. Müthiş sistem takımı.

Bartzokas ile birlikte tüm Olympiakos oyuncularını alıp bize getirsek play-off yapamayız, öyle de garip bir durum. Memleketimizin havasından mıdır suyundan mıdır gelen sapıtıyor.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3790 : 25 Şubat 2023, 01:08:29 »
6-11. sıra arasındaki 6 takım da 12 mağlubiyette. efes burdan 6. olup 3-6 eşleşmesinde barça’yı alır süpürürse hiç şaşırmam.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3791 : 04 Mart 2023, 10:00:38 »
Milano, Oly'yi 20'ye yatırıp üst üste 4.galibiyetini alırken Oly'nin 14 resmi maçlık galibiyet serisi sona erdi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3792 : 06 Mart 2023, 15:27:45 »
Son 1 yıldır EuroLeague’e bir Dubai ekibinin olası katılımına dair görüşmeler sürüyor. Hatta geçtiğimiz aylarda EuroLeague’in 13 hissedar kulübünün (Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko, Barcelona, Real Madrid, Maccabi, Panathinaikos, Olympiakos, Zalgiris, Bayern Münih, CSKA Moskova, Baskonia, Olimpia Milano, ASVEL) yetkilileri, Dubai’ye giderek yetkililerle görüşmüş ve Dubai Basketbol Kulübü’nün lige katılımına dair istişarelerde bulunmuşlardı.

Bir süredir devam eden görüşmelerin ardından EuroLeague basketbolu, tarihinin en kritik kararlarından birini almak üzere. İspanya kaynaklı Mundo Deportivo’nun haberine göre EuroLeague, Mart ayı içerisinde yapılacak bir oylamayla birlikte lige Dubai Basketbol Kulübü’nün katılımına dair olumlu veya olumsuz bir karara varmak durumunda.

Eğer yapılacak oylamanın sonucunda Dubai katılımına dair pozitif bir karar çıkarsa bu durum, EuroLeague’e minimum 150 milyon euroluk bir katkı yapacak. Bu 150 milyon euroyla birlikte hem ligde bir Dubai ekibi yer alacak, hem de 2029 yılına kadar en az 2 Final Four organizasyonu Dubai’de düzenlenecek.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3793 : 08 Mart 2023, 01:14:15 »
Milano son dönemlerde bölüm sonu canavarı gibi oynamaya başladı.Yada gerçek playoff adayı takımı gibi.Bakalım yetecek mi.Ancak takdire şayan bir mücadele ortaya koyuyorlar.Playoff. yapamamaları sporun cilvesi.Barcada Oliye ikinci kez yenildi Efese yenildi.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2023, 01:32:15 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3794 : 08 Mart 2023, 07:47:05 »