Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566253 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #900 : 24 Haziran 2014, 10:03:20 »
hoho stochev ve kaziyski trentino'ya donerse sokolov'da halkbank'a gelmiyor...

• Üye
« Yanıtla #901 : 24 Haziran 2014, 12:09:40 »

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #902 : 24 Haziran 2014, 12:12:50 »
Buyuk bir efsaneye veda. Her zaman kalbimizde olacaksin reis...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ctunc

• Üye
« Yanıtla #903 : 25 Haziran 2014, 10:15:36 »
http://www.voleybolextra.com/31995/efsaneye-veda/

off kardesim off..

Yılmaz kardeşim günaydın.
dün twitterda Amerika'lı bir oyuncu ile anlaşıldığı sözleri dolanıyordu.
bilgin var mı?

• Üye
« Yanıtla #904 : 25 Haziran 2014, 10:30:38 »
Yılmaz kardeşim günaydın.
dün twitterda Amerika'lı bir oyuncu ile anlaşıldığı sözleri dolanıyordu.
bilgin var mı?
hayir amerikali olacaksa o zaten David Lee Dİr orta..gürol abi brezilyalı 4 numara almisiz galiba dedi..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ctunc

• Üye
« Yanıtla #905 : 25 Haziran 2014, 10:35:58 »
hayir amerikali olacaksa o zaten David Lee Dİr orta..gürol abi brezilyalı 4 numara almisiz galiba dedi..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki teşekkürler.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #906 : 25 Haziran 2014, 10:39:47 »
şu erkek voleybola dogru düzgün bir sponsor bulamadık ya. voleybol piyasasındaki ücret durumlarını bilmiyorum lakin, 4 tane iyi yabancı alınması fenerbahçe gibi büyük bir camia için çok zor olmamalı.

clye katıldığımız bu sezonda yatırım yapılmalıydı. geçen sene avrupadan kupa getiren takım cezalandırıldı resmen.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #907 : 25 Haziran 2014, 16:05:56 »
Elimizde dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 3-5 voleybolcusundan sayılan biri var...Parayı da önemsemediğini belirtmiş ve biz onu gönderiyoruz... Yerine daha iyisi mi gelecek, belki de gelebilir bilmiyorum ama Ivan Miljkovic öyle yaşıyla başıyla değerlendirilip üstü çizilebilecek bir isim değil... Biz Ivan'ı organizasyonda tutup ondan jübile sonrası yararlanmanın yollarını arayacağımıza gönderiyoruz.
Böyle oyuncuların ismi bile size hem saha içinde hem saha dışında size değer katar. Ama biz bunları değerlendirmeyi hiç bilmiyoruz maalesef...

• Üye
« Yanıtla #908 : 25 Haziran 2014, 16:08:05 »
ısrarla soyledim hep..wijsmans iyi hos ama; wiıjsmans yerine ivan kalsaydı keske...kesin eminim wijsmans arada caprazda denenecek..

sırf metin oynasın diye ivan'ı yollamak mantıklı degil...avrupa'da ivan'la oynardık, ligde metin'le..

ama bunu ivan ne kadar kabul ederdi orası ayrı...
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 16:08:32 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #909 : 25 Haziran 2014, 16:38:59 »
Elimizde dünyanın gelmiş geçmiş en büyük 3-5 voleybolcusundan sayılan biri var...Parayı da önemsemediğini belirtmiş ve biz onu gönderiyoruz... Yerine daha iyisi mi gelecek, belki de gelebilir bilmiyorum ama Ivan Miljkovic öyle yaşıyla başıyla değerlendirilip üstü çizilebilecek bir isim değil... Biz Ivan'ı organizasyonda tutup ondan jübile sonrası yararlanmanın yollarını arayacağımıza gönderiyoruz.
Böyle oyuncuların ismi bile size hem saha içinde hem saha dışında size değer katar. Ama biz bunları değerlendirmeyi hiç bilmiyoruz maalesef...

bunda en büyük sorumlu şube sorumlusu beyefendi.

