Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566262 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #495 : 20 Mayıs 2014, 13:20:28 »
Kürek şubesi hem tarihi öneminden hemde kongrede oy potansiyelinden dolayı bence erkek voleybola göre güçlü bi şube ayrıca boks şubeside kongrede güçlü bi şube hatta Aziz Yıldırımın ilk seçimi kazanmasındada ciddi bi rol almış şube.Açıkçası maçlarına 50 kişi gidilen bi erkek voleybol branşında hele hele branşın 0 geliri varken küçülme olursa ben kulubu eleştirmeyi doğru bulmuyorum tek eleştirim küçülünüceekse kapatılması doğru olur bence.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #496 : 20 Mayıs 2014, 13:24:33 »
Kürek şubesi hem tarihi öneminden hemde kongrede oy potansiyelinden dolayı bence erkek voleybola göre güçlü bi şube ayrıca boks şubeside kongrede güçlü bi şube hatta Aziz Yıldırımın ilk seçimi kazanmasındada ciddi bi rol almış şube.Açıkçası maçlarına 50 kişi gidilen bi erkek voleybol branşında hele hele branşın 0 geliri varken küçülme olursa ben kulubu eleştirmeyi doğru bulmuyorum tek eleştirim küçülünüceekse kapatılması doğru olur bence.

Bu mudur yani?

Herşey kongre yani...

Olurmu böyle bir bakış açısı..Bu takımla AVRUPA ŞAMPİYONU oldu diye övünmek iyiydi..Kongrelerde..Mali kurullarda..

Afedersiniz ama çok yanlış çok
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #497 : 20 Mayıs 2014, 13:35:20 »
Bu mudur yani?

Herşey kongre yani...

Olurmu böyle bir bakış açısı..Bu takımla AVRUPA ŞAMPİYONU oldu diye övünmek iyiydi..Kongrelerde..Mali kurullarda..

Afedersiniz ama çok yanlış çok
Peki o zaman kendini başkan veya yönetimin yerine koy branşlara sponsor bulmam bi şekilde birileri tarafından engelleniyo karşında sonsuz para kaynaklarıyla devlet bankalarının takımları var ve bu durumda sen yatırım yaptığında dahi bu yatırımın karşılığını taraftar vermiyo maçlara gelmiyo ve kongredede bu branşlarda ne yaptığına fazla önem vermeyen kongre öyleri varken sen yatırım yaparmısın?

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #498 : 20 Mayıs 2014, 13:52:00 »
Peki o zaman kendini başkan veya yönetimin yerine koy branşlara sponsor bulmam bi şekilde birileri tarafından engelleniyo karşında sonsuz para kaynaklarıyla devlet bankalarının takımları var ve bu durumda sen yatırım yaptığında dahi bu yatırımın karşılığını taraftar vermiyo maçlara gelmiyo ve kongredede bu branşlarda ne yaptığına fazla önem vermeyen kongre öyleri varken sen yatırım yaparmısın?

AZİZ YILDIRIMIN kongrelere ihtiyacı yok..Daha kaç sene başkan olacak?

O zaman övünmenin de bir anlamı yok..Voleybol olmasa Avrupada kupamız yok Klup tarihinde..Kongre neymiiş.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #499 : 20 Mayıs 2014, 14:47:43 »
Küçülünecekse ilk önce kürek, yelken, boks gibi esasen Gençlik ve Spor Bakanlığının sırtında olması gereken fuzuli yüklerden arınmak ama takım sporlarına dokunmamak lazım. Taraftar sayısı dert ediliyorsa masa tenisi için harcanan paralara yazık. Devleti Olimpiyatlarda temsil etsin diye bir sürü sporcu besliyorum; atletizm, yüzme vs. Karşılığı 03 Temmuz oluyor. Üstelik devleti temsil etsin diye onların üstünden yük alarak yetiştirdiğim sporcular için devlete bir de vergi ödüyorum.

