Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566542 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #285 : 03 Mayıs 2014, 20:18:19 »
Bize ana avrat gidene kaptanlık da verilmesin böyle vakıf şakşakçılığı yapan adam da kulüp de kalmasın. hatta Emre yi hiç almasalardı . Zerre haz etmem ondan.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #286 : 03 Mayıs 2014, 20:23:00 »
Castellani giderse erkek voleybol şubesi kendi ayağına kurşun sıkmış olur. Castellani gibi hoca zor bulunur. O yüzden kolay kaybedilemez.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2014, 20:26:03 Gönderen: Sisley Volley TV »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #287 : 03 Mayıs 2014, 20:23:44 »
vakıf şaklaçılığı yapıp ne yapmış ?
elin arjantinlisinden bizim gibi mi düşünmesini bekliyoruz
sonra Guidetti e ana avrat küfür ediyoruz
nasıl olacak peki

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #288 : 03 Mayıs 2014, 20:27:13 »
CAstellani bence iyi bir hoca. Bugün bunları neden yaptı sorulması gerekir ama olayın iç yüzü öğrenilmeli.
CEm'de haklı Tümer,Fatih, Emre gibi oyuncuları getirenlerin Castellani olayını tam olarak öğrenmesi gerekir.

Yanlış yapmış o zaman, hocam. Büyük ihtimalle de gider.
Burada gider deyişimin sebebi ise yönetim gönderir manasındaydı.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #289 : 03 Mayıs 2014, 20:29:03 »
Bu forma alma vs. mevzusunu koçun eşi gerçekleştirmemiş mi?
Ben mi yanlış anlıyorum?
...

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #290 : 03 Mayıs 2014, 20:29:14 »
vakıf şaklaçılığı yapıp ne yapmış ?
elin arjantinlisinden bizim gibi mi düşünmesini bekliyoruz
sonra Guidetti e ana avrat küfür ediyoruz
nasıl olacak peki

Bizim gibi düşünmesini beklemiyoruz lakin Castellani daha dün gelmedi Fenerbahçe ye. Bizim kulübümüzdeki işleyişi biliyor olmalı bilmiyorsa da bi zahmet öğrenseydi. Hassasiyetlerimiz var bazı şeylerde. Tıpkı burada bir üyenin vakıf ı övüp ''umut fakirin ekmeğidir'' diye yazdığı mesajdan sonra şutlanması gibi.. madem bu kadar iyi niyetliyiz o zaman umut fakirin ekmeğidir sözünün ağır bir tarafı yoktu   niye atıldı forumdan? diye sorgularım. Ki o zaman bu söze bende karşı çıkmıştım böyle bir sözü söyleyemez demiştim.O zaman nasıl bu cümleyi kurduysam şimdi de aynıyım. yerli yabancı hiç farketmez böyle bir durumda onların madalyalarıyla resim çektirmek formalarını alıp koklamak sarılmak kupalarıyla poz vermek.. şahsen ben bunu kaldıramam.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #291 : 03 Mayıs 2014, 20:29:31 »
Castellani gitsin Adnan kıstak geri gelsin veya Abdullah abi 15 sene öncesi gibi giysin eşofmanları hocalık yapsın ...

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #292 : 03 Mayıs 2014, 20:30:50 »
Bu forma alma vs. mevzusunu koçun eşi gerçekleştirmemiş mi?
Ben mi yanlış anlıyorum?
Koç un eşi istediği gibi alıp verebilir Castellani nin o safhada orda bulunması onunda resim neyim çektirmesi sıkıntı.Castella ni kalsaydı tribünde eşi gideydi amuda mı kalkıyodu parende mi atıyodu vakıflılarla hiç farketmez ama kendisi o ortamda bulunmayacaktı.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #293 : 03 Mayıs 2014, 20:32:57 »
Bizim gibi düşünmesini beklemiyoruz lakin Castellani daha dün gelmedi Fenerbahçe ye. Bizim kulübümüzdeki işleyişi biliyor olmalı bilmiyorsa da bi zahmet öğrenseydi. Hassasiyetlerimiz var bazı şeylerde. Tıpkı burada bir üyenin vakıf ı övüp ''umut fakirin ekmeğidir'' diye yazdığı mesajdan sonra şutlanması gibi.. madem bu kadar iyi niyetliyiz o zaman umut fakirin ekmeğidir sözünün ağır bir tarafı yoktu   niye atıldı forumdan? diye sorgularım. Ki o zaman bu söze bende karşı çıkmıştım böyle bir sözü söyleyemez demiştim.O zaman nasıl bu cümleyi kurduysam şimdi de aynıyım. yerli yabancı hiç farketmez böyle bir durumda onların madalyalarıyla resim çektirmek formalarını alıp koklamak sarılmak kupalarıyla poz vermek.. şahsen ben bunu kaldıramam.

Fenerbahçe spor klübünün işleyişi ile Parkedefener in işleyişi aynı olabilir mi güzel hocam yapma etme lüfden..

eğer Klüb bu forum zihniyeti ile yönetilecek ise biz bitmişiz.

sana şöyle söyleyim
Fenerbahçe Halkbank maçı oynanırken
ben irem mert ve onur beraber maç izliyorduk.
CAsetllani ni eşi , Costa , önlerinde bizim Alves ile şu ameriklaı orta oyuncu beraberdiler.
Alves hatuna yumuşmuş oynaşıyordu
costa da bizim gibi bir çok pozsiyona reaksiyon vererek maç izliyordu ,

İrem in izlenimlerine göre Castelleni'ye şimdi bi sıfat mı biçeceğiz

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #294 : 03 Mayıs 2014, 20:34:41 »
CEm dostum,bu olay esnasında maçta olsam ve bunları görsem bende çok pis laf ederdim Castellani'ye, haksız mıyım, sence.
Bence bu tarz bir davranışta bulunmamalıydı. Saha kenarında duruşunu çok seviyorum, kendisini çok seviyorum bu hareketi üzdü beni.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #295 : 03 Mayıs 2014, 20:36:55 »
CEm dostum,bu olay esnasında maçta olsam ve bunları görsem bende çok pis laf ederdim Castellani'ye, haksız mıyım, sence.
Bence bu tarz bir davranışta bulunmamalıydı. Saha kenarında duruşunu çok seviyorum, kendisini çok seviyorum bu hareketi üzdü beni.

abi ''  NAz ın formasını koklamak'' nedir özcan , hani şunu düşünüyorum da bilmiyorum hangi mantık ile yapılmış
ben bile NAz ın terli formasını koklamam Castellani nin eşi niye koklasın yahu :) 8)

neyse problem yok benim için gitsin yahu sorun değil problem yok , tribüne oynayan vasıfsız bir hoca bulsunlar takılalım işte..

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #296 : 03 Mayıs 2014, 20:40:39 »
abi ''  NAz ın formasını koklamak'' nedir özcan , hani şunu düşünüyorum da bilmiyorum hangi mantık ile yapılmış
ben bile NAz ın terli formasını koklamam Castellani nin eşi niye koklasın yahu :) 8)

neyse problem yok benim için gitsin yahu sorun değil problem yok , tribüne oynayan vasıfsız bir hoca bulsunlar takılalım işte..
Yok ya gitsin demiyorum, tekrar geri gelmesine çok sevindiğim bir hocanın bir anda gönderilmesini istemem, sadece bunları neden yaptı sormak lazım. Kupayı kaybettiğimiz bir maç sonrası üzüntü verici haber bunlar.
Sormak lazım derken de hesap sorma manasında değil.
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2014, 20:40:53 Gönderen: Özcan Özdemir »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #297 : 03 Mayıs 2014, 20:46:24 »
Koç un eşi istediği gibi alıp verebilir Castellani nin o safhada orda bulunması onunda resim neyim çektirmesi sıkıntı.Castella ni kalsaydı tribünde eşi gideydi amuda mı kalkıyodu parende mi atıyodu vakıflılarla hiç farketmez ama kendisi o ortamda bulunmayacaktı.

Ben twitter'da ki mesajlardan herşeyi yapan Costa'nın yakın arkadaşı olan koçun eşi diye anladım.
Koçta eşinin yanında olduğundan sevince ortak olmuş gibi bir izlenim oluşmuş sanki...
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #298 : 03 Mayıs 2014, 20:47:47 »
özcan hocam bana biraz garip geldi
bi irem can gelsin izah etsin , tabi Zihinbaz hocam güzel hocam bir bayan psikolojisi ile bizim gibi kalasların yanında olaya çok daha duygusal bakıyor
ben birde Danielle çok severim sevdiğim adamlara da kıyak geçerim torpil geçerim
hatalarını görmezden gelirim diyelim :) 8)

herşeyimiz 4x4 lük te kaldık Castellanin nin yanlışlarına 8)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #299 : 03 Mayıs 2014, 20:50:13 »
özcan hocam bana biraz garip geldi
bi irem can gelsin izah etsin , tabi Zihinbaz hocam güzel hocam bir bayan psikolojisi ile bizim gibi kalasların yanında olaya çok daha duygusal bakıyor
ben birde Danielle çok severim sevdiğim adamlara da kıyak geçerim torpil geçerim
hatalarını görmezden gelirim diyelim :) 8)

herşeyimiz 4x4 lük te kaldık Castellanin nin yanlışlarına 8)
Evet Zİhinbaz hocam İrem kardeşimizden duymuş olayı. Kalas öğretmeni olarak iyi anlarım kalastan diyorum :):):):)
İkimizden de sağlam kayın ağacı olur :)
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2014, 20:52:06 Gönderen: Özcan Özdemir »