Gönderen Konu: Volkan Demirel  (Okunma sayısı 12293 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
Ynt: Volkan Demirel
« Yanıtla #30 : 21 Ağustos 2017, 01:15:54 »
Geçen Wiel'e yapılan gibi, top ayağına geldiğinde ıslıklanacağı günü bekliyorum.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
O gün hızlıca geldi şükür. Hala kaleye koyan haindir.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #31 : 01 Mart 2018, 22:41:57 »
Bugün Beşiktaş maçında gördüğü gereksiz kırmızı ile ve adeta kartı görmek için hakeme yalvarır durumu ile son 10 senenin takım içindeki gizli haini olduğunu bir kere daha gösterdi. Ona forma veren, onu kadroda tutan, ona kontrat teklif edenler de derecesine göre ihanetin parçası...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #32 : 02 Mart 2018, 07:20:44 »
Bana sorarsanız, 110 senelik tarihimizde Fenerbahçe'ye totalde en çok ZARAR veren futbolcudur. Onun kişisel becerisiyle kazandıklarımızla, onun beceriksizlik ve artistlikleri sebebiyle kaybettiklerimizi teraziye koyunca, içimizde ne büyük bir felaket yaşattığımızı bir nebze anlarız. Schalke maçındaki meşhur hatadan tutun, şampiyonluk maçında Edu'nun topuna çıkıp Galatasaray forvetine ikram ettiği ve sezonun çöpe atılmasına sebep hataya kadar...

Mesela Muslera bizde, Volkan Galatasaray'da olsa bizim şampiyonluk sayımız en az iki fazla, Galatasaray'ın da en az iki eksik olurdu. Kalecilerin bireysel hatasıyla kaybedilen puanları toplayın; uçurumu göreceksiniz.

Ve bu tarihimizin en zararlı futbolcusuyla sözleşme yenilendi. 40 yaşına kadar da oynayıp, Müjdat'ın en uzun sene forma giyen oyuncu rekorunu kırmak istiyormuş.

Takıma bu kadar ZARAR vermiş, şampiyonlukların, kupaların kaçmasına sebep olmuş bir futbolcu nasıl olur da böyle uzun süre barınabilir?

1. Tribüne oynamasını iyi beceriyor. Özellikle Galatasaray maçlarında.
2. Tarihin en yüksek egolu başkanının bu zaafını iyi kaşıyor ve amiyane tabirle iyi yalıyor.

Bireysel performansının dışında bir de takım içi lobiler filan var ki, Ersun hocayı harcama operasyonunda başı çekiyordu. Bu tür hareketlerin kaybettirdiklerini de eklerseniz, verdiği zararın ucu bucağı hesap edilmez.

Yalama operasyonuna Aykut hocadan başladı ve ilk işi Ersun hocaya gömmek oldu. Eğer hoca onun bu davranışlarına prim verirse kendi kuyusunu kazar.

Bu sezon aldığımız yeni kaleci formayı Volkan'dan kapacak yetkinlikte değilse, şimdiden geçmiş olsun. Hoş, ben her türlü Volkan yerine başkasını oynatırım da...

Gelecek nesiller Volkan'ı kulüp efsanesi bilmesin diye elimizden gelen çabayı göstermek bugünleri yaşayanlara borçtur.

aklıma hep bu yazı geliyor..

birde bakıyorum, sağda solda diğer yönde yazılar var;

fenerbahçedir.
evet bir volkandır fenerbahçe, kariyerinde çok saçma goller yemiştir, gereksiz kırmızı kartlar görmüştür ama bu akşamki onlardan biri değildir.
ne zamandan beri kendi taraftarına koşup sevinmek sarı kart oldu? ikinci sarı kart pozisyonunda da dışardan çevrildiğini söyledi gene sarı kart yedi.
pepe denen şeref yoksunu kendisini attırmak için uğraştıkça görmezden gelindi ama volkan eyyamla atıldı.
fenerbahçe taraftarı kadıköy’ü beşiktaş’a cehenneme çevirip içinden geçmezse ben de hiçbir şey bilmiyorum.

büyük fenerbahçelidir, iyi kalecidir eyvallah ancak mental olarak bir gram gelişemiyor. bu saatten sonra da zor. bir defa zaten bu karakterde bir kaleciye kaptanlık vermek sıkıntı. orta sahadaki pozisyona bile mahallesinde mevzu çıkmış esnaf gibi koşmaya başlıyor adam. direk negatif bir etki yani izleyen ve hakem gözünde.
velhasılı kelam 11'de oynamalı ancak kesin ve net olarak kaptanlığı elinden alınmalıdır.

