Gönderen Konu: Utanmaz Takımın Utanç Topiği (Fenerbahçe / Avrupa Kupaları 2017-18)  (Okunma sayısı 12794 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
Bufon, Marcello, Ramos, Alves, M özil, Ronaldo' Messi, İbrahimoviç, Neymar, Levandowski, Suarez 11 ini ver Aykut hocaya önceliğimiz gol yememek der.
Mesuttan Messiden ön libero Ronaldodan sol açık Neymardan sag defans Levandowski, Suarez ikilisine defansa yardım edin ileri gitmeyin der İbrahimoviç i oynatmaz Ahmethanı tek forvet oynatır.

Aykut hoca kalacaksa çok ciger yemesi lazım cesarete ihtiyacı var çok korkak
 oyuncularada yetenekten daha çok ruh ve zeka takviyesi şart yoksa hiç birşey olmaz bunlardan
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
İşin en kötü tarafı da, bu kanıksama... Artık acısını duymaz olduk. Başarısızlık kanıksandı. Bu ölü toprağını atmadıkça, Aziz'e bir şey olmaz. Onun istediği tam da bu...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Bufon, Marcello, Ramos, Alves, M özil, Ronaldo' Messi, İbrahimoviç, Neymar, Levandowski, Suarez 11 ini ver Aykut hocaya önceliğimiz gol yememek der.
Mesuttan Messiden ön libero Ronaldodan sol açık Neymardan sag defans Levandowski, Suarez ikilisine defansa yardım edin ileri gitmeyin der İbrahimoviç i oynatmaz Ahmethanı tek forvet oynatır.

Aykut hoca kalacaksa çok ciger yemesi lazım cesarete ihtiyacı var çok korkak
 oyuncularada yetenekten daha çok ruh ve zeka takviyesi şart yoksa hiç birşey olmaz bunlardan

Bir çoğunu da "benim sistemime uymuyor" diye istemez. )))

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Bir çoğunu da "benim sistemime uymuyor" diye istemez. )))
Koşu mesafelerine bakmak lazım o kararı vermek için

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
10 kişi savunma yapan takıma karşı, muhakkak gol bulman gereken maçta forvet çıkarıp forvet alarak değişiklik yapan birisinden söz ediyoruz yahu. Altı üstü vasat bir hoca işte. Kötü demiyorum, ama Türkiye'nin en büyük spor kulübünün en önemli şubesinin emanet edileceği bir futbol dahisi, teknik taktik üstadı da değil sanırım. Tabii takım kalitesi Konyaspor ve Ankaraspor seviyesine düştükçe, taraftar olarak vizyonumuz da oralara düşüyor ve Aykut Kocaman bu takımın başına layık görülebiliyor. Bunu da yadırgamıyorum. Çünkü bize vizyonumuzu kaybettirdiler.
Hakan abi 2011 yılında 16/17 yaparken ne kadar iyi top oynattığını biliyoruz Aykut Kocaman'ın,Atkut Kocaman şampiyinlukları peşkeş çeken Galatasaraylı Aziz ve manevi evladı Volkan gidince rahat edecektir.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
Hakan abi 2011 yılında 16/17 yaparken ne kadar iyi top oynattığını biliyoruz Aykut Kocaman'ın,Atkut Kocaman şampiyinlukları peşkeş çeken Galatasaraylı Aziz ve manevi evladı Volkan gidince rahat edecektir.
Alex de takıma mı katılacak?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı aykut12

• Üye
Alex de takıma mı katılacak?

Alex tek başına mı şampiyon yaptı ? Madem kalitesi tek başına şampiyon yapacak kadar iyiydi. Ondan önceki sezonlarda neden beceremedi ?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

• Üye
Alex tek başına mı şampiyon yaptı ? Madem kalitesi tek başına şampiyon yapacak kadar iyiydi. Ondan önceki sezonlarda neden beceremedi ?

