Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2001042 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #14190 : 03 Mart 2023, 11:45:15 »
Bütçe Milutinov'lara çıkıyorsa tamam da muhtemelen çıkmayacağı için Motley ve Sertaç'ı yedekleyip dinlendirmek adına Jekiri durmalı rotasyonda bence.

Parayı Milutinov'a mı gömmek yoksa Campazzo'ya mı gömmek dersen, ben Campazzo'yu tercih ederim.

Sertaç ve Campazzo gelirse ben Jekiri'ye dünden razı olurum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14191 : 03 Mart 2023, 12:32:24 »
Bütçe Milutinov'lara çıkıyorsa tamam da muhtemelen çıkmayacağı için Motley ve Sertaç'ı yedekleyip dinlendirmek adına Jekiri durmalı rotasyonda bence.

Parayı Milutinov'a mı gömmek yoksa Campazzo'ya mı gömmek dersen, ben Campazzo'yu tercih ederim.
Oyle bir tercih mi var? Bak bir çırpıda Dorsey icin para ayrılıyor. Dorsey çıkmasa bosa o para cepte kalacakti. 1'i kurtar 5 bom bok, 5'i kurtar 1 vasat. Neden ikisi olmuyor. Jekirinin ne isi var bu takımda aklim hayalim almıyor. Su an bizim  kadroda olmasa 5'e jekiri yazar miydin? Degil sen 1000 kişiye sorsak 1 kisi bile yazmazdı.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2023, 12:32:50 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #14192 : 03 Mart 2023, 13:06:20 »
Oyle bir tercih mi var? Bak bir çırpıda Dorsey icin para ayrılıyor. Dorsey çıkmasa bosa o para cepte kalacakti. 1'i kurtar 5 bom bok, 5'i kurtar 1 vasat. Neden ikisi olmuyor. Jekirinin ne isi var bu takımda aklim hayalim almıyor. Su an bizim  kadroda olmasa 5'e jekiri yazar miydin? Degil sen 1000 kişiye sorsak 1 kisi bile yazmazdı.

Gönül elbette 1'de Campazzo'yu, 5'te Milutinov'u görmek istiyor, hepimiz isteriz bunu. Maaş konularını normalde umursamam, onu hâlletmek yönetimin işi.

Lâkin adım gibi biliyorum ki ''5'te Motley ve Sertaç varken Milutinov neyimize, çok lüks kaçar'' diyecek bizim yönetim ve hocamız. Bu mental bakış açısı varken, Motley ve Sertaç'ı yedeklemek için Jekiri ideal. Yoksa hemfikiriz ne işi var Jekiri'nin rotasyonda ve Milutinov parayı bastırıp neden transfer edilmiyor.

Calathes-Campazzo-İsmet
Dorsey-Wilbekin-Melih
Guduric-Pierre-Onuralp
Bjelica-Hayes-Metecan (Ercan)
Milutinov-Motley-Sertaç

Bu kadroyu yapabiliyorsak yapalım, direkt şampiyonluk kadrosu zâten. Ama sen de biliyorsun ki mevkinin biri tamamken diğerini eksik bırakmak bizde önemli bir gelenektir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #14193 : 03 Mart 2023, 13:39:03 »
Gönül elbette 1'de Campazzo'yu, 5'te Milutinov'u görmek istiyor, hepimiz isteriz bunu. Maaş konularını normalde umursamam, onu hâlletmek yönetimin işi.

Lâkin adım gibi biliyorum ki ''5'te Motley ve Sertaç varken Milutinov neyimize, çok lüks kaçar'' diyecek bizim yönetim ve hocamız. Bu mental bakış açısı varken, Motley ve Sertaç'ı yedeklemek için Jekiri ideal. Yoksa hemfikiriz ne işi var Jekiri'nin rotasyonda ve Milutinov parayı bastırıp neden transfer edilmiyor.

Calathes-Campazzo-İsmet
Dorsey-Wilbekin-Melih
Guduric-Pierre-Onuralp
Bjelica-Hayes-Metecan (Ercan)
Milutinov-Motley-Sertaç

Bu kadroyu yapabiliyorsak yapalım, direkt şampiyonluk kadrosu zâten. Ama sen de biliyorsun ki mevkinin biri tamamken diğerini eksik bırakmak bizde önemli bir gelenektir.
Militunov bir örnek. Papa da olabilir ama jekiri gibi vasat adamların yeri olmamalı takımda. Son dediğin cümle ise bizim klup kültürümüzün bir yansimasi. Acı çekmeyi seviyoruz biz. İlla bir yerlerimiz agrimali.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2023, 13:39:19 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #14194 : 03 Mart 2023, 16:13:01 »
Jekiri den daha fazla katkı verebilecek ve o fiyatlara oynayan o kadar çok isim var ki... Hunter, Hall, kotsar, Costello, theiman, koumadje..

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #14195 : 03 Mart 2023, 20:33:03 »
Campazzo Reale olan borcunu da maaşından ödeyecek şekilde 1.5 yıllık sözleşme imzalamadı mı?

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #14196 : 04 Mart 2023, 09:49:07 »

Abi Sertaç'ı yedekleyelim derken hangi Sertaç?

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #14197 : 04 Mart 2023, 17:31:18 »
önümüzdeki yıl jekiriden çıkarım komandje alırım direk, hiç düşünmem.
gard için hocaya uzun gardlar seviyor istiyor, thomson, lunberg gibi. ama bursa da oynarken de çok iyiydi. cris jones da bize hiç yoktan iyidir.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #14198 : 04 Mart 2023, 17:41:37 »
Abi Sertaç'ı yedekleyelim derken hangi Sertaç?
Şanlı

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #14199 : 04 Mart 2023, 22:10:27 »
Şanlı
Sertaç Şanlı bizde mi seneye?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #14200 : 04 Mart 2023, 22:17:58 »
Sertaç Şanlı bizde mi seneye?
Varsayım üzerinden

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #14201 : 06 Mart 2023, 22:27:16 »
Papa ve sertac isimleri cikmis ortaya. Sertaç yerli olmasi açısından daha önemli. Papa da 2.20 civari pivot kontenjanini doldurur. Dis sutu da var. Ben şahsen ikisine de fitim. Bir de çok iyi bir pg lazim. Arjantinlileri malesef kaçırdık. Campazzo kizilyildiz birlikteliği 2 beden bol elbise gibi. Fazla tutunamaz bence orada. Insallah seneye daha once de dediğim gibi efes dağılır da micic bırakır orayı biz alırız. Olmadi Darius Adams da olur. Bu uc takviye + onuralp yeter seneye.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #14202 : 06 Mart 2023, 22:28:41 »
Papa ve sertac isimleri cikmis ortaya. Sertaç yerli olmasi açısından daha önemli. Papa da 2.20 civari pivot kontenjanini doldurur. Dis sutu da var. Ben şahsen ikisine de fitim. Bir de çok iyi bir pg lazim. Arjantinlileri malesef kaçırdık. Campazzo kizilyildiz birlikteliği 2 beden bol elbise gibi. Fazla tutunamaz bence orada. Insallah seneye daha once de dediğim gibi efes dağılır da micic bırakır orayı biz alırız. Olmadi Darius Adams da olur. Bu uc takviye + onuralp yeter seneye.
guard için darius thompson ve chris jones ile görüştüğümüz söyleniyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #14203 : 06 Mart 2023, 22:36:56 »
guard için darius thompson ve chris jones ile görüştüğümüz söyleniyor.
Ust duzey bir guard lazim. Jones bence vasat bir isim. Thompson olabilir ama onun da Henry'den ne kadar fazla bir artisi var tartışılır.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #14204 : 06 Mart 2023, 22:44:35 »
Ust duzey bir guard lazim. Jones bence vasat bir isim. Thompson olabilir ama onun da Henry'den ne kadar fazla bir artisi var tartışılır.
thompson %38 ile üçlük atıyor bu sene asist ortalaması da çok yüksek ama baskonia oyun tarzı itibariyle çok farklı bi takım sonuçta, biz o kadar yüksek tempo basketbolu oynamıyoruz calathes’e oranla çok daha iyi şut atsa bile şüphelerim var. jones’u çok izlemedim açıkçası ne desem yanlış olur. büyük ihtimalle ikisinden birini alırız zira başka oyuncu yok, campazzo real’e gidiyormuş sezon sonu.