ivan kalmak istiyorum ücretimde indirime de gitmeye hazırım diyor. kabul etmiyorsun. marshal 50 bin euro fark için gönderiyorsun. fontalesde de buna benzer olaylar mutlaka vardır. üstüne 37 yaşındaki adam transfer et.

yuh, yazıklar olsun.....
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 17:05:35 Gönderen: Kevin Rankin »

Çevrimdışı mikatoarido

• Üye
  • Yer: Ankara-Trabzon
« Yanıtla #910 : 25 Haziran 2014, 17:15:15 »
Bu transferleri yıllardır Hakan Dincay mi yapıyor tam bilmiyorum ama onun yaptığını farzederek yaptığı iyi iş bir elin parmağını geçmez .Arkas olsun halkbankasi olsun hep bizden daha iyi transfer yapıyorlar. İşin sadece para olduğunu da düşünmüyorum ki İvan olsun Arslan olsun hep iyi ücretlere oynadılar. Yapilan iyi transferlerde seneye tutulmadı Fonteles,Divis vs.
Bu şubeden hiç umudum yok :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #911 : 25 Haziran 2014, 17:19:00 »
Bu transferleri yıllardır Hakan Dincay mi yapıyor tam bilmiyorum ama onun yaptığını farzederek yaptığı iyi iş bir elin parmağını geçmez .Arkas olsun halkbankasi olsun hep bizden daha iyi transfer yapıyorlar. İşin sadece para olduğunu da düşünmüyorum ki İvan olsun Arslan olsun hep iyi ücretlere oynadılar. Yapilan iyi transferlerde seneye tutulmadı Fonteles,Divis vs.
Bu şubeden hiç umudum yok :(
İvan ve Marshall ı fenerbahçe ye öneren MAa nın danışmanıdır.
Fonteles Castellani ile geldi...

Çevrimdışı mikatoarido

• Üye
  • Yer: Ankara-Trabzon
« Yanıtla #912 : 25 Haziran 2014, 17:26:51 »
İvan ve Marshall ı fenerbahçe ye öneren MAa nın danışmanıdır.
Fonteles Castellani ile geldi...
Fontelesi biliyordum ama İvan ve Marshall i Hakan bey transfer etmiştir diye düşünmüştüm. Anlaşılan ben hep yanlış düşünmüşüm  :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #913 : 25 Haziran 2014, 17:32:48 »
Fontelesi biliyordum ama İvan ve Marshall i Hakan bey transfer etmiştir diye düşünmüştüm. Anlaşılan ben hep yanlış düşünmüşüm  :D

değerli kardeşim
ben bu yöneticilere bu konuda laf etmiyorum  ( ediyorum ama anlık sinir ile ediyorum :) ) iş adamlarından voleybol şubesini yönetmesini bekliyoruz
yönetici yapısı zengin iş adamı mantığı ile gittikten sonra onların bu sporu çok iyi bilmesini beklemek biraz hayalcilik oluyor işin açıkcası
yönetim mantığının değişmesi gerekiyor
ama şunu söyleyim ki şubede kararlar mevcut bütçe çerçevesinde Castellani'nin kararları geçerli oluyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #914 : 25 Haziran 2014, 17:41:08 »
değerli kardeşim
ben bu yöneticilere bu konuda laf etmiyorum  ( ediyorum ama anlık sinir ile ediyorum :) ) iş adamlarından voleybol şubesini yönetmesini bekliyoruz
yönetici yapısı zengin iş adamı mantığı ile gittikten sonra onların bu sporu çok iyi bilmesini beklemek biraz hayalcilik oluyor işin açıkcası
yönetim mantığının değişmesi gerekiyor
ama şunu söyleyim ki şubede kararlar mevcut bütçe çerçevesinde Castellani'nin kararları geçerli oluyor.

Castellani kurulan kadrodan memnun mudur?
Ya da söyle söyliyeyim böyle bir kadro kurulacağı vaad edilerek mi ikna edilmiş Castellani?