Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Kadın Basketbol - Türkiye Ligi 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 49564 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hmetin

• Ziyaretçi
Eyvallah abi. Var mi bayan voleyboldan haber. Çekik'in yerine bakalım kimi alacaz.

Inşallah ezik ydü küçülmeye gider ve lige tekrar ambargo koyarız.
bana kalsa YingyingLi yi alırım da ben Vasileva bile fitim.

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
Dün yardımcı antrenör röportajda çok duygulanıp ağlamıştı ve bir de 'Fenerbahçe'de 2. lik başarı değildir' demişti. FB TV yayınında o kısım kesilmiş. Aziz, sen spor tarihinde gelmiş geçmiş en ezik başkansın.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Dün yardımcı antrenör röportajda çok duygulanıp ağlamıştı ve bir de 'Fenerbahçe'de 2. lik başarı değildir' demişti. FB TV yayınında o kısım kesilmiş. Aziz, sen spor tarihinde gelmiş geçmiş en ezik başkansın.

Allah kahretsin bunları.. Resmen diktatör bunlar..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, kulüp faaliyetlerini sona erdirdiğini açıkladı.

Basketbolu Geliştirme Derneği ile geçen sezon birleşen Yakın Doğu Üniversitesi, basketboldan çekilme kararı aldı.

Geride kalan sezonu 3 kupa ile tamamlayan Yakın Doğu Üniversitesi, BGD ile olan birlikteliği bugün itibariyle sonlandırdı.

Cemalex

• Ziyaretçi
Bir koyduk dağıldılar. Beter olun pislikler, geçen yıl çaldığınız şampiyonuluğu münasip bir yeriniz için kullanırsınız artık. Fenerle uğraşanın çocuğu olmaz. Hadi şimdi sektirin gidin.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
Vandersloot Gruda ve Mc Bride a çökmek lazım.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
Beleşten bir Cumhurbaşkanlığı alırız, iyi oldu.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ydü yeni kurulan bir organizasyondu.
Kadın basketbolunda hemen hemen hiç bir getirisi olmadığını düşünürsek,
Dolar kurununda  neredeyse 5 tl olduğu şu günlerde çokta şaşırmamak gerek bu karara.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Her ne kadar tek maçlarını olsun izlemeyeli seneler olsa da, forum sayesinde şampiyon olduklarını öğrendim. Her şampiyon gibi tebriği ve güzel bir başlığı hak ediyorlar. Emeği geçenlere teşekkürler.

Yeni yapılanmadan en çok payını alması ve birilerinin çiftliği, arka bahçesi olmaktan çıkması gerek şubelerin başında geliyor.

Çevrimdışı ata771

• Üye
acaba didem akın duracak mı hala . Belki bir sene daha kalır sene başladığı için ama bence kovulmalı. Esmeral gelse keşke onun yerine