Gönderen Konu: Volkan Demirel  (Okunma sayısı 12297 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Volkan Demirel
« Yanıtla #45 : 24 Temmuz 2018, 12:00:33 »
Geçen sezon Temmuz başında yazmıştım. Üstünden bir seneden fazla zaman geçmiş. 380 gün... Hâlâ aynı yerde olmak ve aynı şeyi savunmak ne hazin... Hoca değişti, başkan değişti; bu ağaç kurdu gibi içten yıkan eleman kazık çaktı sanki.
Abi geçti artık onun devri. En ufak hatasında postalanacağını kendisi de biliyordur. Sırf Berke için tecrübeli bir yerli olsun maksadıyla tutulduğunu düşünüyorum. Umarım sportif tecrübelerini aktarır sadece.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı franz392

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #46 : 07 Ağustos 2018, 23:36:09 »
Şu bidonun sözleşmesi bitmişken nasıl uzatırsınız yahu, yıllardır yaşattığı rezillikler yetmedi herhalde. Bu herifle artık mazoşist olduk.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #47 : 14 Ağustos 2018, 22:19:23 »
Ali Koç'un tek hatası buydu ama çok ağır bir hataydı, bedelini de erkenden ödemeye başladık maalesef.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #48 : 14 Ağustos 2018, 22:48:24 »
Fenerbahçe tarihinin en zararlı futbolcusu... Heykeli dikilip üç çarpı bir yüzüne tükürmek gerek... Benfika'dan yediği (biri içeride diğeri dışarıda) iki ucuz gol ile şampiyonlar ligine katılım payını yine bizim kasamız yerine Galatasaray kasasına hediye etme işinde başrolde...

Rakip kaleciden daha ağır hareket etmesi de cabası... Kameni kötü kaleci olabilir ama en azından bu içten yıkan ağaç kurdu kadar zarar veremez.

Erkenden kadro dışı bırakılmalı ve gerekirse altyapı kalecileriyle devam edilmeli... Antremanlara alınması bile takımın geleceği adına çok tehlikeli...

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #49 : 14 Ağustos 2018, 23:01:58 »
Hata bu adamda değil; yıllardır hatırı sayılır miktarda maçta takımı sabote etmesine rağmen kadroda tutan yönetim ve teknik ekiptedir.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #50 : 14 Ağustos 2018, 23:43:04 »
Katlanamıyorum artık

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #51 : 05 Ekim 2018, 20:46:06 »
Zararın neresinden dönülse kardır: Dirar ve Aatıf ile beraber kadro dışı kalmış.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2018, 20:46:16 Gönderen: furkan »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #52 : 06 Ekim 2018, 14:06:27 »
Zararın neresinden dönülse kardır: Dirar ve Aatıf ile beraber kadro dışı kalmış.

Tepki gösterenleri anlayamıyorum. Bu nasıl bir mazoşizmdir? Yaktığı, harcadığı sezonların haddi hesabı olmayan bir kişi Volkan... Sözleşme uzatılmasına tepki göstermek gerekir iken... Bazı taraftarların tavırlarını anlamak güç... Fenerbahçe'nin içindeki kanserdi Volkan...

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #53 : 06 Ekim 2018, 14:27:32 »
Başkan yazın keşke hiç karışmasaydı da yollar ayrılsaydı. Hem kötü kaleci, hem şımarıklık yapıp taraftara saygısızlık yapıyor, hem sahadayken iğrenç yüz ifadeleriyle takım arkadaşlarını ve taraftarı bezdiriyor hem de içeriden takımı karıştırıyor. Yani bunları herkesin bildiği bir ortamda sözleşmesi de bitmişken böyle bir hata nasıl yapılır? Bir de gitti Benfica maçlarında batırdı, oynamasa belki elenmeyecektik (takım kötüydü ama o farklı mesele), Malatya'da yavaşça gelen topu tuttuğu köşeden içeri alarak sebep olduğu mağlubiyet de var. Her şeyi zarar bu herifin.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #54 : 07 Ekim 2018, 17:52:59 »
Demin başkan yayında 'Volkan'ı çok severim, yıllarca hizmet etti, özür dilerse affedilir' gibi bir şeyler söyledi. Şaka mı bu anlamadım, böyle tutarsızlık mı olur.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #55 : 09 Mart 2019, 21:08:54 »
Herif ufak da olsa bir sakatlık bile geçirmiyor hiç, sonsuza kadar kurtulamayacağız galiba. Nasıl bir gücü var da hâlâ oynayabiliyor bilemiyorum ama artık yediği hatalı gollerden sonra sinir krizi geçirecek gibi oluyorum.

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #56 : 04 Eylül 2019, 23:53:36 »
Ersun hoca büyük adam valla. Zamanında hocanın arkasından az laf etmemişti Volkan. Hatta "biz onun sayesinde değil Aykut hocanın mirası sayesinde şampiyon olduk" bile demişti. Buna rağmen hocadan böylesine bir davranış... Başkası olsa bırakın arka çıkıp sahiplenmeyi bir daha yüzüne bile bakmazdı.

O değil de hocanın bu olgun tavrının çeyreğini Fatih Terim bir oyuncu için yapsa ortalık yıkılır, en az 2 hafta her spor programında Terim güzellemesi yapılırdı.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #57 : 05 Eylül 2019, 13:35:54 »
Ersun hoca büyük adam valla. Zamanında hocanın arkasından az laf etmemişti Volkan. Hatta "biz onun sayesinde değil Aykut hocanın mirası sayesinde şampiyon olduk" bile demişti. Buna rağmen hocadan böylesine bir davranış... Başkası olsa bırakın arka çıkıp sahiplenmeyi bir daha yüzüne bile bakmazdı.

O değil de hocanın bu olgun tavrının çeyreğini Fatih Terim bir oyuncu için yapsa ortalık yıkılır, en az 2 hafta her spor programında Terim güzellemesi yapılırdı.

Büyüklük ama aynı zamanda da aptalca.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #58 : 05 Eylül 2019, 16:00:38 »
Böyle bir adamı yanıbaşına sokmak... Bilemiyorum Altan...
Kara deryalarda bir FENERsin!