Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566488 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası
« Yanıtla #1260 : 25 Temmuz 2015, 11:54:28 »
Koca ayak..koca harry...cidden iyiydi...
En son ziraat bankasindaydi..sonra bizim ülkeden gene biri istemişti ama olmamıştı galiba...
Kore de dır herhalde.:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1261 : 25 Temmuz 2015, 12:01:51 »

2 sene önce yarım sezon Ziraat de oynadı, geçen sene Yunanistan daydı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1262 : 25 Temmuz 2015, 17:06:08 »
4.yabancı hakkını da Ernardo Gomez'le doldursak keşke eğer çok pahalı değilse tabi .

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1263 : 26 Temmuz 2015, 21:36:44 »
Bu gün Başkanın açıklamasına göre sadece ''Bir tek erkek voleybolda kıstık.  Erkek baskette 10 milyon açık var.'' diyor ama  Levi Alves Cabral, Guillaume Quesque, Alen Pajenk, Mehmet Özbek, Sabit Karaağaç Transferleri yapılmış bundan sonrada yapılmıyacağı anlamınamı geliyor?Peki Marcus Böhme -Milos Nikic-İvan Miljkovic-Wout Wijsmans la sözleşmeler fesh edildimi?Yerli oyuncular Ramazan Serkan Kılıç, İzzet Ünver, İbrahim Başaran, Metin Toy, Emin Gök, Uğur Güneş, Arslan Ekşi, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Kemal Kayhan, Erden Çevikel, Mert Nevzat Güneş, Oğuzhan Karasu, Burak Hazırol'la sözleşmeler sürüyormu gidenler olacakmı .Burdaki arkadaşlar bir yerli 1 yabancı iki transfer daha gelecek diyorlar.
Böyle küçülmeye can kurban.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1264 : 27 Temmuz 2015, 08:24:44 »

Yabancı oyuncuların sözleşmeleri 1 er yıllıktı zaten, Nikic İtalya ya, Wijsmans Belçika ya transfer oldu.

Serkan Kılıç, İbrahim Başaran, Emin Gök, Kemal Kayhan, Erden Çevikel ayrıldı diye haberleri çıktı.

Kemal Kayhan Halkbank ile anlaştı. Emin Gök G.saray ile görüşüyormuş.

Arslan Ekşi nin sözleşmesi devam ediyormuş.

Metin Toy, Uğur Güneş, Ediz Kaan Fırıncıoğlu takımda kalacaklarmış.

Herhalde diğer genç oyuncular da kalırlar.

Bütçe azaltılmışken 4. yabancı alınacağını sanmıyorum.

Bu arada Metin Toy bu hafta sonu Romanya ile oynanan 2 Avrupa Ligi maçlarında iyi performans gösterdi. 1. maçı 25 sayı (%63 dü sanırım hücum yüzdesi); 2. maçı 17 sayı ile tamamladı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1265 : 27 Temmuz 2015, 10:25:05 »
Yabancı oyuncuların sözleşmeleri 1 er yıllıktı zaten, Nikic İtalya ya, Wijsmans Belçika ya transfer oldu.

Serkan Kılıç, İbrahim Başaran, Emin Gök, Kemal Kayhan, Erden Çevikel ayrıldı diye haberleri çıktı.

Kemal Kayhan Halkbank ile anlaştı. Emin Gök G.saray ile görüşüyormuş.

Arslan Ekşi nin sözleşmesi devam ediyormuş.

Metin Toy, Uğur Güneş, Ediz Kaan Fırıncıoğlu takımda kalacaklarmış.

Herhalde diğer genç oyuncular da kalırlar.

Bütçe azaltılmışken 4. yabancı alınacağını sanmıyorum.

Bu arada Metin Toy bu hafta sonu Romanya ile oynanan 2 Avrupa Ligi maçlarında iyi performans gösterdi. 1. maçı 25 sayı (%63 dü sanırım hücum yüzdesi); 2. maçı 17 sayı ile tamamladı.

Yazılanlara  cevap vermeme yada tenezzül etmeme yada yeni gelenlere itibar etmeme gibi durum yada gruplaşma var sanıyordum onun için Öncelikle Sana teşekkür ediyorum,
Bu konuda çok örnek verebilirim ama en sonlardan bir tanesi (Alıntı yapılan: fenerli20 - 13 Temmuz 2015, 11:35:47-Arkadaşlar daha önce sordum ama cevap veren olmadi yinede sormak istiyorum Cigdem Hanimin yerine getirilen var mi? .)

