Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 564926 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası
« Yanıtla #1125 : 02 Mayıs 2015, 12:55:34 »
cem abi erkek voleyboldan arslan dısında bir haber yok mu sende?
düşük bütçe  3 yabancı ve genç Türkler ile devam edilecek gibi görünüyor.
ivan izmir e giderse şaşırmam. Hoag hocam Ivan i çok sever

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası
« Yanıtla #1126 : 02 Mayıs 2015, 16:14:12 »

Grbic örneğinde olduğu gibi Ivan ı da takımın başına geçirip eline bütçeyi verip istediği gibi bir kadro kurmasını sağlasak keşke.

Az bütçe olursa gelecek vaadeden gençlerden oluşan bir kadro; daha fazla bütçe varsa da ona göre daha iddialı bir kadroyu kurmak tamamen Ivan ın elinde olsa.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1127 : 04 Mayıs 2015, 11:47:26 »
Bence de İvan takimin başına geçse keşke..onun da tecrübe kazanması için koçluk yolunda iyi fırsat olur Fenerbahçe.
Arslan konusunda ISe ben tum sucu onu idare edemeyenlere veriyorum..adamı ister istemez sah ettiler takimin başına ...ama ne yazık ki bu kadar bu isin cilkinin çıkmasınin sebebi bu sacma sapan aldıkları kararlar ve arkasına adam gibi bir yedek pasör koymamak.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1128 : 04 Mayıs 2015, 14:08:42 »
Bence de İvan takimin başına geçse keşke..onun da tecrübe kazanması için koçluk yolunda iyi fırsat olur Fenerbahçe.
Arslan konusunda ISe ben tum sucu onu idare edemeyenlere veriyorum..adamı ister istemez sah ettiler takimin başına ...ama ne yazık ki bu kadar bu isin cilkinin çıkmasınin sebebi bu sacma sapan aldıkları kararlar ve arkasına adam gibi bir yedek pasör koymamak.
hırsızın hiç mi suçu yok abi ?

• Üye
« Yanıtla #1129 : 04 Mayıs 2015, 15:01:13 »
Hırsızın elbet sucu var ama sen kapıyı bu kadar acarsan olacağı bu..adam gibi yonetmiyorlar şubeyi..ben ona inanıyorum....
Bir adamı bu kadar şişirip;sonra bir o kadar dibe sokarsan olacağı bu..sonuçta adam ne zaman adam gibi oynasa kadro iyiyken sampiyonuz;ama kadro iyi ve ya kotu olsun aslan ne zaman olmasa şampiyon değiliz..adam bunun farkında...

Sen bunu kadro yapılanmasında önlemini al önce..almazsan iyice havalara gireceği kesin..
Ayrıca bir adamı birgün arslanim paşam diyip bir gün dibe sokarsan bu idarecilik değildir...

Nabza gore serbetttir..ve bence eyyamdir..

Ne yazık ki bu konuda hep günah keçisi de arslan..çünkü en sivri dilli o...ve bence bu kazanma azminden...

Kaprisli oyuncu zordur ama yönetmesini bilirsen bir o kadar faydalı olur..yeter ki dirayetli dur.

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #1130 : 16 Mayıs 2015, 17:40:33 »
İranlı milli oyuncu Mojtaba Mirzajanpour'u transfer ettiğimiz söyleniyor. Geçen yılda ismi geçmişti.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
#IngaOrekhova

Çevrimdışı sarimelekler

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1131 : 16 Mayıs 2015, 17:45:49 »
bence şuan için piyasadakilerden alabileceğimiz en iyi isimdi, ama Hakan Dinçay geçen gün baya umutsuz konuşmuştu gençlerle devam edeceğiz falan diye inandırıcı gelmedi

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1132 : 16 Mayıs 2015, 19:52:17 »
Kaziyski ile ilgilendiğimiz söyleniyor ama 1 milyon doların üzerinde teklif alan bir oyuncu için pek inandırıcı değil.

• Üye
« Yanıtla #1133 : 18 Mayıs 2015, 16:09:03 »
mirzajanpour iyi adam...umarım haber dogrudur...

• Üye
« Yanıtla #1134 : 20 Mayıs 2015, 16:55:18 »
arkas'ta mustafa ramazanoglu ayrılmıs takımdan..(nalan ablanın kocası)..bence arslan olsun olmasın mustafa gibi pasor is yapar...

umarım mustafa abiyi alırız..diger bir noktada tabiii...nalan ablada kadın basket takımında yerine gecer didem'in...:)

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
    • ilkerzzz
« Yanıtla #1135 : 20 Mayıs 2015, 21:43:09 »
arkas'ta mustafa ramazanoglu ayrılmıs takımdan..(nalan ablanın kocası)..bence arslan olsun olmasın mustafa gibi pasor is yapar...

umarım mustafa abiyi alırız..diger bir noktada tabiii...nalan ablada kadın basket takımında yerine gecer didem'in...:)

AMİN!

En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1136 : 21 Mayıs 2015, 00:28:36 »
Erkek voleybolunu fazla takip etmem ve de cok anlamam ama kisitli olarak takip ettigim donemde edindigim bir izlenim vardi: Arslan'in gonderilmesi gerektigini soylemistim.  Bu kadar bariz bir sey neden bu kadar gec gorulur, ilginc...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #1137 : 21 Mayıs 2015, 01:14:31 »
Erkek voleybolunu fazla takip etmem ve de cok anlamam ama kisitli olarak takip ettigim donemde edindigim bir izlenim vardi: Arslan'in gonderilmesi gerektigini soylemistim.  Bu kadar bariz bir sey neden bu kadar gec gorulur, ilginc...
Peki neden abi merak ettim gercekten vardır senin bi bildiğin gördüğün çünkü 😊 ben son sene takip etmedım ama özellikle 2 sene önceki düşüncem şuydu net Türkiye'nin en iyisi.. Servisleri olsun hırsı kazanma isteği olsun blokta tekli blokta bile etkili olabilen bi Pasör olması yada solak olmasının da avantajıyla bir çarpraz gibi orta gibi dönüp vurması vs yada paslarının zoru kolaya çevirmesi falan

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1138 : 21 Mayıs 2015, 18:58:58 »
Anladığım kadarıyla Transfer konusu hala gündeme gelmemiş.İnşallah Geçen seneki yabancılarla oynatmazlar bu sene.Marschal'ı bile aradık ya.
Arslan'ı sattılarmı anlamadım ama ben onuda emre batur'uda severdim.Kusura bakmayın ama gençlerde böyle candan oynıyan adamımız yok.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1139 : 22 Mayıs 2015, 09:52:43 »
Anladığım kadarıyla Transfer konusu hala gündeme gelmemiş.İnşallah Geçen seneki yabancılarla oynatmazlar bu sene.Marschal'ı bile aradık ya.
Arslan'ı sattılarmı anlamadım ama ben onuda emre batur'uda severdim.Kusura bakmayın ama gençlerde böyle candan oynıyan adamımız yok.
abi marshall' bile demişsin
adam mevkisinin en iyilerinden , dünyada marka olmuş bi adam..
oyunun her yönünü çok rahat oynayabilen bir smaçörden bahsediyoruz
marshall dan daha iyi 5 isim sayamazsiniz
tabiki arayacağız
arslan hırslı filan ama vasat pasör ve takıma çok zarar da verdi yarar da verdi.
keyfine göre hareket edecek hali yok Fenerbahçe nin
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2015, 09:54:02 Gönderen: Cem Ağrak »