öyle adamlar her futbol takımına lazım. azim, hırs, istek..
futbol kısmen bir savaştır ve volkan gibi agresif oyuncular olmadan takım ruhu, takım kimliği oturmaz. profesyonellik bir yere kadar amatör ruhunu kaybetmeyen futbolcular taraftarlar tarafından sevilir ve camiaların sembolleri olabilirler.

Adamlar hala savunuyor. Volkanın sembol olduğu bir Fenerbahçenin ta.... diye küfredesim var. Bu gözler, Alex i, vanHoijdoonk u, Deli Nezihiyi, Kemalettini (al sana hısr işte), Uche yi, Lugano yu, Luciano yu gördükten sonra sembol oyuncu diye Volkanı kabul edemez. Ki, basketboldaki İbo, Mrsic, Bobby, Bogdan, Udoh, Solomon, Ömer gibi isimleri saymıyorum bile.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2018, 07:22:12 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #33 : 02 Mart 2018, 08:02:49 »
Onları kim yazdıysa, takdir edersiniz ki, kalecilik ve agresiflik kavramlarını yan yana getirmek zaten geri zekalılıktır Ayhan hocam. Kalecinin görevi sakin ve konsantre kalıp gol kurtarmaktır. Ne yapacak kaleci agresif olup da... Ceza alanı içinde ikili mücadeleye girip, penaltı mı yaptıracak?

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #34 : 02 Mart 2018, 10:58:38 »
Volkan profilindeki sporcuları hiç mi hiç sevmiyorum. Onunla gelecek başarı benden uzak olsun. Fenerbahçe gibi bir camianın içinde olması bile camia adına en büyük rezalettir.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2018, 10:59:08 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #35 : 02 Mart 2018, 13:22:53 »
Yılda 2.5 milyon euro al, sürekli hatalı gol ye, bir de takımı sabote et. 10 yıl önce Nonda'nın golünde boşa çıkıp şampiyonluğu vermişti. Muslera gelip 2 sene tek başına tonla maç kazandırırken bu sürekli gol yemekle meşguldü. Ersun hoca takımı şampiyon yaparken çok antrenman yaptırdı diye gizlice sesini kaydedip ortalığa yaydı. Utanmadan 'aykut'un sistemiyle şampiyon olmuştuk' dedi. Rezil herif, iğreniyorum senden. 3 ay sonra başkanın ve hocanla defolup gideceksiniz.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #36 : 02 Mart 2018, 14:42:37 »
Düzgün yönetilen bir şubede böyle arızalı tipler barınamaz.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #37 : 02 Mart 2018, 15:17:41 »
Bu adamı hiç sevmez oldum. Önce severdim ama nerdeyse Son on yıldır takımı sabote ediyor. Geçen haftaki Beşiktaş maçında neden Volkan yerine  Kameni oynuyor, diyenler vardı. Kadro seçimi yanlıştı orası ayrı tabii. Başkanla bunu bu sene göndermenin zamanı geldi.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2018, 15:23:54 Gönderen: hatai »

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #38 : 03 Mart 2018, 04:29:48 »
Volkan'dan nefret ediyorum mümkün olan en kısa zamanda postalanmasını istiyorum (Ersun Yanal'ın kuyusunu kazdıklarından beri ayarım) da yalan yok derbi maçlarda takım gol attıktan sonra kayarak sevinmesi, kavga çıktığında mevzuya direkt dalması hoşuma gidiyor ya. Holiganım galiba. :( Ha dünkü maçta gördüğü 2. sarının açıklanabilir yanı, savunulabilir bir yanı yok. Sattı takımı orada. Atılmasa maçı muhtemelen alacaktık.

