Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566515 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #180 : 27 Nisan 2014, 15:43:31 »
buy out değil be abi...oyuncu alacağından vazgeçer olur biter...neticede zaten oynatmıyorlar yüzünden mutsuzluk akıyor burutay'ın....

anladıma bi ..
kızların maçını izlemiyorum bilgim yok abi o yüzden bilemiyorum

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #181 : 27 Nisan 2014, 21:04:37 »
KATAR LİFİ off sezon da oynanıyor
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #182 : 27 Nisan 2014, 21:21:31 »

Simon Al Rayyan ile Dünya Kulüpler Şampiyonası için anlaşmış. Dünya Kulüpler Şampiyonası Brezilya da Mayıs ayının başında oynanacak.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #183 : 27 Nisan 2014, 22:02:55 »
Yalnız hakikaten alındıysa veya alınacaksa feci bir adam...

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #184 : 28 Nisan 2014, 02:15:32 »
Simon, Podrascanin, Zaytsev ve Atanasijevic den biri veya birkaçını Fenerbahçe de ben de görmek isterim.

ben zaytsevi cok begenmiyorum ama Atanasijevic buraya gelsin salonlardaki kadın seyircis sayısı 3 e katlar.
Babyface assasin!
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2014, 17:53:07 Gönderen: ilkerz »
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #185 : 29 Nisan 2014, 18:11:41 »
ben zaytsevi cok begenmiyorum ama Atanasijevic buraya gelsin salonlardaki kadın seyircis sayısı 3 e katlar.
Babyface assasin!

Bir kadın olarak hiç katılmıyorum ama zevkler değişir tabii :D

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #186 : 29 Nisan 2014, 18:29:48 »
yaw ben 1 erkek olarak bile begendim atanayı:) Ps.Karım duymasın:)
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #187 : 29 Nisan 2014, 21:14:24 »
Evet şimdi dillerdeki kilitler çözülsün transfer haberleri hakkında bilgisi olan saygıdeğer forum yöneticilerimiz ve forum sakinlerimiz bizleri merak içinde bırakmasın
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #188 : 29 Nisan 2014, 23:25:23 »
Emin Kemal Ibrahim Serkan'a emeklerinden dolayi teşekkür edip yolları ayırmak gerekiyor.
Marshall. 4 senedir.bizimle bu sene kontrat bitiyor. Kendisine de teşekkür edip yollari ayıracagiz. Bu kesin bilgi...

Ivan Miljkovic ile ilgili yorum yapmıyorum :( :( :(
Kızı eşi tam önümüzde oturuyordu.  Maşallah nur kız çok tatlı... Castellani ne karar verirse saygı duyacağım ama hissiyatım yollar ayrılır gibi... voleybol bırakırsa bizimle.devam etsin teknik staffda olur menajer olur ne bileyim herşey olur..

Fonteles bizimle sözleşmesi var. Bizimle devam edecek.
1 smacor kesin alacağız. Ciddi ciddi osmany dedikoduları var. Büyük hedef umarım alabiliriz. 
Bir yabancı orta şart. Simon mevzusu ne kadar doğru göreceğiz.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #189 : 29 Nisan 2014, 23:30:53 »

Emin Kemal Ibrahim Serkan'a emeklerinden dolayi teşekkür edip yolları ayırmak gerekiyor.
Marshall. 4 senedir.bizimle bu sene kontrat bitiyor. Kendisine de teşekkür edip yollari ayıracagiz. Bu kesin bilgi...

Kızı eşi tam önümüzde oturuyordu.  Maşallah nur kız çok tatlı... Castellani ne karar verirse saygı duyacağım ama hissiyatım yollar ayrılır gibi... voleybol bırakırsa bizimle.devam etsin teknik staffda olur menajer olur ne bileyim herşey olur..

1 smacor kesin alacağız. Ciddi ciddi osmany dedikoduları var. Büyük hedef umarım alabiliriz. 