Futbol, Erkek Basketbol ve Kadın basketbol, erkek voleybol ve kadın voleybol dışındaki şubeler lüzumsuzdur. (Şu konjonktürde.) Mesela ben Londra Olimpiyatları öncesinde 03 Temmuz'a tepki olarak hepsini kapatırdım ve kimse de bir şey diyemezdi.

Şartlar daha da kötüye gider ve bahsettiğim beş ana branştan birilerini de feda etmek gerekirse, elbette ilk gözden çıkarılacak erkek voleybolu olur. Bunun temel nedeni de taraftarın ilgisizliğidir. Hoş, bana kalsa kadın basketbol şubesinde giderim küçülmeye.

FUTBOL, ERKEK BASKETBOL ve BAYAN VOLEYBOL. Şu şartlarda bu üçüne yoğunlaşmak, kadın basketboluyla erkek voleybolunda alt yapıdan yetişmiş genç oyunculara yönelmek ve bu beş şube dışında masa tenisi, kürek, yelken gibi devlet adına olimpiyatlara sporcu hazırlamak dışında hiç bir anlamı olmayan kamburlardan da tamamen kurtulmak gerekli.

Buna aynen katılıyorum Hakan kardeşim, hatta GSGM nin yapması gereken işleri üstüne para harcayarak yapıyor bir de üstüne vergi veriyoruz. Sonra da eşit şartlarda yarışma nasıl olacak yani. Yazdığın herşeye bir imza da ben atıyorum

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #500 : 20 Mayıs 2014, 14:49:49 »
AZİZ YILDIRIMIN kongrelere ihtiyacı yok..Daha kaç sene başkan olacak?

O zaman övünmenin de bir anlamı yok..Voleybol olmasa Avrupada kupamız yok Klup tarihinde..Kongre neymiiş.
Aziz Yıldırım veya başkası farketmez nereye ne yatırım yapılcağına kongredeki yansıması taraftardaki yansıması veya ekonomik karşılığına bakılarak yapılır ve erkek voleybolun ne kongrede ne taraftrada ne de ekonomik olarak bi karşılığı yok.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #501 : 20 Mayıs 2014, 14:50:03 »

yelken, kürek, boks masa tenisi hatta yüzme falan hepsini kapatır sadece 5 ana branşa yönelirim. Voleyboldan başlamam bu işe

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #502 : 20 Mayıs 2014, 14:51:42 »
yelken, kürek, boks masa tenisi hatta yüzme falan hepsini kapatır sadece 5 ana branşa yönelirim. Voleyboldan başlamam bu işe
o branşları kaparsan erken seçimle gidersin bu branşların hepsinin kongrede gücü var

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #503 : 20 Mayıs 2014, 14:52:44 »
o branşları kaparsan erken seçimle gidersin bu branşların hepsinin kongrede gücü var

kim giderse gitsin kim gelirse gelsin hükümet benim her yaptığım işe çomak sokacak ben ona olimpiyat sporcusu yetiştireceğim yok öyle kerizlik

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #504 : 20 Mayıs 2014, 14:57:23 »
kim giderse gitsin kim gelirse gelsin hükümet benim her yaptığım işe çomak sokacak ben ona olimpiyat sporcusu yetiştireceğim yok öyle kerizlik
kim giderse gitsinle olmuyu yönetimler kongreyi düşünmek zorunda ve eğer ekonomik olarak bi küçülme gerekiyosa buna taraftarda ve kongrede gücü en az olanla başlanır.

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #505 : 20 Mayıs 2014, 15:09:07 »
bir FENERBAHÇE liden şu şubeleri kapatalım yük oluyor sözünü kabul edemiyorum biz FENERBAHÇE yiz herşey maddi degil maneviyata olmak zorunda topluma gençlere ön ayak olup kötü yollara düşmelerini önlemeye calışmak spora teşvik etmek gibide yükümlüküklerimiz var

bu kulübün geçmişinde gurur duydugu övündügü olaylardan biri ülke işgal altındayken kayıklarla cephelere silah kacırmasıdır kürek şubeside bunu temsil etmektedir o şube nasıl kapatılır?
boks okullarına bakın kimsesiz çocuklarına kapılarını acmıştır
kıstas başarıysa masa tenisi başarılı degilmi ?