Son durum Levi Alves Cabral, Guillaume Quesque, Alen Pajenk, Mehmet Özbek, Sabit Karaağaç ,İzzet Ünver, Metin Toy,Uğur Güneş, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, Mert Nevzat Güneş, Oğuzhan Karasu, Burak Hazırol, Arslan Ekşi bu şekilde sanıyorum.
Arslan Ekşi sanırım takımdan uzaklaştırılmıştı,ama ne anlaşıldı haberi var nede gidecek haberi.Kişisel görüşüm Arslan Ekşi bu takımda kalsın.Burdaki arkadaşlar Galatasaray’dan Selçuk’la anlaşılacak deselerde ben yinede Arslan’ın kalmasını istiyorum.Onun Hırsını seviyorum.Bayan Baskettede Angel savaşçı ve çok hırslıydı,ben olsam ceza bile versem o takımın başında tutardım.Ayrılınca önemi daha çok anlaşıldı.

Kalanlar gidenlerden kötü olduğuna inanmıyorum.Sanş verildiği zaman İzzet gibi,Metin gibi,Ediz gibi kendini bulabilecek gençler var.
Gelen yabancılar nasıl olursa olsun bu senekinden daha kötü olamaz.
Ben bu kadrodan umutluyum şahsen.Yeterki çok çalışıp uyum içinde olsunlar.Gençlikleri ve hırsları bir yerlere getirecektir.

Bayan Basketbolda da yenilik yapılacaksa böyle yapılacaktı.Veleybolda 13-15 oyuncu yeterli olarak görürken,Basketbolda 10 oyuncu her zaman Rotasyon sıkıntısını doğurur.Sık sık oyuncu değişimi,nefes,Koşu,savunma,oyun içinde Kısa veya Pivot değişimleri benc’inde kuvvetli olmasının gerekliliğini vurguluyor.Böyle olduğu halde İsfendiyar beyin çok iyi kadro kurduk hem  ligde hemde Avrupada kupalara koşacağız demesi, kim kimi aldatıyor sorusunu gündeme taşıyor.

Not; Besim arkadaşın buralarda görünmemesinin bir nedenini bilen varmı?Sağlık problemimi yoksa başka bir şeymi , bilen varsa açıklasın lütfen.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2015, 10:31:43 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1266 : 27 Temmuz 2015, 11:55:12 »
kadroyu defalarca yazdım...

koc: basic

pasor: Selcuk Keskin* - Ali Berke - Arslan?
libero: Mehmet Ozbek - Firat (altyapı)
orta: Pajenk - Sabit - Ugur - Oguzhan (altyapı)
smacor: Quesque - Levi Cabral - İzzet - Ediz - Mert Nevzat(altyapı)
capraz: Metin - Emrecan (altyapı) yada üniversal yabancı*

Arslan'ın durumu belirsiz ama sozlesmesi devam ediyor...kadrodısı durumu ne olacak belli degil..

Selcuk keskin alındı deniyor ama resmen acıklanmadı..ama her voleybol sitesi alındı dedi...

Fırat - Oguzhan ve Mert Nevzat bu sene kesin a takıma cıkacaklardır...

Bir tek bence emrecan olayı var...eger universal alırsal emrecan olmayabilir..

ama universal alırmıyız bilmiyorum...

not: yukarıda burak tkaımda kaldı yazmıssınız ama gitti diye biliyorum sahinbeye sanırsam...kalırsa ne ala...ama fırat o zaman a takıma cıkmayabilir..

« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2015, 11:56:31 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1267 : 27 Temmuz 2015, 12:17:36 »
Yazılanlara  cevap vermeme yada tenezzül etmeme yada yeni gelenlere itibar etmeme gibi durum yada gruplaşma var sanıyordum onun için Öncelikle Sana teşekkür ediyorum,
Bu konuda çok örnek verebilirim ama en sonlardan bir tanesi (Alıntı yapılan: fenerli20 - 13 Temmuz 2015, 11:35:47-Arkadaşlar daha önce sordum ama cevap veren olmadi yinede sormak istiyorum Cigdem Hanimin yerine getirilen var mi? .)

"Yazılanlara  cevap vermeme yada tenezzül etmeme yada yeni gelenlere itibar etmeme gibi durum yada gruplaşma " gibi bir durum kesinlikle yok eğer gözden kaçmamışsa ve soru ile ilgili durum biliniyorsa bilen kişi cevaplar :)

Örnek verilen soru konusunda şu ana kadar bilinen bir durum olmadığı için cevap verilmemiştir herhalde.

Kesin bilgi olmayıp sadece varsayıma dayanılarak cevap verilebilir ki bu ne kadar doğru olur o da tartışılır.

FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1268 : 27 Temmuz 2015, 16:27:24 »
abi ALlah aşkına böyle bie şey olabilir mi ?
sonuçta bu forumun her zaman en az ilgi gören topiği erkek voleybol olmuştur.
birde yatırımı kıstık insanar gözünden çıkardı şubeyi o yüzden kimse girip de çok fazla balmıyor
ben 2 haftadır belki ilk defa bakıyorum.
neyin gruplaşması yada yenilere niye cevap verilmesin
lütfen böyle bir düşünceye kapılınmasına üzüldüm...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #1269 : 27 Temmuz 2015, 16:50:34 »
CemAğrak iki sene önce benim de bir soruma cevap vermemiştin

İnsanlar serzenişte haklı

Ayrıca Bohannon nickiyle yazan yaşlı bir üye de aynı şeyden şikayet ediyor
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1270 : 28 Temmuz 2015, 08:43:41 »
CemAğrak iki sene önce benim de bir soruma cevap vermemiştin

İnsanlar serzenişte haklı

Ayrıca Bohannon nickiyle yazan yaşlı bir üye de aynı şeyden şikayet ediyor

Senin bu konuşman gerçek mi?İçten mi?Alaycımı tam anlıyamadım ama yinede Hassasiyetin için Teşşekkür ederim.

Anka ve Cem arkadaşlarım bu yeni bir şey değil Nezamandır dikkatimi çeken bir olaydı yada ben öyle sanıyordum.Erkek veleybolla alakalı bir şey değil oan önümde yazan çok basit örnek ti.Anka'nın cevabı başka yerde çıksaydı ordada aynı şeyi yazacaktım..Örnek çok vardı aslında ama ben sadece o an Anka'nın Hassasiyetinden ve samimiyetinden dolayı kısacık değinmek istedim.Ama sizler ''böyle bir şey olabilirmi?'', dedikten sonra mesele kapanmıştır.Bu Anka veya Cem özelinde değil.Ben genelde böyle bir hava sezmiştim.İlk Ağızlar böyle söylüyorsa buranın felsefesinde böyle bir şey olması söz konusu değildir.Kişilerin tavrıda kendilerini bağlar.Tekrar yazıyorum o anki Anka'nın hassasiyeti benim içimi dökmeme vesile oldu.İstemeden sizi kırdıysamda özür dilerim.Tekrar Teşekkürler.

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #1271 : 28 Temmuz 2015, 11:33:14 »

Senin bu konuşman gerçek mi?İçten mi?Alaycımı tam anlıyamadım ama yinede Hassasiyetin için Teşşekkür ederim.

Anka ve Cem arkadaşlarım bu yeni bir şey değil Nezamandır dikkatimi çeken bir olaydı yada ben öyle sanıyordum.Erkek veleybolla alakalı bir şey değil oan önümde yazan çok basit örnek ti.Anka'nın cevabı başka yerde çıksaydı ordada aynı şeyi yazacaktım..Örnek çok vardı aslında ama ben sadece o an Anka'nın Hassasiyetinden ve samimiyetinden dolayı kısacık değinmek istedim.Ama sizler ''böyle bir şey olabilirmi?'', dedikten sonra mesele kapanmıştır.Bu Anka veya Cem özelinde değil.Ben genelde böyle bir hava sezmiştim.İlk Ağızlar böyle söylüyorsa buranın felsefesinde böyle bir şey olması söz konusu değildir.Kişilerin tavrıda kendilerini bağlar.Tekrar yazıyorum o anki Anka'nın hassasiyeti benim içimi dökmeme vesile oldu.İstemeden sizi kırdıysamda özür dilerim.Tekrar Teşekkürler.

Abi kişisel algılama. Okan Y'nin hayata bakışı genel olarak alaycıdır, hele ki söz konusu Cem Ağrak, ben veya dr tyler ise.
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1272 : 28 Temmuz 2015, 16:18:03 »
Abi kişisel algılama. Okan Y'nin hayata bakışı genel olarak alaycıdır, hele ki söz konusu Cem Ağrak, ben veya dr tyler ise.
sagol.Düşüncen için

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #1273 : 01 Ağustos 2015, 00:42:59 »
Cem abi HAKLI benim yaz boyunca daha bugün aklıma geldi şube 😊 sezon tahminim play offlara kalıp ilk turda eleniriz

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1274 : 11 Ağustos 2015, 00:59:29 »
ben çok ümitsiz değilim.Zaman gösterecek.Biz yeni küçülmedik zaten kaç senedir provasını yapıyorduk.Geçen seneki gidenler ve gelen transferler iyice bozdu işi.Bizden giden  oyuncuların değerine ancak bizle oynadıklarında anladık.