Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 247106 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Kusura bakmayın... Bileydim... Baktım ki, topik açılmamış... :)

Rica ederim ne kusuru, aynı duygularla yaklaştım duruma.
Eliniz hayırlı gelir inşallah.. :)
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 18:00:27 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Zor maç... Şayet galibiyetle dönersek, mühim bir sınavı geçip rakiplere önemli bir mesaj vermiş oluruz.

Rakibin bizim maçtan sonraki fikstürü kebap, ilk 4'teki yerleri garanti gibi bence.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 18:14:41 Gönderen: Avanta »

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Madrid açısından daha önemli maç..randolp dönmüştü ayon da döndü..büyük ihtimalle de madrid maçı alır..nedense guardlarımız yüzünden takıma bir türlü güvenemiyorum..

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Kazanırsak elde edeceğimiz avantajın kaybedersek yitireceğimiz avantajdan çok daha fazla olduğu bir maç. Bence yenersek ilk 3 ü cebe koymuş oluruz. kaybedersek zalgiris ve cska maçlarını kazanmak daha önemli hale gelir. Yani bu maçı kazanırsak zalgiris ve cskaya yenilmeye bile razı olurum ama kaybedeceksek o iki maçı kazanalım. şahsi kanaatim kaybedeceğimiz yönünde. Hatta bu yıl şampiyonluk yolunda en büyük rakibimiz Real madrid gibi görünüyor. güzel mesaj olur kazanırsak. Maçta bizim adımıza ya yıldız olmaz ya da maçın  yıldızı Obradoviç ve Vesely olur))
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Çok zor bir fikstüre giriyoruz. Açıkçası Bamberg, Milano tarzı kebap dediğimiz tek bir maç bile yok. 7.sıra ile 2 galibiyet fark var aramızda. İşin ilginç tarafı 1.sıra ile de 2 galibiyet fark var. 4-5-6. sıradaki takımların tamamına deplasmana gideceğiz. İlk 2de de bitirebiliriz, 7.sıraya da inebiliriz. Aldığımız galibiyet sayısı çok iyi olmasına rağmen bizim takımın güven vermeyen basketbolu nedeniyle bir tahminde bulunamıyorum. Hem bu maç için hem de gelecek için.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
kalan 7 macın 3 u iceride...
bundan sonra cska-maccabi-malaga maclarında hata yapılmamalı iceride...
kalan 4 deplasmandan ise 2 galibiyet bence yeterli...ilk 4 icin...belki de ilk 3 icin...
reali kaybetsek bile kızılyıldız + zalgiris yada khimki gibi..

real macını almak ise bize bence ilk 4 degil, ilk 3 yolunu acacak..bence esas onemi bu...

campazzo, doncic, randle
carroll, causer
fernandez, taylor, maciulis
randolph, reyes
tavares, ayon

thomkins ve llull sakat...kuzmic sezonu kapadı...

doncic formsuz son haftalarda ama amk gıcık campazzosu cok iyi oynuyor...takımı da oynatıyor yer cucesi..

uyuta uyuta oynarsak yeneriz sert savunma ile...bakalım ne olacak...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
kalan 7 macın 3 u iceride...
bundan sonra cska-maccabi-malaga maclarında hata yapılmamalı iceride...
kalan 4 deplasmandan ise 2 galibiyet bence yeterli...ilk 4 icin...belki de ilk 3 icin...
reali kaybetsek bile kızılyıldız + zalgiris yada khimki gibi..

real macını almak ise bize bence ilk 4 degil, ilk 3 yolunu acacak..bence esas onemi bu...

campazzo, doncic, randle
carroll, causer
fernandez, taylor, maciulis
randolph, reyes
tavares, ayon

thomkins ve llull sakat...kuzmic sezonu kapadı...

doncic formsuz son haftalarda ama amk gıcık campazzosu cok iyi oynuyor...takımı da oynatıyor yer cucesi..

uyuta uyuta oynarsak yeneriz sert savunma ile...bakalım ne olacak...
Hatta biraz iddialı olacak belki ama real ve zalgirisi peş peşe yenersek ilk 2 yi konuşmaya başlarız. önümüzdeki 3 maçı kaybedersek 7. likten bahsederken bulabiliriz kendimizi. Maalesef ilk 4 e girmek bu sene daha önemli çünkü bizim takım biraz tutarsız bu sene.

• Üye
reali 85 sayı uzerine cıkardıgımız an kaybederiz...80 bile tehlikeli ama kabul edilebilir iyi hucum edersek cuma gunu...

mac ne kadar 80 sayı civarında yada altında biterse her iki takım icin o kadar sansımız artar...

CanCan

• Ziyaretçi
Bu maç için en kritik oyuncular Thompson ve Ahmet Real'in uzunlarına direnç gösterebilmeleri şart...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
Bu maç için en kritik oyuncular Thompson ve Ahmet Real'in uzunlarına direnç gösterebilmeleri şart...
Ben bu fikre katılamıyorum. bu maç için en kritik konu ne yazık ki bizim kısalarımız.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
Bu seneki takımın üst üste 3 sınav maçı var. kalinic ve nunnaly döndü.sertlik açısından sıkıntımız yok.  muhtemelen datome de oynar. kısalarımız önemli. campazzo muazzam bir baskı yapıyor. kısalarda yenilmezsek maçı alır geliriz.  bence ayon ve randolp un dönmesi dengelerini bozabilir. ters manyal.

• Üye
savunmada da ve hucumda da is kısalarda bitecek..
uzunlar her zaman belli bir katkı veriyor hucumda ve savunmada..
kısalar aksamamalı esas...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
savunmada da ve hucumda da is kısalarda bitecek..
uzunlar her zaman belli bir katkı veriyor hucumda ve savunmada..
kısalar aksamamalı esas...
kısalar da kesinlikle aksayacaktır. Benim tek isteğim kısalar ortalama savunma yapsın ve en az bir tanesi kendi kapasitesinin hakkını versin. çok mu şey istiyorum? ( bobby, kostas, wana)

libertafb

• Ziyaretçi
campazzo muazzam bir baskı yapıyor.

katiliyorum ama hakemler'de buna müsade ediyor.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Final Four'a kalacağımıza inanıyorum! Bu yüzden belki de çok ince düşünüyorum. Duruma bir de şöyle bakalım;

Belki yenilebiliriz, kesinlikle kazanması gereken taraf Real. Dolayısıyla, Final Four için ya da 2. tur maçları için hazırlanan özel setler varsa, bu kozunu kullanması gereken taraf biz olmayacağız. Maç ortada gidecek olursa, hamleyi yapacak olan, bir başka deyişle eteğindeki taşları dökecek olan taraf Real olacaktır. Bu maç için en kötü kazanımımız bu olmalı.

Real, diğer türlü maç başında bir fark yakalarsa, pandoranın kutusu açılmayacaktır.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2018, 16:24:33 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis