Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566409 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
  • Yer: İstanbul-Sakarya
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #345 : 08 Mayıs 2014, 20:23:59 »
Keşke bayan voleybol şampiyonlar ligi ve bayan baskette kaçan ilk Türk Euroleague şampiyonluğunu kaptırdıktan sonra , büyük bir yatırımla erkek voleybolda en büyük kupayı ilk kazanan Türk takımı olmak güzel olurdu diye düşünüyorum ama gelen haberler bu sene bunun zor olduğu yönünde...Geçen yazmıştım eğer kulübün yanına adını koyuyorsan en iyi takımı kuracaksın arkadaş yoksa Fenerbahçe' min adının yanına o ismi koymayacaksın Ali Koç değil isterse babamın oğlu olsun aslolan Fenerbahçedir.Seyirci destek vermiyor maça gelmiyor ondan yatırım az dediyor erkeklerde bu muhabbet bence bahane şampiyonlar ligi düzeyince  takım kuruldu da seyirci mi gitmedi ? tabii ligde her maç full olması beklenmez ama iyi kadro kurulsa durum değişir misal 2-3 sene önceki bayan takımın şampiyonlar ligi maçları .....

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #346 : 08 Mayıs 2014, 20:25:26 »
Ali Koç a amatör subelerden dolayı denilecek tek.bir cümle var
Allah senden razı olsun......
Gerisi hikaye

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #347 : 08 Mayıs 2014, 20:35:39 »
Açık konuşalım bu takıma Osmany, Simon gelsin, İvan devam etsin yani kısacası çok iyi kadro kurulsun yine kemik izleyici dışında kimsenin maça geleceğine inanmıyorum.
Ayrıca bu seyirci konusunda (konuya daha vakıf arkadaşlar yanlışım varsa düzeltirler) kulübün kasasına beş kuruş para girmiyor diye biliyorum.
Tamamı federasyonun kasasına gidiyor.
Daha düne kadar formaları bile satılmayan(ki kaç kişi almış olabilir) geliri yazıyla sıfır giderleri milyon eurolar olan bir şubeden bahsediyoruz.
Her türlü veride ekside olan bir branşta Ali Koç'un katkılarıyla bu takım ayakta.

Ayrıca karşında her yönüyle senden daha avantajlı yapılanmalar var.
Devletin bankalarıyla mücadele ediyorsun.
Üstüne üstlük bu bankalar federasyonun en önemli sponsolarları(herşeyi doğru bile yapsan burada karşına Erdal Akıncı, Bayram Dikmentepe'ler çıkıyor).

Malum ülkemizi yönetenlerin bu takıma sponsor olunmaması için elinden geleni yaptığı başkan tarafından açıklandığından, Ali Koç'un bu şube için gecesini gündüzüne katmasına rağmen daha iyi takım kur denilmesi bana haksızlık gibi geliyor.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 20:37:00 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
« Yanıtla #348 : 08 Mayıs 2014, 20:36:50 »
Ali Koç a amatör subelerden dolayı denilecek tek.bir cümle var
Allah senden razı olsun......
Gerisi hikaye
Aynen sağolsun var olsun ama yazımda biraz Ali Koça salladım ondan yazdın heral abi  ama sebebi gönül işte Vakıfbanka kupa kaybetmek üzüyor dediğim gibi ilk kazanan Türk takımı olmak için kalan branşlardan biri de erkek takımı kaldı hep bayan voleybolun gölgesinde kaldı bu branş sebebi malum.Bir de yazma sebebim ah benimde Koç kadar param olsa kulübü ihya ederim mantığı :) hele hele kulübün isminin yanına ismimi koyduysam ...
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 20:38:19 Gönderen: muhendis40 »

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #349 : 08 Mayıs 2014, 20:40:19 »
Açık konuşalım bu takıma Osmany, Simon gelsin, İvan devam etsin yani kısacası çok iyi kadro kurulsun yine kemik izleyici dışında kimsenin maça geleceğine inanmıyorum.

