Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566234 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gzbyk17

• Üye
  • Yer: İzmir
#Fenerbahçeliolmaknegüzelbirşey
#sporaşktıramavoleybolbaşka

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #421 : 15 Mayıs 2014, 03:32:27 »
Evet. Çok güvenilir mi bilemem ama bu ikisi var.
http://blogdobrunovoloch.blogosfera.uol.com.br/2014/05/12/chupita-em-taubate/#comentarios    http://globoesporte.globo.com/sp/vale-do-paraiba-e-regiao/blog-resenha/platb/2014/03/21/comecou-a-resenha/

Valla ne yalan söylüyeyim hepsini tek tek inceledim. Fenerbahçe yada Türkiye ile hiç bir transfer haberi yok. Sadece Raphael'i transfer etmek için yorum yapmışlar. Birde Felipe için gelse iyi olur diye temenni de bulunmuşlar. Dante'yide  beğenmeyip bir felaket sezon geçirdiğini yorumlamışlar ve gitmesi gerektiği hakkında fikir belirtmişler. Benim anladığım bu. Kısaca FBG ile hiç bir transfer haberi yok. Hatta bir tanesi halkbank değil italyan takımda oynadığını diğeri onu halk bank diye düzelttiğini okudum hepsi bu...

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #422 : 15 Mayıs 2014, 03:37:17 »
İşte , hala fenerbahçe resimleri duruyor .daha gitmemiş...umarım da gitmez.

Çevrimdışı Gzbyk17

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #423 : 15 Mayıs 2014, 03:53:47 »
#Fenerbahçeliolmaknegüzelbirşey
#sporaşktıramavoleybolbaşka

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #424 : 15 Mayıs 2014, 06:57:01 »
Felipe ile 2 senelik sözleşme imzalandı ammavelakin henüz bizimkiler önümüzdeki sezon ile ilgili olarak karar vermemişler. O yüzden başta hocanın durumu belli değil veya gelecek sene ile ilgili ne plan ne bütçe yapılacak o da belli değil...
Yani kısaca herşey (olumlu/olumsuz ) olabilir...

Alves zaten 3 aylığına transfer edilmişti memleketine döndü. Alves.ve Pasor caprazi ile ilgili kısım için susma hakkımı kullanıyorum
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2014, 06:57:50 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #425 : 15 Mayıs 2014, 11:23:03 »
Felipe ile 2 senelik sözleşme imzalandı ammavelakin henüz bizimkiler önümüzdeki sezon ile ilgili olarak karar vermemişler. O yüzden başta hocanın durumu belli değil veya gelecek sene ile ilgili ne plan ne bütçe yapılacak o da belli değil...
Yani kısaca herşey (olumlu/olumsuz ) olabilir...

Alves zaten 3 aylığına transfer edilmişti memleketine döndü. Alves.ve Pasor caprazi ile ilgili kısım için susma hakkımı kullanıyorum

Sayın Ağrak varsa bir bilginiz neden karar vermek için bekliyorlar ya da neyi bekliyorlar ? Artık ne olacaksa versinler kararlarını açıklasınlar. eğer Felipe kaldıysa hoca da kalmış anlamına gelir çünkü Felipe'yi getiren hocadır. yoksa Cev cup'ta oynayan bir takıma gelmesi çok zordu. Umarım olumlu bir sonuç çıkarda kaçan balık büyük olmaz. Transferleri hemen hemen avrupa'da bitirdiler herkes alması gereken oyuncularla anlaştı. Hala ortada bir Juantorena varken acele edilmeli artık karar vermek için.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #426 : 15 Mayıs 2014, 11:28:46 »
Bütçe ile ilgili karar verilmedi sanırım.
Net bilgim yok ne yapacaklar ile ilgili.
Felipe & hoca ilişkisi konusunda haklısın..
Osmany boşta ama ona para verecek ise takım bütçe küçülmeye gitmez kesinlikle. Yada sadece osmany ye verilecek 800 900 bin euro ya toplam 3 yabancı alırlar :(

1 2 hafta içinde herşey netlesir

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #427 : 15 Mayıs 2014, 12:15:03 »
Yönetim toplanıp bütçe için karar verecekmiş ama anladığım kadarı ile somut hiç bir gelişme yok...Yani çok bir şey beklemeyelim...

