Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2125775 defa)

BenFener46, eu_kobe, bothersome man ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #17670 : 25 Haziran 2024, 22:08:21 »
Avramovic olsa olsa Westermann olur bu takımda.

Çevrimiçi BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #17671 : 25 Haziran 2024, 22:53:03 »
Diğerleri neyse de Daniel Theis'i alirsa Pao haksiz rekabet sebebi olurlar keşke salça olabilecek ekonomik refaha sahip olabilseydik.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #17672 : 25 Haziran 2024, 23:07:17 »
Peşin hükümlü olmmak lazım bakalım.Bizde iyi ekiplerdeniz.Hem Theiss hemLessort aynı anda oynayamaz derinlik evet tank gibi kolay faul problemine girebilen biri Theiss.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2024, 23:09:55 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #17673 : 26 Haziran 2024, 00:19:31 »
Bence iyi bir uzun alacağız içime doğdu.Ama oyun kurucuda şart.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #17674 : 26 Haziran 2024, 00:25:38 »
Peşin hükümlü olmmak lazım bakalım.Bizde iyi ekiplerdeniz.Hem Theiss hemLessort aynı anda oynayamaz derinlik evet tank gibi kolay faul problemine girebilen biri Theiss.

Adamlar alınabilecek en iyi uzunu alıyor piyasadaki. Biz alsak çıldırırız Pana alıyo diye kötülemek saçma. Senin kadronda Papa sertaç var. Adamlar Lessort Theiss yapacak belki. Nba den Avrupaya düşecek daha iyi bi uzun yok. Bizim ilgilendiğimiz Gürcülerin ikisinide cebinden çıkarır.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #17675 : 26 Haziran 2024, 00:29:59 »
Evet iyi ama eldede patlayabilir.Kötüleyen yok.Almanyanın şampiyonlyuğunda neler yazdığım mevcut.Göreceğiz maya tutmayabilir tutabilir.Theiss için nara atmazdım ben.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2024, 00:32:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #17676 : 26 Haziran 2024, 00:33:46 »
İlhan abi şut ve oyun kurma anlamında ciddi problemli olan hatta bildiğin şut mekaniği anlamında kolsuz denilecek cinsten, savunma master bir pgyi beğenmene ve istemene şaşırdım doğrusu 😅
Valla zagarsi, madari, netoyu falan hepsini cebinden çıkarır. Sırp milli takiminin oyun kurucusu. Ben diyorsam vardır bir bildiğim merak etme. Yannierden falan iyi bilirim bu sporu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #17677 : 26 Haziran 2024, 00:35:03 »
Bizde iyi bir organizsyonuz hatalı işlere rağmen.1 5 numara elzem bunda hem fikiriz.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #17678 : 26 Haziran 2024, 00:59:02 »
Valla zagarsi, madari, netoyu falan hepsini cebinden çıkarır. Sırp milli takiminin oyun kurucusu. Ben diyorsam vardır bir bildiğim merak etme. Yannierden falan iyi bilirim bu sporu.
30 yaşında ve kariyerinde euroleague ilk kez geçen sene oynayan adam 8 sezon nbade makul bi kariyer yapmış adamı cebinden çıkaramaz sanki. birkaç maçta attığı yüksek skorlar çok da göz boyamasın cebinden çıkardığı madar bile rotasyonda önündeydi geçen sene.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #17679 : 26 Haziran 2024, 01:37:02 »
30 yaşında ve kariyerinde euroleague ilk kez geçen sene oynayan adam 8 sezon nbade makul bi kariyer yapmış adamı cebinden çıkaramaz sanki. birkaç maçta attığı yüksek skorlar çok da göz boyamasın cebinden çıkardığı madar bile rotasyonda önündeydi geçen sene.
Nba'i kıstas alıyorsan vay haline sevgili kardeşim. Nba dedigin yer senin sirk sahnesi. Yürüyerek 30 sayi ortalama yapıyor adamlar. İstersen nba değil uzayda 20 sene kariyer yapsın çok önemli değil
Madarla falan kıyaslamak da çok komik. Sen milli takım olarak kimsin ki yada israil milli takimi nedir ki dünya ikincisi takimin pgini madarla falan kiyasliyorsun. Kiyaslamalarin yersiz. Neyse keşke gelse ama düşünmez bizimkiler. 2den bozmalari pg yapma sevdamiz var bizim. Gudulari falan pg yapalım da ağzımıza etmeye devam etsin.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2024, 01:39:25 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17680 : 26 Haziran 2024, 02:53:12 »

Est abi, saygım sonsuz tabi fikirlerine, sadece genel olarak yorumlarını takip ettiğim kadarıyla pek tarzın olmayan bir oyuncu olduğu için istemene şaşırmıştım. Zagars’ın, Madar’ın bizim seviyeler için henüz toy olduklarını düşünüyorum bende ama Neto doğru profildi, keşke şanssızlık yaşamasaydı da izleyebilseydik çubukluyla…

