Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566401 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hyrtcn

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #465 : 19 Mayıs 2014, 08:24:06 »
bir hakem hatasını mazaret gösterip küçülüyoruz demek, fenerbahçe gibi buyuk bir camiaya yakışan bir tutum olamaz.
koskoca fenerbahçe voleybol takımına sahip çıkacak miktarda parayı mı temin edemiyor anlayamıyorum. madem hakeme yenildin seneye oyle bir kadro kur ki hakemi ,üstüne de federasyonu koyup yen. saçmalıktan öte birşey değil küçülme kararı.

diğer branşlarda alınan şampiyonluklara, en az futbol kadar sevinen taraftar sayısı azımsanmayacak akdar büyüktür.

çok haklısınız. Gerçek değildir diye düşünüyordum küçülme iddiaları ama hiçbir dedikodu çıkmaması çok ilginç. Özellikle clye gidecekken çok saçma bir karar olur.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #466 : 19 Mayıs 2014, 13:09:34 »
Ne yazık ki bunlarda da bir küçülme olabilir. Yoksa Hüseyin Ziraat'e gitmezdi.

Pek küçülme niyetleri yok...Onlarda kiralık oynayan geçen sezon Mitar'dı yanılmıyorsam bonservisini almaya çalışıyorlar, sonra hoca işine bakacaklarmış ama Castellani için olabilir bile demediler...direkt olumsuz konuşuldu

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #467 : 19 Mayıs 2014, 13:25:17 »
Guinelli de GS YE gitmiş..Evet küçülüyoruz artık kesin..Bari CL ye gitmeseydik
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #468 : 19 Mayıs 2014, 13:30:10 »

Fenerbahçe ye A Erkek Milli takımı antrenörü Emanuele Zanini önerilmiş.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #469 : 19 Mayıs 2014, 13:35:53 »

Çankaya Bld. nin oyuncusu genç milli takımın pasör çaprazı (son A milli takım kadrosuna da alındı) 18 yaşındaki Cansın Ogbai Enaboifo ile de Fenerbahçe nin adı geçiyormuş.
FENERBAHÇE

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #470 : 19 Mayıs 2014, 13:41:15 »
Guinelli de GS YE gitmiş..Evet küçülüyoruz artık kesin..Bari CL ye gitmeseydik
Gitsin abicim gs'ye Gulinelli muhim degil.
Muhim olan bizde Castellani disinda isimlerin gecmesi.
Bu da yollarin ayrilacagini dusundurtuyor.Bu uzucu :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #471 : 19 Mayıs 2014, 14:05:42 »
Herşey Avusturya da yaşayan yunus adli saf.temiz bir kardeşimizin Simon Painti ile başladı.
Hakan dincay sanırım o resmi gördükten sonra şubeyi kapatma kararı aldı...ah ulan yunus niye yaptın ki o paintterk resmi Simon Simon dedik babayi aldık :( :( :(

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #472 : 19 Mayıs 2014, 15:09:48 »
http://www.worldofvolley.com/News/La...-in-fener.html

Castellani Fenerbahçenin seneye nasıl olacağını halen bilmediğini muhtemelen bütçenin yarı yarıya azaltılacağını ve Marshall Arslan Fonteles Miljkovic ile devam edilmeyeceğini sadece gençlerle oynayacaksa kulüpte kalmasının bir anlam ifade etmeyeceğini, başarı isteyen ve aza kanaat etmeyecek biri olduğunu vs ifade etmiş.
Miljkovic de klüple herhangi bir resmi temasının henüz olmadığını söylemiş

Teşekkürler Doğuş'cum.
Bu site yanlış bilmiyorsam İvan'ın veya onunla bağlantılı bir site.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2014, 15:12:06 Gönderen: gurol1967 »

Çevrimdışı onder35

• Üye
« Yanıtla #473 : 19 Mayıs 2014, 15:13:20 »
şube iptal demek ki....

şampiyonlar liginde erkeklerde rekabet çok üst düzey ve yeterli Türk oyuncu az

taraftar bile ilgi göstermiyor

maalesef yönetimin şevkinin kırılmasını anlayabiliyorum...

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #474 : 19 Mayıs 2014, 15:19:14 »
küçülme lafları üzüyodu ama nedense arslanda gidyo haberi beni sevindirdi boyle küçülmeye ben razıyım

Çevrimdışı unitedGFB

• Üye
« Yanıtla #475 : 19 Mayıs 2014, 15:21:11 »
sampiyonlar ligine giden bir takim nasil kücülmeye gider? bu nasil sube yönetmektir?
biz yillardir ivan miljokovicin yanina kaliteli adamlar alinsin, sampiyonlar liginde final four oynayalim diye beklerken,ivana teklif bile yapmamislar + castallani halkbankasiyla görüsüyormus  vs vs. kapatin subeyi abi hic gerek yok
grunding reklami acilen kalksin o formadan

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #476 : 19 Mayıs 2014, 15:32:25 »
Küçülmeye gidilecekse zamanlamanın, CL hakkının elde edilmesi akabinde olması nedeniyle yanlış ama anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum.
Şubenin geliri yok, gideri çok.
Yıllarca bu şube için iyi yatırım yapıldı, karşılığında saygı görmek bir yana dursun federasyona sponsor olan devlet bankalarının hakem müsfettelerince kayırıldığını gördük(bizim derdimiz adil olunması,kayırılmak değil)...
Acı ama gerçek, Erdal Akıncı denen zatı şahanenin yanlı kararı bizimkilerin yıllarca arayıpta bulamadığı fırsattı.

Voleybol şubemizin yaptığı hataları konuşuruz orası ayrı ama bu karar için onlara çokta kızamıyorum maalesef.
Ee bu takımın sponsoru vardı dersek.
Samimiyetle bir soru sarayım, burada amatör şubeleri seven çok değerli kişiler var.
Kaçımız sponsorumuz Grundig'in pc, tv veya tabletini kullanıyor?
Ben kendimden örnek vereyim, yakın zamanda bir dizüstü pc almayı düşünüyorum ama bunun için Grundig değil Asus ya da Msi almayı planlıyorum.

Hani firmanın elinde olan rakamları bilemeyiz ama iyi kötü teknolojiyi takip etmeye çalışan insanlar olduğumuzdan piyasaya hakim markaları biliriz, zannetmiyorum ki Grundig ile işbirliğine girmemiz akabinde markanın satışlarında bir patlama olsun.
O sebeple Grundig'in de desteği çekmesi ya da azaltması konusunda bir kararı varsa saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum.
...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #477 : 19 Mayıs 2014, 15:40:23 »

Castellani röportajında 1 yıl daha sözleşmesinin olduğunu da söylemiş. Normalde genç oyuncularla çalışmayı sevdiği söylenirdi Castellani nin. Ancak O nu rahatsız eden herhalde belirsizlik ortamı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #478 : 19 Mayıs 2014, 15:50:59 »
bence Castellani'yi esas rahatsız eden bilhassa kadro kurma konusunda önüne konanla yetinmek zorunda kalması
Fonteles hariç Castellani'nin getirdiği bir oyuncu var mı? Ve Castellani'nin beraber çalışmak istemediği için gönderilen oyuncu var mı?
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #479 : 19 Mayıs 2014, 15:54:10 »
Castellani röportajında 1 yıl daha sözleşmesinin olduğunu da söylemiş. Normalde genç oyuncularla çalışmayı sevdiği söylenirdi Castellani nin. Ancak Onu rahatsız eden herhalde belirsizlik ortamı.

Tabii ki bu belirsizlik ortamı.Önceki gidişi de bu yüzdendi zaten.