Maalesef ben de ve çok üzülüyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #350 : 08 Mayıs 2014, 20:50:36 »
Koç kadar zengin olsan vermezsin bende vermem belki
Bekara kari boşamak kolaydır derler :)
Bende isterim tabiki daha iyo kadro kurulsun diye ama Bülent de yukarıda izah etmiş mevcut şartlarda yapılan desteğin karşılığı teşekkür olmalı. Gider yapmak olmamalı
Yönetici dediğimiz insanlar şu amatörlere spnsor2 bulmak konusunda bir çözüm üretemiyor ve yönetici olmadığı halde kulübe destej olan Ali Koç sponsor oluyorsa
O zaman o gideri yap ama koca değil sponsor bulma konusunda çözüm bulamayanlara yap 8)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #351 : 08 Mayıs 2014, 20:55:52 »
Bu arada yorumum "muhendis40" nickli arkadaşımızın mesajı sonrasında geldi ama bu kendisinin yazdıkları özelinde değil genel olarak sosyal medyada gördüğüm birşey olduğu için sitem dolu ifadeler kullandım.
Twitter'da 140 karakterle meramımı anlatamadığımdan burada da benzer bir ifade görmüşken fırsat bu fırsat diyerek yazayım dedim.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2014, 20:56:25 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #352 : 08 Mayıs 2014, 20:57:24 »
Ali Koça laf edenin gider yapanın giderini tıkayacaksın ağzının üstüne kürekle vurup dümdüz edeceksin işte o kaa.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #353 : 08 Mayıs 2014, 21:02:12 »
Ali Koça laf edenin gider yapanın giderini tıkayacaksın ağzının üstüne kürekle vurup dümdüz edeceksin işte o kaa.
Bu kadar sert girme abim yapma bunu yapma bunu :) :)

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
« Yanıtla #354 : 08 Mayıs 2014, 21:07:32 »
Bu arada yorumum "muhendis40" nickli arkadaşımızın mesajı sonrasında geldi ama bu kendisinin yazdıkları özelinde değil genel olarak sosyal medyada gördüğüm birşey olduğu için sitem dolu ifadeler kullandım.
Twitter'da 140 karakterle meramımı anlatamadığımdan burada da benzer bir ifade görmüşken fırsat bu fırsat diyerek yazayım dedim.
Bana da olsa sorun dahil abi :) herkesin kendine göre fikri var ama yanlış anlaşılmasın Ali Koç adamın dibidir kızmak gerekirse birine öncelikle  bu camiadan ekmek yiyen popülerlik kazanan sözde büyük fenerbahçeli yöneticiler (eski-yeni) ve başka yerlere sponsor olan birçok  Fenerbahçeli iş adamı var bu konuda haklısınız misal baskette ne gerek var Darüşşafakaya sponsor olmaya gel bizim bayanlara sponsor Ferit Şahenk :))  (bekara karı boşamak kolay lafı burda da geçerli ) . Benim takıntım erkek voleybola bayanlar kadar önem verilmemesidir yöneticilerimizden ve bayanların sponsoru yok sonuçta ama hedef şampiyonlar ligi ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #355 : 08 Mayıs 2014, 21:12:46 »
Mühendisl40
Söylediklerin yanlış anlaşılmasın diye seni tahrik ettim biraz ;) :) ;)

Çevrimdışı muhendis40

• Üye
« Yanıtla #356 : 08 Mayıs 2014, 21:15:15 »
Mühendisl40
Söylediklerin yanlış anlaşılmasın diye seni tahrik ettim biraz ;) :) ;)
önemli değil :))))bende kimine göre saçmada olsa fikirlerimi üslubumca nedenleriyle söyledim ve hatta uzattım bazı arkadaşlar sanaldan bana atıp tutup egolarını tatmin etsin diye :))

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #357 : 08 Mayıs 2014, 21:58:39 »
Bu kadar sert girme abim yapma bunu yapma bunu :) :)

benim için 3 Temmuz ertesi 2 kahraman var ikisine de laf söyletmem abim kimse kusura bakmasın :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #358 : 08 Mayıs 2014, 22:46:24 »
benim için 3 Temmuz ertesi 2 kahraman var ikisine de laf söyletmem abim kimse kusura bakmasın :)
Büyüğümsun sen bana vur yine istersen :) ;)

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #359 : 08 Mayıs 2014, 23:08:41 »
Erkek voleybol takimi icin Twitter'dan Hakan Dincay'a biraz hafif capli
baski yapalim hep beraber belki bir ses duyariz  :(