FENERBAHÇEnin her yerde seveni var ve her yerde olmak zorundadır
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #506 : 20 Mayıs 2014, 15:27:50 »

Bunu böyle yapan Aziz Yıldırımdır.Ve yanlıştır..Yanlışı yanlışla savunmamak lazım...

Kürek-Boks doldurma genel kurula..Seçilme kaygısı var adamın hala pes diyorum bende...

Ben aziz Yıldırımı seven bir insanım ama sırf kürekçilerden oy alıcam diye küreğe yatırım yapmak kadar saçma sapan bir sistemle Fenerbahçenin neden bir branş dışında avrupada başarılı olmadığını ortaya çıkarıyoruz...

Allah aşkına yapmayım diyorumda yazık
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #507 : 20 Mayıs 2014, 15:31:53 »
gençlerimizin kaç milyonda kaçını küreğe veya yelkene özendirebildik bunca sene sonra, ben diyorum ki boksa falan özendirmeyelim -ki boks bana göre spor falan değil vahşetin dik alasıdır- basketbola voleybola özendirelim hem yapması çok daha kolay hem de çok daha masrafsız adaylar gençler açısından.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #508 : 20 Mayıs 2014, 15:42:02 »
Gönül ister ki, bütün bunlara hiç gerek kalmasın. Ama ortada bir realite var. Üç senedir şampiyonlar ligi gelirinden mahrumuz; bunun transferlerde de maddi anlamda olumsuz etkisi oluyor. Mesela şampiyonlar liginde mücadele eden bir takımla buna hakkı olmayan bir takıma aynı oyuncu için verilen fiyat aynı olmuyor. Velhasıl, borçlanmalar, reklam ve sponsor gelirlerinde daralma derken; 03 Temmuz daha bir süre sırtımızda kambur olacak.

Bu sebeple bazı alanlarda küçülme şart gibi görünüyor. Bunları çok doğru tespit etmek lazım. Yani ezeli rakibimizin bizi Erkek Voleybolunda süpürmesi mi, yoksa yüzme ve yelkende önümüzde olması mı daha çok zorumuza gider?

Ya da şöyle düşünelim. Sınırlı geliri dokuza pay edip, dokuz ayrı cephede savaşmak mı; mevzii daraltıp, bütün kuvvetleri üç veya maksimum beş bölgeye yığarak daha merkezi ve zafer şansı daha yüksek bir savaşa mı odaklanmalı? İyi analiz etmeli.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #509 : 20 Mayıs 2014, 15:44:48 »
Gönül ister ki, bütün bunlara hiç gerek kalmasın. Ama ortada bir realite var. Üç senedir şampiyonlar ligi gelirinden mahrumuz; bunun transferlerde de maddi anlamda olumsuz etkisi oluyor. Mesela şampiyonlar liginde mücadele eden bir takımla buna hakkı olmayan bir takıma aynı oyuncu için verilen fiyat aynı olmuyor. Velhasıl, borçlanmalar, reklam ve sponsor gelirlerinde daralma derken; 03 Temmuz daha bir süre sırtımızda kambur olacak.

Bu sebeple bazı alanlarda küçülme şart gibi görünüyor. Bunları çok doğru tespit etmek lazım. Yani ezeli rakibimizin bizi Erkek Voleybolunda süpürmesi mi, yoksa yüzme ve yelkende önümüzde olması mı daha çok zorumuza gider?

Ya da şöyle düşünelim. Sınırlı geliri dokuza pay edip, dokuz ayrı cephede savaşmak mı; mevzii daraltıp, bütün kuvvetleri üç veya maksimum beş bölgeye yığarak daha merkezi ve zafer şansı daha yüksek bir savaşa mı odaklanmalı? İyi analiz etmeli.

Baksana abi adamlar yıllardır Kongreye hükmetmek için memnun etmek için yapıyorlarmış meğersem
HaBaBaM GüM GüM GüM