Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2083176 defa)

south, sinanyucel, efeovic, ibrahimseckin ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #16470 : 23 Mayıs 2024, 14:48:18 »
Özilhanda en az Ergin Ataman gibi Fenerbahçe düşmanıdır.Biz kime gitsek oda gider fiyat yükseltir.Thompson Poirirer dahada çok.Tek buna geçen Migrostan alışveriş yaparım alışkanlık onunda dışında diğer ürünlerini almam.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16471 : 23 Mayıs 2024, 15:27:33 »
Özilhanda en az Ergin Ataman gibi Fenerbahçe düşmanıdır.Biz kime gitsek oda gider fiyat yükseltir.Thompson Poirirer dahada çok.Tek buna geçen Migrostan alışveriş yaparım alışkanlık onunda dışında diğer ürünlerini almam.
Efes içiyor musun?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16472 : 23 Mayıs 2024, 16:18:47 »
Hayır

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16473 : 23 Mayıs 2024, 17:14:24 »
Larkin bu kez doğruymuş.Sırf bize gelmesin diye paraları saçtı.Xavi Pascual gibi benimde beğendiğim koçu elinin tersiyle itti adam.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2024, 17:14:45 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #16474 : 24 Mayıs 2024, 02:42:57 »
Sloukas o saçma sapan Provakasyon kokan hareketiyle efsane oyuncu vasfını yitirmiştir.Bilinçli olay çıkartmaya yönelikti.Git ortada edepli kutla ne o koşış.

Efsane değildi ama dünyanın en güzel takımının önemli bir dişlisi idi. Herif sevincini saha içerisinde göstermemek için içeri koştu. O son saniye basketi bağlamında hınç çıkarmak için ne yaparsa yapsın sövecektiniz zaten. O adrenalin ile o nabızla maç topunu sok bakayım sen neler yapıyorsun. Şu ülkenin bize yaşattıkları hepimizin sinir sistemini alt üst etti. Her şeye parlamaya hazırız. Şu forumda dahi birbirimizi yiyoruz zaman zaman. Obra kazandığı maçtan sonra yumruk yaptı diye sövdüler, adam Sırp başında bulunduğu takım Sırp takımı. Sloukas maç topunu soktuktan sonra sevindi diye sövdüler, adam Yunan, oynadığı takım Yunan takımı idi. Ki o Sloukas Fenerbahçe forması ile play offta karşı karşıya geldiğimiz Panathinaikos'a ve final maçında Olympiakos'a, yani iki Yunan takımına karşı çatır çatır oynamıştı. Melli bize karşı iyi oynadı diye yine küfürün bini bin para, ki herif İtalyan, oynadığı takım da İtalyan takımı idi.

Farz et ki İbrahim Kutluay Panathinaikos'u Avrupa şampiyonu yaptıktan iki üç sene sonra -ki büyük rol oynamıştı Bologna finalinde- Fenerbahçe forması ile Panathinakos'a attığı basketten sonra sevindi ve yumruğunu sıktı. Pana seyircisi ana avrat sövdü. Onun gibi bir şey tüm sıraladıklarım da. Maşallah işini iyi yapan her profesyonele söver hale geldi memleket insanı. Bakalım sıra Saras'a falan ne zaman gelecek?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #16475 : 24 Mayıs 2024, 07:29:51 »
Obra kazandığı maçtan sonra yumruk yaptı diye sövdüler, adam Sırp başında bulunduğu takım Sırp takımı. Sloukas maç topunu soktuktan sonra sevindi diye sövdüler, adam Yunan, oynadığı takım Yunan takımı idi. Ki o Sloukas Fenerbahçe forması ile play offta karşı karşıya geldiğimiz Panathinaikos'a ve final maçında Olympiakos'a, yani iki Yunan takımına karşı çatır çatır oynamıştı. Melli bize karşı iyi oynadı diye yine küfürün bini bin para, ki herif İtalyan, oynadığı takım da İtalyan takımı idi.
Tamamıyla hayal ürünü, gsli yönetici, basin mensubu yada kalemşorlerinin bilinçli olarak yaptığı algı yönetiminden hiç bir farkı olmayan bir bölüm. Hadi taraftari çeşitli sebeplerle elestirirsin de şu bölümdeki kendini haklı çıkarmak için yarattığın algının gerçeklikle hic bir alakası yok. Hakikaten kusura bakma ama saçmalamaya başladın iyice.
Bu bölümle ilgili detaylı cevap verirdim ama gördüğün ve algıladığın buysa sorun var demektir, yok algıladığın bu değil bilinçli olarak bunu yaziyorsan daha büyük sorun var demektir. Neyse maç günü cok da tartismayalim diyorum ve hayırlı günler dilerim.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2024, 08:40:21 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #16476 : 24 Mayıs 2024, 11:36:29 »
Ali Koç dünkü konuşmada seçilirse erkek basketbol takımını daha da iyi hale getireceğini söyledi. Derya ve Sertaç varken nasıl olacak o iş acaba?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16477 : 24 Mayıs 2024, 11:58:57 »
Sertaç Bey bizden severiz eksilerine rağmen görevi sorumlulukları budanmalı.Galatasaraylı Yannier mecazi olarak şutlanmalı.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #16478 : 24 Mayıs 2024, 12:00:20 »
azizin yönetimde ömer onan yazıyo. bildiğimiz ömer onan mı bu