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #428 : 15 Mayıs 2014, 13:49:51 »
İşte bu doğru. Eğer bu kadar geciktiyse karar vermek demek ki taraftarı ve camiayı küçülmeye alıştırıyorlar ve kamoyunun nabzını tutuyorlar. Aslında buna gerekte yok. Küçülme olsa zaten az olan tafartar desteğini tamamen kaybedecekler. Bence orta dereceli bir takım olacak. Büyük ihtimalle Castellani ve Fonteles takımdan ayrılacak. Fonteles Brezilya'ya gidebilir. Castellani ise çok daha iyi bir takıma gidebilir hiç olmadı milli takım çalıştırır. Yerliler ise Kemal , Serkan kalır diye düşünüyorum. Aslan ise fedakarlık yapar mı hiç bir fikrim yok. İvan , Marshall ise indirime giderlerse belki takımda tutulabilir. Kısaca PÇ Metin Toy olacak gibi duruyor. Orta da genç Uğur. Belki bir kaç genç daha takviye edilebilir. Yani kendi başlarına eğlenirler artık. Forumlarda da esamesi bile okunmayacaktır. Tüm odaklar kadın voleybolunun üzerinde olacak çünkü kadın basketbolu da küçüldüğü için geriye güçlü takım tek kadın voleybolu ve erkek basketbolu kalıyor. Tabi birde futbol. HADİ GELMİŞ GEÇMİŞ OLSUN. UMARIM BEN YANILIRIM.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #429 : 15 Mayıs 2014, 17:23:29 »
Valla, kulübün genel ekonomik yapısı hiç umut vermiyor...Emenike veya Sow'un satılıp kaynak yaratılmaya çalışılmasının konuşulduğu bir kulüpte amatörlere yatırım beklemek fazla iyimserlik olur...Erkek baskette hadi Ülker var, veriyor parayı. Ama bayan voleybol hariç diğer ikisi bilmiyorum ne olacak...Hatta futbol takımı ve Ersun Yanal da buna dahil...Maalesef herkes Başkan'ın durumunu bekliyor

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #430 : 15 Mayıs 2014, 19:12:33 »
Halkbank maçından önce sürekli Juantorena ile anlaşıldı deniliyordu.Veremeyeceğimiz para olmasa anlaşılmazdı,demek ki ortada verebileceğimiz bir para varki anlaşılıyor yoksa hiç anlaşılmazdı.Paramız yoksa nasıl verecektik o zaman o parayı Juantorena'ya,ne diye anlaştık veya?Bu nedenle ben Hakan Dinçay'ın küçüleceğiz söylemine hala inanmıyorum hem de şampiyonlar ligi oynanacekken,en kötü ihtimal bu sene özellikle de şampiyonlar ligi için iyi takım kurulur,olursa da seneye küçülme olabilir gibi geliyor bana.

Bence kulüp bir sponsor daha arıyor,eğer bulamazsa mevcut bütçeyi koruyacak bence,bulursa da daha iyi takım kuracak.Kulüp iyi takım kurmaya karar verirse de İtalya'da ekonomik kriz,Rusya'da yabancı sınırı varken  kaçırdığımız hiçbir oyuncu yok daha yeter ki kulüp iyi takım kurmaya karar versin.

« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2014, 19:13:26 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #431 : 16 Mayıs 2014, 11:51:13 »
Halkbank maçından önce sürekli Juantorena ile anlaşıldı deniliyordu.Veremeyeceğimiz para olmasa anlaşılmazdı,demek ki ortada verebileceğimiz bir para varki anlaşılıyor yoksa hiç anlaşılmazdı.Paramız yoksa nasıl verecektik o zaman o parayı Juantorena'ya,ne diye anlaştık veya?Bu nedenle ben Hakan Dinçay'ın küçüleceğiz söylemine hala inanmıyorum hem de şampiyonlar ligi oynanacekken,en kötü ihtimal bu sene özellikle de şampiyonlar ligi için iyi takım kurulur,olursa da seneye küçülme olabilir gibi geliyor bana.

Bence kulüp bir sponsor daha arıyor,eğer bulamazsa mevcut bütçeyi koruyacak bence,bulursa da daha iyi takım kuracak.Kulüp iyi takım kurmaya karar verirse de İtalya'da ekonomik kriz,Rusya'da yabancı sınırı varken  kaçırdığımız hiçbir oyuncu yok daha yeter ki kulüp iyi takım kurmaya karar versin.

Sponsor zaten Grundig değil mi..

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #432 : 16 Mayıs 2014, 13:47:23 »
Neyse erkek takımı için çok şey beklemeyin..Ali Koç bayan takımına vermiş kaynağı...Yani erkekler zaten bu kulübün üvey evladı idi iyice dışlandılar

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #433 : 16 Mayıs 2014, 14:54:40 »
Neyse erkek takımı için çok şey beklemeyin..Ali Koç bayan takımına vermiş kaynağı...Yani erkekler zaten bu kulübün üvey evladı idi iyice dışlandılar

Yani bayan takımı küçülmüyor öyle mi  ? bunu demek istediniz ? Eğer Ali koç sponsor oluyor ise ...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #434 : 16 Mayıs 2014, 14:59:35 »
Yani bayan takımı küçülmüyor öyle mi  ? bunu demek istediniz ? Eğer Ali koç sponsor oluyor ise ...

evet zaten orada transfer var, erkeklerde ses yok..HD de yuvarlak laflar etti, yönetimde görüşçez vs vs..diye...Yani umut yok