Bu arada Volkan'ın hırslı bir oyuncu olduğunu falan da düşünmüyorum. Hırslı futbolcu dediğin Josef gibi olur, her maçta kendini parçalar. Bu hırsından değil kasıtlı yapıyor ne yapıyorsa.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2018, 04:31:50 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #39 : 03 Mart 2018, 16:56:28 »
Defolup gitsin diye dua ediyoruz

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #40 : 06 Haziran 2018, 14:24:17 »
Anlaşılan Başkan Ali Koç'da biliyor ne menem bir bela olduğunu ki, jübile teklif edildiği haberleri var.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #41 : 06 Haziran 2018, 16:55:08 »
Geçmişe dair her şeyin temizlenmesi taraftarıyım. 37 yaşına gelen kaptana jübile teklif edilsin ve Aziz'in son evlâdı da takımda olmasın.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #42 : 06 Haziran 2018, 18:28:41 »
Gecmisle iliskilendirmiyorum ve bu takimin tek bir transfer hakki olsa dahi guven veren bir kaleci alirdim mutlaka iyi bir kaleci almaliyiz

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #43 : 09 Temmuz 2018, 11:54:56 »
Kötü kaleci olduğu yetmez gibi taraftara karşı saygısız, sahada sürekli somurtkan, rakipleri bize düşman yapan bir şahıs bu. Hepsini geçtim, Ersun Yanal'ın ses kaydını ortalığa yayan, takımdaki yerlilere abilik ayağıyla onları örgütleyip çeteleştiren bu herifle sözleşme nasıl yenilenir yahu! Şimdi takımda bütün yaşananları manevi babası Aziz ve çok sevdiği hocası Aykut'a yetiştirmeyeceği ne malum. Yonetim bu hamleyle beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2018, 23:34:26 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #44 : 24 Temmuz 2018, 10:53:16 »
Bana sorarsanız, 110 senelik tarihimizde Fenerbahçe'ye totalde en çok ZARAR veren futbolcudur. Onun kişisel becerisiyle kazandıklarımızla, onun beceriksizlik ve artistlikleri sebebiyle kaybettiklerimizi teraziye koyunca, içimizde ne büyük bir felaket yaşattığımızı bir nebze anlarız. Schalke maçındaki meşhur hatadan tutun, şampiyonluk maçında Edu'nun topuna çıkıp Galatasaray forvetine ikram ettiği ve sezonun çöpe atılmasına sebep hataya kadar...

Mesela Muslera bizde, Volkan Galatasaray'da olsa bizim şampiyonluk sayımız en az iki fazla, Galatasaray'ın da en az iki eksik olurdu. Kalecilerin bireysel hatasıyla kaybedilen puanları toplayın; uçurumu göreceksiniz.

Ve bu tarihimizin en zararlı futbolcusuyla sözleşme yenilendi. 40 yaşına kadar da oynayıp, Müjdat'ın en uzun sene forma giyen oyuncu rekorunu kırmak istiyormuş.

Takıma bu kadar ZARAR vermiş, şampiyonlukların, kupaların kaçmasına sebep olmuş bir futbolcu nasıl olur da böyle uzun süre barınabilir?

1. Tribüne oynamasını iyi beceriyor. Özellikle Galatasaray maçlarında.
2. Tarihin en yüksek egolu başkanının bu zaafını iyi kaşıyor ve amiyane tabirle iyi yalıyor.

Bireysel performansının dışında bir de takım içi lobiler filan var ki, Ersun hocayı harcama operasyonunda başı çekiyordu. Bu tür hareketlerin kaybettirdiklerini de eklerseniz, verdiği zararın ucu bucağı hesap edilmez.

Yalama operasyonuna Aykut hocadan başladı ve ilk işi Ersun hocaya gömmek oldu. Eğer hoca onun bu davranışlarına prim verirse kendi kuyusunu kazar.

Bu sezon aldığımız yeni kaleci formayı Volkan'dan kapacak yetkinlikte değilse, şimdiden geçmiş olsun. Hoş, ben her türlü Volkan yerine başkasını oynatırım da...

Gelecek nesiller Volkan'ı kulüp efsanesi bilmesin diye elimizden gelen çabayı göstermek bugünleri yaşayanlara borçtur.

Geçen sezon Temmuz başında yazmıştım. Üstünden bir seneden fazla zaman geçmiş. 380 gün... Hâlâ aynı yerde olmak ve aynı şeyi savunmak ne hazin... Hoca değişti, başkan değişti; bu ağaç kurdu gibi içten yıkan eleman kazık çaktı sanki.