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #16479 : 24 Mayıs 2024, 12:14:43 »
Ali Koç dünkü konuşmada seçilirse erkek basketbol takımını daha da iyi hale getireceğini söyledi. Derya ve Sertaç varken nasıl olacak o iş acaba?
Futbolda direkt şampiyon olacaklarını da söyledi. O da artık tecrübe kazandı artık. Yuvarlak, belirsiz konuşmuyor ama dünkü konuşmalarından sonra Aziz geleceğine Ali Koç kalsın daha iyi diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16480 : 24 Mayıs 2024, 12:29:28 »
Cidden Real bence Barca hariç takımların kadro güçleri denk.Ve inanılmaz iş başardık sakin düşündükçe.Şimdi istikrarlı olmak yine hep buralarda olmak önemli.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2024, 12:30:52 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #16481 : 24 Mayıs 2024, 12:35:44 »
azizin yönetimde ömer onan yazıyo. bildiğimiz ömer onan mı bu
oymuş. sertaçtan iyidir de aziz yıldırımın hem yönetimi hem de açıklamaları falan pek seçilecek gibi gelmiyor o yüzden sertaçla devam gibi.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #16482 : 24 Mayıs 2024, 13:27:15 »
Futbolda direkt şampiyon olacaklarını da söyledi. O da artık tecrübe kazandı artık. Yuvarlak, belirsiz konuşmuyor ama dünkü konuşmalarından sonra Aziz geleceğine Ali Koç kalsın daha iyi diye düşünüyorum.
Açıkçası bir sürü hata yaptı ama bunları da söylüyor hata yaptık, öğrendik şeklinde. Aziz'i hiç görmedim öz eleştiri yaparken. Zaten ben kendi adıma hem kulübü ekonomik bataktan çıkardığı için hem de gerek amatör şubelerin durumu gerke de transfer dinamiklerindeki etkisi olsun kendisinden memnunum. Futbol takımı şampiyonluğu önemli ama takımı batmaktan çıkardığını da anlıyoruz dünkü konuşmadan. Saran nasıl olurdu bilmem ama Aziz'e karşı her daim Ali Koç derim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #16483 : 24 Mayıs 2024, 13:43:17 »
Kulübün ekonomik bataktan çıktığı filan yok. Dün Ali Koç çıktı, Fenerin bana borcu olduğunu söyleyenler şerefsizdir filan dedi. Fenerin Ali Koç'a 1.5 milyar TL borcu var. Alır, almaz bilemem, kendi yayınladığı bilançoda yazıyor. Özkaynaklar ekside. Fener yine zararla kapatıyor sezonu. Herif tarihin en boş adamı, öz eleştiri yapmış falan filan halen kalsın deniliyor. Ana avrat sövdüğü Hulusi Belgü'yü listesine alan da babam sanki.

Amatör şubelerde ise bir başarı varsa sadece son iki senede var. 5 sene kupasız geçti voleybolda. Basketbolda da keza rezillik dolu 3-4 sene geçirdik. Kadın basketbol son iki senedir hedeflerine ulaşıyor. Kadın voleybol, eh, bir şeyler yapıyor. Erkek basketbol, düzgün takımlar halen yapılamasa da Jasikevicius ve Djordevic gibi karakterli adamlar kupalar kazandırdılar. Erkek voleybolda zaten beklentisi olan kalmadı gibi bir şey, halbuki 2019'da şampiyondu bu takım.

Ha, İsmail Kartal ile devam edecekse Ali Koç'un kalması hayırlı olur. Aziz Yıldırım eski tas eski hamam bir adam. Severim kendisini ama Fenere bir şey verebileceğini düşünmüyorum. Ali Koç'u hırslandırıp doğru düzgün takımlar yaptırması bile bu adamın sırf ceketinin bile Ali Koç'tan büyük Fenerli olduğuna delildir zaten.

İnanılmaz ya. Adam çıktı dün, artık işi öğrendim, iyi takımlar kuruyorum filan dedi. Neyse.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2024, 13:45:32 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #16484 : 24 Mayıs 2024, 14:55:55 »
Tamamıyla hayal ürünü, gsli yönetici, basin mensubu yada kalemşorlerinin bilinçli olarak yaptığı algı yönetiminden hiç bir farkı olmayan bir bölüm. Hadi taraftari çeşitli sebeplerle elestirirsin de şu bölümdeki kendini haklı çıkarmak için yarattığın algının gerçeklikle hic bir alakası yok. Hakikaten kusura bakma ama saçmalamaya başladın iyice.
Bu bölümle ilgili detaylı cevap verirdim ama gördüğün ve algıladığın buysa sorun var demektir, yok algıladığın bu değil bilinçli olarak bunu yaziyorsan daha büyük sorun var demektir. Neyse maç günü cok da tartismayalim diyorum ve hayırlı günler dilerim.

Bir insan sizin gibi düşünmüyor ise sizin baktığınız perspektifin dışından bakabiliyor ise  zaten o otomatikman saçmalıyor demektir. Yorumunuzun son bölümünde neyi kast ettiğinizi çok iyi anladım. Siz de kusura bakmayın her şeye laf ettiririm ama Fenerbahçeliliğime asla! Lütfen bu türden bir şeyler ima etmeyiniz bir daha. Bu bir meydan okuma değil, sadece bir rica. Fenerbahçe taraftarını hiç bir zaman eleştirmedim. Eleştirim seyirci kısmına oldu. Taraftar iseniz, zaten üstünüze almazsınız olur biter.

Şu forumda hemen hemen herkes aynı şeyi istiyor, Fenerbahçe'nin başarısını. Herkes kendine göre doğru ya da yanlış bulduğu şeylerin altını çiziyor, görüş bildiriyor. Sırf sizinle aynı şeyi düşünmüyor diye birilerine saçmalama falan demeyi de bırakın bi-zahmet. Çoğu zaman farklı düşünüyoruz. Buna karşın hiçbir zaman saçmaladığınızı ya da maksadınızın başka bir şey olduğunu belirten yorumlarda bulunmadım... Herkes için hayırlı bir akşam, hatta hafta sonu olsun...