Simon adı gerçekten bizimle geçiyor mu yahu? ben senin gönlünde olan adam zannediyordum abey:)) ivan giderse pç alır mıyız sence yoksa metine mi emanet ederiz? alırsak sence kim güzel gider bize? Osmany müthiş final serisi geçirdi. fontales+osmany+metin+simon fena bir servisimiz olur gibi sanki
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2014, 23:34:09 Gönderen: kuga »
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
« Yanıtla #190 : 29 Nisan 2014, 23:32:12 »

Abi önümüzdeki sezon kadroda İvan, fontals, osmany ve simon olursa ligde ivanın yerine Metin avrupada favori takımlarından biri olabilirmiyiz.. Libero sorunu inş çözülecek..

Asıl sorum pasör konusunda Aslana ne kadar güvenebiliriz Osmany ve simon çok iyi hamleler olur Arslan bunun için yeterlimidir sence.?
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #191 : 29 Nisan 2014, 23:37:21 »

Cem abi bende İvan'ın hiç istemesemde önümüzdeki yıl burada olmayacağını düşünüyorum.Peki sence İvan giderse kimi almalıyız çapraza?Wallace,Agamez,Visotto,Sokolov vs gerçi kolay değil hiç biri bu isimlerin ama Juantorena'nın peşinden koşuyosak gidip Ahmed Salah'ı falan almayız heralde yanına.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #192 : 29 Nisan 2014, 23:39:01 »
kuga / haktan ;

Bütçe ne olacak önemli olan o..
ama İvan ayrılırsa kesinlikle bi yabancı çapraz alınır.
Lİbero kesinlikle değişmeli , hani beni oynatsınlar ona bile razıyım :)

Arslan bu sene herşeye rağmen iyiydi. bana kalsa yabancı pasör derim ama gerçekçi olmak gerekirse 5 yabancı almayız.

ERdem ;
bende o şekilde düşünüyorum i
WAllace sözleşme uzattı SAda ile gelmez gelse de tutmaz.
Visotto  için yorum yapmayım , kesinlikle kadroda görmek istemem , şimdi 5 para etmez diyeceğim ayıo olacak :)
Sokolov italya dan ayırlır mı ama güzel bir isim olur da işte erdem burada sorun kenarda bekleme olayı .
Agamez uzak doğu da iyi kazanıyor geri gelmez sanırım..
 4 yabancı aldık diyelim , hepsi oynamak isteyecek , ya İVan gibi 35 tecrübesinden faydalanmak için ve sadece avrupa da kullanmak için bir oyuncumuz olacak yada genç bir yabancı alıp Metin ile beraber oynatacağız.
bu kısmı biraz sorunlu

ama İvan ın yerini doldurmak kolay değil , Arslan attığı o paslar yukarıda yazdıklarımızı darmadağın edebilir :)
çok zor ama mevcut şartlarda benim iki aytı tip için favorilerim
1- İvan gibi teknik bir oyuncu olan Wlazly - yıllardır Belchatow da oynuyor gelmesi bence çok çok zor - muazzam bir hamle olur.
2- Bolgorod daki Grozer teknik değil ama inanılmaz güçlü bir oyuncu , ruslardan kopartmak zor sanırım ama seviye atlatır.
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2014, 23:43:58 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #193 : 30 Nisan 2014, 01:04:43 »

Simon gerçek olsun da ne olursa olsun gari :)

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #194 : 30 Nisan 2014, 01:28:39 »
arslan, fontales, metin, uğur, ediz ile devam edilmesi taraftarıyım.

Kemal ve Serkan'a gelirsek. yerli anlamda çok daha üstünleri varsa alalım. yoksa kalmalarından yanayım. Emre ve Nuri var derseniz; bizimkilerden çok farkları var mı kestiremiyorum.

muhtemelen Fontales'in yanına yine Brezilyalı bir smaçör alınacaktır. yabancı orta oyuncu olarak efsane Kübalı simon'un ismi çok garip bir şekilde her yerde geçiyor. bakalım.

Birde rus takımlarından bir pasör çarprazı çıkarabilir miyiz ? çok zor ama neden olmasın. bekleyelim görelim. yeni sezon planlama tahminim böyle.

benden bu kadar. kalanını Daniel hoca planlasın :)