Sakatlığından bağımsız konuşuyorum (ki yaş durumu da gözetilerek kariyerine etkisi kestirilemez boyutta maalesef) sağlam durumda fit bir Neto’yu ben hala tercih ederdim hatta mevcut kadroya bu yoklukta..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #17681 : 26 Haziran 2024, 07:30:10 »
Est abi, saygım sonsuz tabi fikirlerine, sadece genel olarak yorumlarını takip ettiğim kadarıyla pek tarzın olmayan bir oyuncu olduğu için istemene şaşırmıştım. Zagars’ın, Madar’ın bizim seviyeler için henüz toy olduklarını düşünüyorum bende ama Neto doğru profildi, keşke şanssızlık yaşamasaydı da izleyebilseydik çubukluyla…

Sakatlığından bağımsız konuşuyorum (ki yaş durumu da gözetilerek kariyerine etkisi kestirilemez boyutta maalesef) sağlam durumda fit bir Neto’yu ben hala tercih ederdim hatta mevcut kadroya bu yoklukta..
Eyvallah kardeşim. Pg yokluğu var piyasada. Thompson efeste çürüyor. Campazzo realde ciddi paralara oynuyor. Laprovitolla dedik. Barca zaten bırakmıyor da ona da bok atılıyor. Nunn-Sloukas panadayken brown çekiyor adamlar. Şimdi theiis  vezenkov peşindeler. Vildoza dedik yine dusunmedi bizim akli selimler. Calathes geldiği günden bu yana tartışıldı ve gitti. Çok adam yok piyasada. Şu anda kadroda 1 tane bile saf pg yok. Hepsi 2den devşirme. Bu adamlarla başarı bir yere kadar gelir tıkanırsin. Avramovic hepsinden biraz yapar. Savunması da iyidir. Yeri gelir 15-20 sayi da yapar o potansiyeli var. Yas önemli değil. Afedersin kıçının kılları ağırmış 33 yasindaki 4ten bozma melliyi alıp 5 yapma dusuncesindeysek bu adam da gayet olur. Zaten kimse olmazsa mecbur mevcutun içindeki en iyi alternatif neto bence de ama o da kısıtlı bir adam ve ciddi sakatliktan çıktı. eurolague sertliğinde ne yapar şüpheliyim. Özellikle nba gibi savunmalarin gölge savunma olduğu bir ligden geliyor ki doncic dahil bir çok oyuncu avrupa basketbolunun daha sert olduğunu ve bu ortalamaların avrupada yapılamayacağını belirtmiştir. Varsa adaylar ben de bileyim ama yok. Iskender gibi balmoro, jokubaitis falan diyenleri görünce ne kadar çaresiz olduğumuz ortada.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2024, 07:31:23 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #17682 : 26 Haziran 2024, 09:22:34 »
Ben diyorsam vardır bir bildiğim merak etme. Yannierden falan iyi bilirim bu sporu.
Hocam sende bir "Aziz Yıldırım" ışıltısı görüyorum :P
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #17683 : 26 Haziran 2024, 09:31:13 »
Hocam sende bir "Aziz Yıldırım" ışıltısı görüyorum :P
Yok ya megaloman değilim :)
ama özellikle basketbolda kadın ve erkek teknik taktik bilmem ama takım kurgusu anlamında benim gibi birisi menajer olsaydı klüpte çok daha fazla şampiyonluğumuz olurdu avrupada. Sadece ben de değil bilgisi birikimi olan bir kaç kişi daha var burada. İnan mevcutlardan çok daha iyi yaparlar bu işi.
Kaldı ki bunları söylerken boşta gezen işsiz güçsüz adamlar değiliz hiçbirimiz. Belli eğitim ve iş hayatı olan belirli seviyelere gelmiş kimseleriz. Spor da hobimiz. Burada da zamanımız olunca kafa patlatıyoruz. İş profesyonel seviyelere gelince daha farklı olur tabi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #17684 : 26 Haziran 2024, 09:37:37 »
Nba'i kıstas alıyorsan vay haline sevgili kardeşim. Nba dedigin yer senin sirk sahnesi. Yürüyerek 30 sayi ortalama yapıyor adamlar. İstersen nba değil uzayda 20 sene kariyer yapsın çok önemli değil
Madarla falan kıyaslamak da çok komik. Sen milli takım olarak kimsin ki yada israil milli takimi nedir ki dünya ikincisi takimin pgini madarla falan kiyasliyorsun. Kiyaslamalarin yersiz. Neyse keşke gelse ama düşünmez bizimkiler. 2den bozmalari pg yapma sevdamiz var bizim. Gudulari falan pg yapalım da ağzımıza etmeye devam etsin.
abi tamam hadi ben nba’i kıstas almayayım ama kendrick nunn dediğimiz oyuncu nba’de doğru düzgün 1 sezonu olan ve sonrasında rotasyon dışında kalmış bi adam, şimdi euroleague’i sallıyor. üstelik savunması nedeniyle dışarda kaldı miamide, şimdi savunması bile fark yaratıyor burda. yani o kadar da kıstas alınmayacak bi yer değil sonuçta. netoda soru işareti olan şey sakatlığı, yoksa avramovicle gerçekten kıyaslanamaz bile. madar kıyası da ben kıyas yaptığımdan değil, ikisi de şu an çok da bayılmadığım oyuncular ama sonuçta bu adamlar geçen sene playoff yapan partizanda oynuyodu madar da avramovicin önündeydi. yani bu bi kıyas değil gerçek. sırbistanda da iyi bi turnuva geçirdi ama ort dakikası 16. yani ben desem vasatsever dersin burda anlaşamadık :D