Gönderen Konu: Tarık Biberovic  (Okunma sayısı 26782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Tarık Biberovic
« Yanıtla #45 : 11 Aralık 2020, 15:52:45 »
Dün ayakta kalan tek isimdi ama daha enerjik, agresif ve hırslı olmalı.

Maçın koptuğu anlarda versse ne olur.Ondan da bir şey olmaz.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #46 : 11 Aralık 2020, 16:03:18 »
maç sonrası fb tv’de murathanoğlu ve didin mağlubiyeti neredeyse tamamiyle onun 5 başlamasına yıktı.yok yumuşak başlamış olmuşuz,mesajmış,tarık fark olunca oynadı,enerji düşürdü vs vs.tek sorunumuz tarık gerçekten.bir de medyadaki en önemli basketbol adamları.ayıp ya bu yaptıkları,ne kadar basit tarık 5 başlamasa kazanacaktık zaten oh mis.polyanacılık.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #47 : 11 Aralık 2020, 21:17:36 »
maç sonrası fb tv’de murathanoğlu ve didin mağlubiyeti neredeyse tamamiyle onun 5 başlamasına yıktı.yok yumuşak başlamış olmuşuz,mesajmış,tarık fark olunca oynadı,enerji düşürdü vs vs.tek sorunumuz tarık gerçekten.bir de medyadaki en önemli basketbol adamları.ayıp ya bu yaptıkları,ne kadar basit tarık 5 başlamasa kazanacaktık zaten oh mis.polyanacılık.

Dün maç sayfasına da yazmıştım, Tarık'ı ilk 5 başlatarak ateşe atıyor Kokoskov diye. Zira bu tip eleştirilerin geleceği çok belliydi. Açıkçası 2 Murat abinin de görüşlerine ve yorumlarına değer veren biri olarak şaşkınlıkla izledim programı. Maçı izlemeyen biri sadece o yorumları dinleyerek bir çıkarım yapsa, Tarık yüzünden bu halde olduğumuzu falan düşünür. Cidden gereksiz bir sallama oldu çocuğa karşı.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #48 : 11 Aralık 2020, 21:35:59 »
Yani covid positive olduğum için gerek psikolojik gerekse fizyolojik olarak kötü olmamak için yazmayayım dedim ama dayanamadım. Elbette Murat abileri sever sayarım ama Allah aşkına dünkü rezillikte Tarık’a gelene kadar ben bile bir süre etken sayabilirim. Ben bu takımdan zaten istikrar beklemiyordum ama bu kadarı da fazla. De colo, vesely, brown, eddie, MELİH, ulanovas, barthel,koç, mg, başkan hepsine baştan ayağa geçirmeden Tarık’a sırayı getiremiyorum bir türlü.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #49 : 07 Şubat 2021, 15:05:38 »
Koç’un gözünden düşüyor galiba, Antep ve Petkim maçlarında doğru düzgün süre alamadı.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Mrsa
« Yanıtla #50 : 07 Şubat 2021, 15:38:01 »
Şu an içinde bulunduğumuz durumdan dolayı pek şans bulamıyor , anlıyorum maç kazanmak zorundayız . Genç oyuncu yetiştirmek şu an için 2. planda ama e insafsızlar Kenan kadar , Berkay kadar , Ahmet kadar süre alamayacak çocuk mu bu ? Verin bari ligden bir takıma 1 sene oynasın geri gelsin. Kendine bir güveni gelsin .

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #51 : 07 Şubat 2021, 15:46:21 »
Şu an içinde bulunduğumuz durumdan dolayı pek şans bulamıyor , anlıyorum maç kazanmak zorundayız . Genç oyuncu yetiştirmek şu an için 2. planda ama e insafsızlar Kenan kadar , Berkay kadar , Ahmet kadar süre alamayacak çocuk mu bu ? Verin bari ligden bir takıma 1 sene oynasın geri gelsin. Kendine bir güveni gelsin .

evet berkay kenan falan deii ediyor insanı, Biberoglan ile durumun detaylarını istiyoruz sayın adminiz Kemal bey'den.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
« Yanıtla #52 : 07 Şubat 2021, 16:20:58 »
Bence Koç bir mesaj vermeye çalışıyor. Geçen Antep maçında anca herkes faul problemine girince aldı bugün de elli saniye.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #53 : 07 Şubat 2021, 16:41:50 »
Bizim bilmediğimiz bir durum var sanırım yoksa Berkay'ın süre aldığı bir maçta Tarık'ın süre almaması düşünülemez.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #54 : 07 Şubat 2021, 17:12:59 »
Benim tahminim koç tarık'ın antreman performansından memnun olmayabilir, ona mesaj veriyo olabilir daha çok çalışması için. Aynı tarık 2ay once gerek bsl de gerek eurolegue de ilk 5 çıktığı maçlar oldu, bsl de 15-17 dk ortalama süre alıyodu...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #55 : 01 Nisan 2021, 11:48:20 »
Savunma konsantrasyonu neredeyse sıfır.

Bayern maçında, üçüncü periyodun sonunda faul hakkımız varken koç onu faul yapması için oyuna aldı.

O ne yaptı; Baldwin’e yerde faul yapabilecekken hem geçildi hem de gitti atış halinde faul yaptı.

Maçlar detaylarda kazanılıp kaybediliyor. Maçın sonunda nasıl zorlandığımızı herkes gördü.

Süre aldığı yerel lig maçlarında da takip ediyorum; Tarık’ın savunma çabası hep problemli. Kendini toparlamalı. Yoksa yeteneklerine yazık olup gidecek.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #56 : 23 Nisan 2021, 20:42:15 »
Bu serinin kazanımı olacak gibi. Hem doğru karar veriyor hem de mücadele ediyor.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 23 Nisan 2021, 20:56:07 »
bugün erdem can değil kokoşkov olsa bu kadarını bile göremezdik (tarık özelinde). yok hoca gömmüyom. türk milli takımının kaptanını oynatırdı kokoşkov. erdem can ise türkçe küfür okuyabiliyor.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
« Yanıtla #58 : 24 Nisan 2021, 10:45:00 »
Savunmada daha çok mücadele etmeli

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #59 : 24 Nisan 2021, 12:05:42 »
Savunmasını geliştirmesi elzem. Rahat geçiliyor ve etkisiz fauller yapıyor.