Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2276467 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19005 : 17 Eylül 2024, 21:38:48 »
Devon Hall bu maç sağlam s.çtı. Zagars'tan olmazmış gerçekten, en azından bu sene için. Yeteneği var ama fazlaca telaşlı ve acemi. Colson, Melli ve Birch en faydalı oynayan adamlar. Pierre fazlalık gibi duruyor şu kadroda. Guduric, Wilbekin hep bildiğimiz gibi.

Marjanovic transferi :) İlk duyduğumda acaba şubeyi bitirmeye mi uğraşıyorlar dedim. Her sene her sene külfeti ağır geldi, tertemiz Eurocup'a düşelim de Ali Koç ve avanesi rahatlasın. O derece provokatif bir transfer.

Bir tek Baldwin'i göremedik bugün, onu da göreydik iyiydi. En azından rolü açısından.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #19006 : 17 Eylül 2024, 22:59:01 »
bobanın max 5-6 dk oynayacağını düşünüyorum, ki çoğu maçta oynamaz zaten. fall ve tavarese karşı 5 başlar gerisi allah kerim. kağıt üstünde 4 tane pivot var. mevzu kısalar.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19007 : 17 Eylül 2024, 23:41:25 »
Ciddi ciddi Boban en son ne zaman oynadı bilen var mı?

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #19008 : 18 Eylül 2024, 01:16:09 »
Ya arkadas simdi ana avrat kufur edicem soktugumun keli bu sene hedef sampiyonluk diyor takimda ki 2 tane 5 numaraninda ocak ayina kadar fesh hakki felan var bu nasil yapilanma arkadas neyin hedefini koyuyoruz diyorsun boyle bir yapilanmayla bizlen tssak geciyorlar resmen sampiyonluk adayi takimin oyuncularina olan bakis acisina bak.

Ayrica boban muthis adamdir acayip severim ama belli maclar ve anlar disinda cok sahada yer almayacaktir ama aldigindada costuracaktir 😂

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #19009 : 18 Eylül 2024, 03:36:06 »
omer dedik, bruno dediler ... sonuc marjanovic...

ben sizin planlamanizin ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #19010 : 18 Eylül 2024, 05:20:32 »
CSKA ya Guduric ve Zagarsı verip Alex Avramovici alalım hayali kurayım dedim, Sertaç ve avanesi aklıma gelince ondan da vazgeçtim arkadaş. Bu nedir ya…

Çevrimdışı mbatalcelik

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19011 : 18 Eylül 2024, 09:43:59 »
Bu kadar güzel başlayıp bu kadar kötü bitirilir.

2 tane zor kontrattan çıkmışsın. (Papagiannis,Dorsey)
elit bi tane kısa almışssın. (Baldwin)
Güzel bi uzun veteran getirmişsin. (melli)
NBA e oyuncu kaptırmamıssın(hayes ve tarık)
Takıma güzel iki asker eklemişssin. (Colsen,hall)

Hadi uzunlar iyi bir oyuncuyu beklemek için seni idare ederde. Bir kısa ile elit takım olma şansımız varken bunu nasıl kaçrırsın anlamıyorum.
Lorenzo yu da geçtim 1 gömlek altı kısa bile olurdu.

ilk defa elit bir takıma bu kadar yaklaşmıştık. kısa ve 5 numara tercihleriyle kendi ayağımıza sıktık.

Birde Ugur ozan galiba klübe katıldı. onun tam pozisyonunu bilen varmı? O elemandan umutluydum.

Koç olayına da katılmıyorum. şu forumun toplam basketbol zekasının üstündeki adam bu yapılanmaya hatta hatta bu kısaları özellikle isteyeceğine ihtimal vermiyorum. Klasik türkiye.

lorenzoyu zorladığımızı herkes biliyor. o gelmeyince ben istemiyorum zagarsla sezona gircem dememiştir. Buna ancak aptallar inanır.

zaten uzun transferiyle bu açığa çıktıki yalan atıyolar. Ömer faruk u koç istemedi diyip beli hiç dönmeyen, son baharında bile diyemeyeceğin 2 devi kadroya kim aldırdı.

Koça sallayanları da şaşkınlıkla izliyorum.

Ömeri istememe yetkisi varken Boban ı isteyeceğine inanan insanlar var ya:)

Sırf litvanyalı diye sakatlıktan yeni çıkmış oyuncuyu, Lorenzo olmassa kesinlikle zagarsı istiyorum dediğine inanan insanlar var ya :)

Bütün kısalarla uzunları ellerinden kaçırdılar, tepki çekmemek için algı yönetimi yapıyolar.

Lorenzoyu adamlar 2. 3. oyun kurucu olarak ikna edebiliyor biz klübün anahtarıyla ikna edemiyoruz. Adamlar yerli taş gibi uzunu düşman yunana ikna ediyo, biz kendi ülkesine dönmeye ikna edemiyoruz. 3 senede 1 tane kısa almayı beceremedik demek yerine sakat Zagars ve yürüyemeyen boban hayranı bu saras, ondan almadık diyo ve millet orda burda koça sallıyor. Yeminle kafayı yicem.