Tek başına şampiyon yapmadı üstüne zamanında tek başına takımın içine etti.2008 yılında Zico'nun popülaritesi kendi popülaritesino geçti diye Galatasatay derbisini satıp Zico'nun gitmesini sağladı.Volkan  Demirel-Aziz Yıldırım neyse Alex De Sozua odur.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
Tek başına şampiyon yapmadı üstüne zamanında tek başına takımın içine etti.2008 yılında Zico'nun popülaritesi kendi popülaritesino geçti diye Galatasatay derbisini satıp Zico'nun gitmesini sağladı.Volkan  Demirel-Aziz Yıldırım neyse Alex De Sozua odur.
Pardon, hangi Galatasaray maçını satmış Alex ? Satılan bir Galatasaray maçı varsa Alex in oynamadığı 2 Galatasaray maçlarıdır 2011-2012 senesinde. Onuda Alex i kulübede oturtup maçlara forvetsiz çıkan kimse o yapmıştır.
Aykut un takıma iyi futbol oynattığı maç sayısı 3-4 ü geçmez. 16/17 de aslan payı Alex in. Kaç gol, kaç asistle oynadı ?  Üstelik o sezon bile çok iyi futbol oynadığımız bir maçı hatırlamıyorum, mücadele tamam ama iyi futbol olmadı.
Volkan ve azizle Alex i bir görmek tamamen saçmalıktır. Alex sadece 2 sezon adam gibi forvetlerle oynamasına rağmen bu kadar skora katkı yaptı, Kezman ve Guiza yerine doğru dürüst forvetler gelseydi VanHoijdonk, Niang gibi çok daha fazlası da olurdu.

• Üye
Pardon, hangi Galatasaray maçını satmış Alex ? Satılan bir Galatasaray maçı varsa Alex in oynamadığı 2 Galatasaray maçlarıdır 2011-2012 senesinde. Onuda Alex i kulübede oturtup maçlara forvetsiz çıkan kimse o yapmıştır.
Aykut un takıma iyi futbol oynattığı maç sayısı 3-4 ü geçmez. 16/17 de aslan payı Alex in. Kaç gol, kaç asistle oynadı ?  Üstelik o sezon bile çok iyi futbol oynadığımız bir maçı hatırlamıyorum, mücadele tamam ama iyi futbol olmadı.
Volkan ve azizle Alex i bir görmek tamamen saçmalıktır. Alex sadece 2 sezon adam gibi forvetlerle oynamasına rağmen bu kadar skora katkı yaptı, Kezman ve Guiza yerine doğru dürüst forvetler gelseydi VanHoijdonk, Niang gibi çok daha fazlası da olurdu.

2008'de Ali Sami Yen'de oynanan derbiden önce layloy davranacaklarına adam gibi hazırlansaydı Alex ve Brezilyalı kankileri,sağolsun Volkan efendide katkı yaptı onlara o maç,zamanındaNobre oynasın diye kalenin dibinde Nobre'yi bekleyip ona asist yapmasını ve Anelka'ya pas atmamasını,Denizli'de seyirciden pısmasını unutmadık.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2017, 22:00:04 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Bu klüp tarihinde heykeli dikelen adama bile laf ediliyor. Adama gsliler bile tapıyor. Alex dedim mi saygı duyuyorlar. Alex gibiler fazla bize. Şu anki 3.sınıf oyuncular ve Aykut gibi vasat antrenörler mustahak.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
Alex mi GS maçı satmış? Hahahah. Yok böyle iş ya 2011-2012 sezonunda Kadıköy'deki GS maçını unutmam. 2-0 öne geçtik GS moral olarak çökmüş Aykut takımı geri çekti Alex kendini yırtıyordu orta sahada ileri çıkın diye bağırmaktan ve bunu yaptığı için oyundan çıkardı Aykut. Maç 2-2 bitti ve son dakikada Baros'un topu direkten dönmese sahamızda 3-2 yenilmiştik bile. O maç kadar hiçbir Maçta sövmemiştim.

Çevrimdışı aykut12

• Üye
"2010 2011 şampiyonluğunda aslan payı Alex'in." demek. 2013 2014 şampiyonluğu sonrası Aziz Yıldırım'ın "Bu takımı benim aslan yürekli topçularım şampiyon yaptı." demesinden farklı değil benim gözümde.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
"2010 2011 şampiyonluğunda aslan payı Alex'in." demek. 2013 2014 şampiyonluğu sonrası Aziz Yıldırım'ın "Bu takımı benim aslan yürekli topçularım şampiyon yaptı." demesinden farklı değil benim gözümde.

2011 yüzde 25 Alex yüzde 65 diğer futbolcular yüzde 10 Aykut.
2014 yüzde 60 futbolcular yüzde 40 Ersun

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan

Hahahah mantığa bak, Gerrard falan leş oyuncu o zaman?

Aykut şampiyon yaptıysa buyursun yapsın bu sene, mutlu olurum. Uzun uzun yazmaya üşendim açıkçası.

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon