Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2085335 defa)

bothersome man ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #16515 : 25 Mayıs 2024, 13:36:01 »
Amma komplekslisiniz ya. Sokucam Ataman'a artık.

Uzun yıllardır bu forumdayım bu kadar gergin ve küfürlü mesajlar hep senden geliyor.Gerek yok.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16516 : 25 Mayıs 2024, 13:55:52 »
bogdanovic’i bogdanovic olarak almadık biz.
3 yıl boyunca geliştirerek bogdanovic yaptık.
şube olarak önce bunu idrak etmeliyiz bence.

Takımın başında Obradovic yok. Saras bunu becerebilecek bir isim mi?

Hocamız geçen senenin Rising Star'ını bir
kalemde sildi attı, lig oyuncusu yaptı Şehmusla oynatıyor.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #16517 : 25 Mayıs 2024, 14:00:59 »
Uzun yıllardır bu forumdayım bu kadar gergin ve küfürlü mesajlar hep senden geliyor.Gerek yok.

Ok

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #16518 : 25 Mayıs 2024, 14:43:50 »
dzanan musa ile hezonja gelsin ister misiniz?
bayıla bayıla istersiniz dimi?
bu herifler real madrid’e transfer olduğu gün bize gelmesini kimse istemezdi.

efes’e transfer olduğu gün larkin ile micic’i ister miydiniz?
micic’i bir allahın kulu istemezdi, larkin’e %40 şiddetle karşıydı.

diamantidis’i iraklis’ten, spanoulis’i mouroussi’den aldı panathinaikos. nunn süper yıldız olarak gelmedi. panathinaikos ile beraber büyüyor.

bogdanovic bize genç oyuncu olarak geldi. udoh ya tutarsa diye piyango olarak geldi. vesely nba’de alay konusu olarak geldi. bjelica patlama yapacağından ümit kesilmiş şekilde geldi.

35-40 milyon euro bütçen yoksa, yıldız oyuncuyu transfer etme şansın yok. yıldız olma potansiyeli olan oyuncularla beraber büyümek zorundasın.

larkin’e paran yetmedi, evans’a paran yetmedi, poirier’e paran yetmedi. sloukas’a imzalaması için sözleşme yollamışken paran yetmedi.

parayı basıp de colo çekmeye, datome çekmeye, sloukas çekmeye alıştık.
keşke o günlere geri dönsek ama fenerbahçe şu an cazibe merkezi değil.
iyi oyuncuların bizden önce tercih edeceği 4-5 tane takım var.
istediğimiz oyuncuya bizden daha fazla para vererek transfer edebilecek 7-8 tane takım var.
mevcut şartlarda bizden daha cazip 5-6 takımın istemediği oyuncularla başarı aramak dışında şansımız yok.

keşke 35 milyon euro bütçe yapsak, canımızın istediğini parayı bastırıp alsak.
böyle bir şey olmayacak.
bizim a+ denen seviye oyuncu alma ihtimalimiz yok.
a seviye oyuncu almakta sorunumuz yok.
lakin kadroya a+ oyuncu eklememiz gerekiyor 2 tane.
potansiyel alarak kendimiz yetiştirmek zorundayız…

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #16519 : 25 Mayıs 2024, 14:49:29 »
Bazı arkadaşları anlamıyorum burada.
Motley, gitsin Gudu gitsin.Sürekli bir beğenmemezlik ile sürekli tüketim halinde taraftar geneli.Futbolda da aynısı oldu geleni çöp oluyor.
Lorenzo geldi beğenilmedi, Pierra Henry, ıslıklandı, Calathes gitsin diye beklendildi, hatta Bogdan ilk geldiği zaman ıslıklanmıştı.

Yok Avrupa'da oyuncu yok uzun yok, Guduriç benzeri oyuncu yok.Mevcut içinde alabilinecekler belli.Olimpiyakos da patladı dün akşam takım oyunu yetmedi mesela, yıldız oyuncuları da yok.
F4'E kalmak bence bu yıl için büyük başarı, daha iyisi olur muydu olurdu.Ama bence 2015'teki F4 gibi oldu.Obra sonrası yeniden başlıyor aslında takım.
2015 4lü finalinde baştan kopmuştu.Burada ilk periyot hariç ezici oyunları yoktu.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #16520 : 25 Mayıs 2024, 15:58:17 »
Bazı arkadaşları anlamıyorum burada.
Motley, gitsin Gudu gitsin.Sürekli bir beğenmemezlik ile sürekli tüketim halinde taraftar geneli.Futbolda da aynısı oldu geleni çöp oluyor.
Lorenzo geldi beğenilmedi, Pierra Henry, ıslıklandı, Calathes gitsin diye beklendildi, hatta Bogdan ilk geldiği zaman ıslıklanmıştı.

Yok Avrupa'da oyuncu yok uzun yok, Guduriç benzeri oyuncu yok.Mevcut içinde alabilinecekler belli.Olimpiyakos da patladı dün akşam takım oyunu yetmedi mesela, yıldız oyuncuları da yok.
F4'E kalmak bence bu yıl için büyük başarı, daha iyisi olur muydu olurdu.Ama bence 2015'teki F4 gibi oldu.Obra sonrası yeniden başlıyor aslında takım.

Ağbi genel itibariyle yazdıklarınla hemfikirim ama Guduric hususu ilginç bir psikolojik vakıa haline dönüştü. Geldiği günden beri arkasında durdum, çok umudum vardı kendisinden, iyi niyetinden de şüphem yok, ama yok iste yok. Oyunun kendisine gelmesini beklediği maçlarda çok katkı verdi, yine verir. Öte yandan dün akşam da gördüğümüz üzere takılmış kalmış "kahraman olmam lazım" saplantısında. Ha bunda heriften Bogdanovic performansı beklentisine giren güruhun da katkısı oldu, tek başına ona günahı yıkmayayım. Tutar Türkiye ligi finalinde şampiyonluğu sana getirecek maçı da oynar, o potansiyeli var, biliyoruz. Buna karşın final four seviyesi el yakan maçlar bağlamında maalesef olmayacak gibi. Benim pek bir umudum kalmadı.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2024, 15:59:43 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #16521 : 25 Mayıs 2024, 16:02:10 »
dzanan musa ile hezonja gelsin ister misiniz?
bayıla bayıla istersiniz dimi?
bu herifler real madrid’e transfer olduğu gün bize gelmesini kimse istemezdi.

efes’e transfer olduğu gün larkin ile micic’i ister miydiniz?
micic’i bir allahın kulu istemezdi, larkin’e %40 şiddetle karşıydı.

diamantidis’i iraklis’ten, spanoulis’i mouroussi’den aldı panathinaikos. nunn süper yıldız olarak gelmedi. panathinaikos ile beraber büyüyor.

bogdanovic bize genç oyuncu olarak geldi. udoh ya tutarsa diye piyango olarak geldi. vesely nba’de alay konusu olarak geldi. bjelica patlama yapacağından ümit kesilmiş şekilde geldi.

35-40 milyon euro bütçen yoksa, yıldız oyuncuyu transfer etme şansın yok. yıldız olma potansiyeli olan oyuncularla beraber büyümek zorundasın.

larkin’e paran yetmedi, evans’a paran yetmedi, poirier’e paran yetmedi. sloukas’a imzalaması için sözleşme yollamışken paran yetmedi.

parayı basıp de colo çekmeye, datome çekmeye, sloukas çekmeye alıştık.
keşke o günlere geri dönsek ama fenerbahçe şu an cazibe merkezi değil.
iyi oyuncuların bizden önce tercih edeceği 4-5 tane takım var.
istediğimiz oyuncuya bizden daha fazla para vererek transfer edebilecek 7-8 tane takım var.
mevcut şartlarda bizden daha cazip 5-6 takımın istemediği oyuncularla başarı aramak dışında şansımız yok.

keşke 35 milyon euro bütçe yapsak, canımızın istediğini parayı bastırıp alsak.
böyle bir şey olmayacak.
bizim a+ denen seviye oyuncu alma ihtimalimiz yok.
a seviye oyuncu almakta sorunumuz yok.
lakin kadroya a+ oyuncu eklememiz gerekiyor 2 tane.
potansiyel alarak kendimiz yetiştirmek zorundayız…

35 milyonluk bütçe yapmak zor bir şey değil Fenerbahçe ve bu yönetim için.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #16522 : 25 Mayıs 2024, 16:05:30 »
Bakın kaç maç kazanmış Saras Itoudis kaç maç almış.Sarasta yetmiyor bu seviyelerin koçu olmadığını görmek için kaç turnuva geçmesi gerek.Nasıl oyuncular yetersiz ise koçta öyle.Bollmaro gibi sıradan adamlarla bir tık seviye olan finale kalamayız.İlhan Beyin dediği gibi Winner oyuncular yadaaday isimler bulmak önemli.Tabi şubede o Yannier denen Galatasaraylıda gitmeli.

Itoudisi çok bilmiş spor basını yedi.Adamın 4lü final karnesi gayet iyiydi.

Saras'ı falan bilmem de hazretin o dörtlü final karnesinin nasıl oluştuğunu, arkasında Rus oligarkların bulunduğunu gözden kaçırmamak gerek. Geçtim F4'ü, Kokoskov dönemi play off serisinde De Colo ve Guduric'in sahada yediği dayağı unuttun heralde. Kan geldi adamın burnundan, daha ne yazayım. Masa hakemlerinin devreye girdiği bir play off serisi var ki euroleague tarihinin en büyük skandallarından birisidir. Adını getiremedim şimdi, Shved'in oynadığı takım...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16523 : 25 Mayıs 2024, 16:29:33 »
Murat Murathanoğlu:O gürcü oyuncuyu ne yapıp edip almalı Fenerbahçe.Guard kadar uzunada ihtiyacı var takımın.

Sports Digitale programında söyledi.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16524 : 25 Mayıs 2024, 16:31:39 »
Saras'ı falan bilmem de hazretin o dörtlü final karnesinin nasıl oluştuğunu, arkasında Rus oligarkların bulunduğunu gözden kaçırmamak gerek. Geçtim F4'ü, Kokoskov dönemi play off serisinde De Colo ve Guduric'in sahada yediği dayağı unuttun heralde. Kan geldi adamın burnundan, daha ne yazayım. Masa hakemlerinin devreye girdiği bir play off serisi var ki euroleague tarihinin en büyük skandallarından birisidir. Adını getiremedim şimdi, Shved'in oynadığı takım...
Net süpürüldük o çeyrek finalde.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #16525 : 25 Mayıs 2024, 17:46:04 »
Net süpürüldük o çeyrek finalde.

Hem de ne süpürülme, kadrondaki en pahalı oyuncunun burnundan kan gelecek şekilde sopa yiyerek parkede. Gözler yumulu idi o esnada ağzı düdüklü beyfendilerin...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16526 : 25 Mayıs 2024, 17:50:11 »
Hem de ne süpürülme, kadrondaki en pahalı oyuncunun burnundan kan gelecek şekilde sopa yiyerek parkede. Gözler yumulu idi o esnada ağzı düdüklü beyfendilerin...
Orda maç çalabilirdik evet bunlar var kabul ediyorum.Esas Veselyi kasten sakatlayan Bolmanorayada kızalım.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #16527 : 26 Mayıs 2024, 00:28:08 »
Alınacak oyunculara bişey diyemiyorum çünkü üstteki arkadaşa katışıyorum. Elit oyuncu almak için maddi teklifte 7. 8. Sıradayız. Çaylak oyuncu içinde ne klüp ne taraftar duruma hazır değil. Oradada ilk tercihlerden uzağız.

Ben itoudis i istemeyenlerdendim. Saras ve trinchieriyi istiyordum. Çünkü bizde ederinden fazlasını almaya çalışan, oyuncuları geliştiren koç lazım.

Saras şuanki duruma çok uygun bi koç.

Artık oyuncunun suyunu sıkan bi koç var. Kaliteli zarlara ihtiyaç var.

Bence kalması gereken oyuncular listesi şöle.

Hiç hiç istemesemde 2 net oyun kurucu ile guduriç
Uygun kontratı artık kabul etmez ama calathes
Kontratında indirim yapar ve nokta şutor pozisyonunda wilbekin
Nigel zaten banko
Biberoviç ins kariyerini yakıp gitmez. Bence bu kadar kötü top kontolü ve vasat savunmayla giderse kariyerini yakar gibi geliyo.
10 11. oyuncu kıntenjanına sestina
Melih türkiye için
Metecana da ne oldu bilen yazarsa sevirim.
Motley de 3. Uzunun olcaksa kalsın bence.

Alınmasını istediklerimi de yazamıyorum bize ne düşerse :) neto calathes bütçesine , evens ve tu kaka diyip gönderdiğimiz lorenzo gelseler ben baya sevinirim.
 Uzunda mecbur nba beklicez gibi. 3 uzunumuzda gözlerimi kanatıyo gerçekten. Atlet savunma zekası yüksek nefes alan her uzuna okeyim. Kalan yerlere 3andD oyuncuları dolduralım.

Koça güvenim tam. Oyun zekası olmayan potansiyelli oyuncu (carsen motley)değilde obranında sevdiği gibi kafasıda anlatılanı alan potansiyelli oyuncular alsak koç suyunu çıkarır onların.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16528 : 26 Mayıs 2024, 00:37:15 »
Evans imzaladı artık yazmayın.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #16529 : 26 Mayıs 2024, 14:40:34 »
Nigel, gidiyor galiba.Dün de tuhaf bir ropartaj ve sinyaller verdi.