Gönderen Konu: ŞAMPİYON FENERBAHÇE / Kadın Basketbol - Türkiye Ligi 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 49635 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
İlgilenenler için...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Kadınlar Basketbol Ligi:

7 Ekim Cumartesi Bugün

15.30 FENERBAHÇE - OGM ORMANSPOR TRT Spor
Metro Enerji

22.00 de Fenerbahçe - OGM Ormanspor maçının tekrarı FBTV de.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Powers tan var mı haber.

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Powers tan var mı haber.

Tedavi için Amerika'da
Açıklama yok ama uzun sürecek gibi

Tam anlayamadım yabancı kuralı 3 mü 3+1 mi
Ormanspor maçında 4 yabancı oynatiyoruz

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ayşe Cora dışında fena değiliz.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Ayşe Cora dışında fena değiliz.
Bence bu maç kıstas olmaz
Keşke her maçta böyle oyniyabilsek..
Spiker Kiavon diyor sanki Kia Vaugh'un okunuşu böylemi acaba? Burda çok yorum okudum ama okadarda kötü oyuncu değilmiş bakalim ilerde yanılıp yanılmadığımı görürüz.
Devşirme hakkımızı Sandersle gidersek çok iyi olacak

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Dabovic ne kadar temiz şut sokuyor.
Özellikle onun ve Plum'un performansını merak ediyordum bugün. Rakip zayıftı ancak dış şutlarda geçen seneden daha alternatifli olduğumuz kesin.
Ayrıca Tilbe de çok iyiydi bugün.

Cora ve Esra çok sırıtıyorlar. Gruda da kalsaydı uzun rotasyonu için iyi olurdu.

• Üye
Q ya da sanders bizde olsaydı Vera yetersizi sadece avrupa da oynardı ve plum dabovic powers üçlüsünü her maç kullanabilirdik. İki hamle daha yapılmalıydı.

Çevrimdışı hathat

• Üye
Vera bu sezon çok saç yoldurur
Zayıf rakibe rağmen oyununu beğenmediğim Vera'nın bu sezonu emekliliğinin ilk yılı gibi geçirecek gibi görünüyor

Esra ise evet genç bir oyuncu ama şu andaki hantallığı ile gelişmesi çok zor
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2017, 02:37:07 Gönderen: hathat »
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Fenerbahçe 83-65 OGM Ormanspor

Çeyrek Skorları:
1.Çeyrek: 28-11
2.Çeyrek: 22-11
3.Çeyrek: 16-26
4.Çeyrek: 17-17

Fenerbahçe: Kia Vaughn 19, Ana Dabovic 14, Kelsey Plum 14, Tilbe Şenyürek 12, Pelin Bilgiç 12, Tuğçe Canıtez 5, Ayşe Cora 3, Birsel Vardarlı Demirmen 2, Anastasiya Verameyenka 2.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Kadınlar Basketbol Ligi

2. Hafta

14 Ekim 2017

14.00 Mersin BŞB. - Fenerbahçe
Mersin BŞB. - Fenerbahçe

FENERBAHÇE

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Bu şube kadar değişik yönetilen bir şube var mı çok merak ediyorum.Her sene en az 1-2 tane nokta atışı transfer yapıp ardından bu oyuncuları önümüzdeki senelerde hemen yollamaları bütün yaptıkları işleri nötrlüyor.Şu maçı kıstas olarak almak çok yanlış çünkü rakip çok vasattı fakat Vera ve Birsel hanım bu sezon yine bol bol eleştireceğimiz oyuncular olacak.Ayşe ve Esra hakkında artık konuşmak bile istemiyorum,ben bu takımı yıllardır takip ediyorum ve rahatlıkla söyleyebilirim ki Fenerbahçe'ye bunların ikisi kadar zarar verip bu kadar süre olan oyuncular var mıdır hiç zannetmiyorum.Ayşe Cora kendisini sahada Micheal Jordan zannedip zor pozisyonları bitirmeye çalışması,bomboş şutları sokamaması ve sanki rakip takım ajanı gibi her maç sonunda yaptığı katkılardan daha çok dezavantajlarını ya da maç içindeki hatalarını konuşmamız bile ne kadar gereksiz bir oyuncu olduğunu ispatlıyor.
Esra hakkında söylenecek bir şey yok yeteneksiz bir oyuncu ve istediği kadar çalışsın Fenerbahçe oyuncusu olması çok zor.
Plum'ı daha rekabeti yüksek maçlarda seyretmek isterim çünkü dün kendini çok zorlamadı ve dün ben Tilbe'yi çok beğendim.Tilbe sanki yıllardır o oyuncu kısırlığından çıkan ilk kaliteli Türk oyuncumuz olacak.Pelin bence her ne kadar çok 2 numara oynarsa o kadar çok faydalı oynuyor çünkü bir kısa için gayet yeterli düzeyde topa baskı yapıyor ama ball-handling konusunda felaket eğer kendini bu konuda geliştiremezse bence 1-2 sene daha Birsel hanımı çekip ardından Melisa'yı takıma monte etmeliyiz.
Ve son olarak;Verameyanka ve Vaughn yerine Q ve ya Sanders+Gruda+Quigley yapsaydık neler olurdu merak ediyorum.Bu durumda bir yabancımız dışarıda kalacaktı ancak El şampiyonluğu için büyük bir adım atacaktık.
Plum-Birsel
Quigley-Pelin
Powers(Dabo)-Tuğçe
Gruda-Tilbe
Q-Tilbe ne güzel olurdu :(
FENERBAHÇE

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Vera ile ilgili yazıları görünce dayanamıyorum

Bu şubenin bu sene yaptığı en doğru hamle belki de Vera ile sözleşme uzatmak. Yarın bir maçta çıkıp iki üçlük atıp 15s atınca Vera iyiki kalmış denmeye başlar. Her sene kurulan kadroya yazacağım ilk başlarda gelen isimlerden birisidir. Bu sporu bırakana kadar da sözleşme imzalarım ben olsam.

• Üye
Vera ile ilgili yazıları görünce dayanamıyorum

Bu şubenin bu sene yaptığı en doğru hamle belki de Vera ile sözleşme uzatmak. Yarın bir maçta çıkıp iki üçlük atıp 15s atınca Vera iyiki kalmış denmeye başlar. Her sene kurulan kadroya yazacağım ilk başlarda gelen isimlerden birisidir. Bu sporu bırakana kadar da sözleşme imzalarım ben olsam.

Eu olarak iyi oyuncu abi ona laf yok ama ben olsam tilbe ve esra da varken oraya bir devşirme daha alıp tek yabancı (vaughn-gruda) ayırıp 1-2 ve 3 numarada yabancılar oynatırdim ligde.  Çünkü Birsel in oynayacagi her kombinasyon yetersiz oluyor.

Plum-Pelin
Dabovic-Birsel
Powers-Tuğçe
Sanders-Tilbe
Vaughn-Esra ligde olurdu. Vera da el de oynardi.

Plum-Powers-Dabovic üçlüsünden birinin dışarda kalacağı her ydu maçında şansımız yok bence.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
Bir yabancı daha aldığında Vera neden gitmek zorunda. Ydu 6 yabancı + 1 devşirme ile oynuyor. Biz 5 yabancı + 0 devşirme ile oynuyoruz.  Ayrıca Esra varken Vera diye başlayan bir cümle kurmak insanın moralini bozuyor :)