Gönderen Konu: Yakındoğu Üni.-FENERBAHÇE 27 Aralık 2017 Çarşamba Cumhurbaşkanlığı Kupası  (Okunma sayısı 3739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
o kadar sacma bir yerde teknik fual aldı ki tum mac konsatrasyonu kactı..hakemlerin de etkisi buyuk ama yapmayacaksın..cunku kırılgan bir takımın var..bunu farkedemeyecek kadar kendinden geciyor..

zaten plum-powers tercihi yeterli kanaat olusturmak icin...

basta didem..sonrasında vaughn ve plum en son hoca olmak uzere hepsini yollarım...

fowles + eu combo guard + nevin hamlsi ile belki sezon kurtulur...tabii bir de hoca...

yani butceden fedakarlıgın az yapacaksak sadece plum yerine 3-4 no abdli diyordumama benc eisin icine vaughn da girince baska turlu degisiklik lazım...toptan temizlik...

ligde tum ipleri birselin eline verip, el de ise ona yardımcı bir combo guard...
abdel kader yada xargay tarzı...

birsel-pelin
dabo-ayse
powers-tugce
vera-tilbe
fowles-nevin

lig icin...avrupada ise kısa rotasyonuna extradan bir eu daha...

su kadro ligi alabilir....avrupa'da da bir yere kadar sansını zorlar...

hmetin

• Ziyaretçi
o kadar sacma bir yerde teknik fual aldı ki tum mac konsatrasyonu kactı..hakemlerin de etkisi buyuk ama yapmayacaksın..cunku kırılgan bir takımın var..bunu farkedemeyecek kadar kendinden geciyor..

zaten plum-powers tercihi yeterli kanaat olusturmak icin...

basta didem..sonrasında vaughn ve plum en son hoca olmak uzere hepsini yollarım...

fowles + eu combo guard + nevin hamlsi ile belki sezon kurtulur...tabii bir de hoca...

yani butceden fedakarlıgın az yapacaksak sadece plum yerine 3-4 no abdli diyordumama benc eisin icine vaughn da girince baska turlu degisiklik lazım...toptan temizlik...

ligde tum ipleri birselin eline verip, el de ise ona yardımcı bir combo guard...
abdel kader yada xargay tarzı...

birsel-pelin
dabo-ayse
powers-tugce
vera-tilbe
fowles-nevin

lig icin...avrupada ise kısa rotasyonuna extradan bir eu daha...

su kadro ligi alabilir....avrupa'da da bir yere kadar sansını zorlar...

Hocam en basta kocu yollardım.Gecen sene ilk 2 mac son periyoda 10 sayı girip oradan macı verdik.Normalde 3 0 sampiyonduk.Ama butce dusecek,yakısıklı,saclar joleli tuttular adamı ayrıca duzgun bir koc olsa ben Allie gonderilmesini yanlıs bulmuyorum.450 istedi deniyor FB den ustelik defansta zaaf yaratıyordu.
Lloyd-Jonquel Jones ile baslasak cok daha iyi olurduk.Su anda ise yapılacak en onemli sey BENCE Fowles'ı getirip Plum u yollamak ve bir tane EU kısa almak...

Ayrıca yanlısların hepsine OK de Tilbe nin boyle oynama hakkı yok,Tugce nin, Ayse nin sacmalama hakkı yok.Tamam kadro iyi kotu orası ayrı ama bu oyuncular da birseyler vermek zorunda...

• Üye
ayrı bir mesele de jones olayı tabii..anlastık mı muamma..once anlasıp sonra almamak buyuk aptallık...
gidip fowles yerine o da olurdu...daha ucuza cıkardı butce..

hmetin

• Ziyaretçi
Hoca biz anlasmısız benim anladıgım 250 gibi bir rakama AQ Cinlileri gidip 350-400 basmıs.

• Üye
Hoca biz anlasmısız benim anladıgım 250 gibi bir rakama AQ Cinlileri gidip 350-400 basmıs.

once anlasıp imzayı basmadıysan anlasmıs olmuyorsun...
imzayı bastıracaksın...yani sen sadece pazarlık yapıp konusmussun...