Bir takım %100 doğru 4 5 hareket yapıp kadrosu geriye gidecek deseler inanmazsın ama bu bile fenere özgü bişey.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2024, 10:06:07 Gönderen: mbatalcelik »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #19012 : 18 Eylül 2024, 11:02:15 »
Boban-Birch ikilisini alacağımız ve Devon Hall'un bir numara oynatılacağı 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #19013 : 18 Eylül 2024, 12:54:26 »
Açıkçası ben geçen seneye göre uzun konusunda gerilediğimizi düşünmüyorum zaten geçen yıl da pota altında sıkıntımız vardı o yüzden moral bozmaya gerek yok aynı şeyin sarısı hatta belki daha iyisi olabilir..

Motley -> Melli Burada sanırım herkes aynı fikirdedir diye düşünüyorum

Papa -> Boban + Birch Burası biraz kumar tabi ki daha net bir tercih olması güzel olurdu ama samanic in ekstra durumu olunca işler biraz karıştı sanırım ama genede hangisi hangi dönem sağlam olursa o Papa kadar katkı verir diye düşünüyorum. İkisinin de sağlam olduğu dönem olursa ekstra olur :)

Belki birilerini bekliyor da olabiliriz, o zamana kadar günü kurtarıyoruzdur ama şu haliyle de geçen yıla göre kan kaybettiğimiz bir durum yok, boban ile eğlenceli anlar yaşamak da cabası :)
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2024, 12:56:51 Gönderen: daredevil »
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı mbatalcelik

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19014 : 18 Eylül 2024, 18:42:34 »
Açıkçası ben geçen seneye göre uzun konusunda gerilediğimizi düşünmüyorum zaten geçen yıl da pota altında sıkıntımız vardı o yüzden moral bozmaya gerek yok aynı şeyin sarısı hatta belki daha iyisi olabilir..

Motley -> Melli Burada sanırım herkes aynı fikirdedir diye düşünüyorum

Papa -> Boban + Birch Burası biraz kumar tabi ki daha net bir tercih olması güzel olurdu ama samanic in ekstra durumu olunca işler biraz karıştı sanırım ama genede hangisi hangi dönem sağlam olursa o Papa kadar katkı verir diye düşünüyorum. İkisinin de sağlam olduğu dönem olursa ekstra olur :)

Belki birilerini bekliyor da olabiliriz, o zamana kadar günü kurtarıyoruzdur ama şu haliyle de geçen yıla göre kan kaybettiğimiz bir durum yok, boban ile eğlenceli anlar yaşamak da cabası :)

Kısa kısmında bence net gerideyiz ya. Baldwin in bi gömlek altı wilbekin zaten vardı. Calathes in oldugu yer bildiğin belediye çukuru. İşin kötüsü uzun düşerse alcaz ama kısada hall dan bi hayes sıçraması gerekiyo yoksa baskıda soçan Guduriç i izler dururuz.

Çok yaklaşmıştık. Uçmucam bi keenan evens bi ömer faruk a baya iddialı olurduk. Lorenzo elit bi oyuncu oldu onu anlarımda bu oyuncuları nasıl kaptırdık anlamıyorum.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #19015 : 19 Eylül 2024, 09:53:42 »
sube yonetimi haindir. Fenerbahceli 1 kisi bile yok. Ivedilikle Ibrahim Kutluay gelmeli.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #19016 : 19 Eylül 2024, 11:25:09 »
Baldwin-Hall-Zagars-Erten
Wilbekin-Guduric-Melih-Emre-Ege
Colson-Tarık-Pierre
Nigel-Melli-Metecan-Hamza
Birch-Sertaç-Boban

Büyük oyunu şu an gördüm. Sakatlık olursa;

-4 tane 5 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane 4 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane 3 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane 2 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane de 1 oynayabilecek oyuncu var.

Gözüm açıldı, sağol büyük koç Saras.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #19017 : 19 Eylül 2024, 12:54:12 »
Baldwin-Hall-Zagars-Erten
Wilbekin-Guduric-Melih-Emre-Ege
Colson-Tarık-Pierre
Nigel-Melli-Metecan-Hamza
Birch-Sertaç-Boban

Büyük oyunu şu an gördüm. Sakatlık olursa;

-4 tane 5 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane 4 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane 3 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane 2 oynayabilecek oyuncu var.
-4 tane de 1 oynayabilecek oyuncu var.

Gözüm açıldı, sağol büyük koç Saras.
Sen aydınlandın biz ne yapalım 😊

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Turkiye
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #19018 : 19 Eylül 2024, 14:24:17 »
sube yonetimi haindir. Fenerbahceli 1 kisi bile yok. Ivedilikle Ibrahim Kutluay gelmeli.
+1907

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #19019 : 20 Eylül 2024, 13:02:35 »
Bruno fernandoyu hala istiyomuşuz ama adam nba sezonu başlasın süre ve takım bulamazsam gelebilirim modundaymış.

Muhtemelen o yüzden hem birch hem bobanın kontratına sezon içinde çıkış maddesi koydurdular, olur da bruno gelirse, en verimsiz olanı maddi zarar olmadan göndeririz düşüncesi ile.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...