Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2323695 defa)

ayhan, iloturo, Ero1907, efeovic, Av.Asım (+ 1 Gizli) ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19275 : 13 Ekim 2024, 17:08:06 »
Şaşırmadım bu transfere.
Yeni Pierre Jackson, Carsen Edwards, tarzı hamlemizi yapmış olduk. Seneye Saben Lee'ye bonserviş verip almaya çalışırlar muhtemelen.
Uğur Ozan burayı Galatasaray ile karıştırdı sanırım. Bu camia bu vasatlığa alışık değil ve bu tip vasat transferler ile bizi o seviyeye düşürmeyi başaramaz umarım.
Tam tersine ortamı müsait görüp kafasına göre takılıyor olması daha kuvvetli ihtimal gibi geliyor bana.

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #19276 : 13 Ekim 2024, 17:55:45 »
Tam tersine ortamı müsait görüp kafasına göre takılıyor olması daha kuvvetli ihtimal gibi geliyor bana.
Abi valla durum vahim. Wilbekin sakatlığı sonrası adımızın anıldığı ikinci oyuncu ve bu oyuncunun yine diğer oyuncu gibi çok ciddi sabıka kaydı var. Saha içindeki davranışlarından bahsetmiyorum, saha dışında birkaç olaya karışmış bir başka oyuncu. Hem leş karakterler hem de tutmayacağı bariz belli topçular ile imzalıyorlar. Umarım bu sözleşme iki aydan fazla değildir.

Saben Lee'yi kaçırdılar, Lloyd'u kaçırdılar. Bari Avrupa tecrübesi olan bir isme gitseler. Bu herif daha kuralların k'sını bilmiyordur. Acilen Fenerbahçeli birisi şubenin başına geçmeli. Uğur Ozan bu şubeyi yok edecek yoksa.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2024, 19:40:29 Gönderen: MotorCade »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #19277 : 13 Ekim 2024, 18:57:28 »
geçen twitter’da düşmüştü önüme.
landry shamet’in kontratı garanti değil.
muhtemelen serbest kalacakmış.
oyun aklı yüksek, iyi bir takım oyuncusudur.
isterim.

Shamet bence de çok iyi olur Nba'deki durumu nasıl acaba?

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #19278 : 14 Ekim 2024, 03:47:44 »
Bu bouknight asiri alkolden elinde tabancayla arabanin icinde sizan eleman degilmiydi? Birde galiba kolej macinda oyundan atilmisti benchte telefonla oynadigi icin.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #19279 : 14 Ekim 2024, 08:25:17 »
Adam hakkında okudukça tam ihtiyacımız olan profil olduğunu görüyorz. Ah be Wilbekin, umarım çok çabuk dönersin.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #19280 : 14 Ekim 2024, 12:43:20 »
Özellikle Wilbekin sakatlığı ve transfer hakkında Yannier,  Eurohoops'a  " ...Scottie’nin yerini doldurmak kolay değil. Transferle ilgili çıkan haberleri çok takip etmiyorum, çok yorum yapmak da istemiyorum ama iş Fenerbahçe olunca her gün yeni haberler çıkıyor. Ya sosyal medyada birileri rant peşinde koşarak bir şeyler ortaya atıyor ya da menajerler bir şeyler yazdırıyor. Ancak şunu söyleyebilirim ki tabii ki Scottie’nin sakatlığından bu yana piyasayı yokluyoruz, oyuncuların durumlarını sorduk. Ama şu ana kadar Fenerbahçe bir oyuncuya teklif yapıp gerçekten isteyip alma noktasına gelmedi. Şu ana kadar yazılan çizilen ya da adı geçmeyen hiçbir oyuncuya teklif yapmadık.“ şeklinde demeç vermiş.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #19281 : 14 Ekim 2024, 12:54:18 »
Özellikle Wilbekin sakatlığı ve transfer hakkında Yannier,  Eurohoops'a  " ...Scottie’nin yerini doldurmak kolay değil. Transferle ilgili çıkan haberleri çok takip etmiyorum, çok yorum yapmak da istemiyorum ama iş Fenerbahçe olunca her gün yeni haberler çıkıyor. Ya sosyal medyada birileri rant peşinde koşarak bir şeyler ortaya atıyor ya da menajerler bir şeyler yazdırıyor. Ancak şunu söyleyebilirim ki tabii ki Scottie’nin sakatlığından bu yana piyasayı yokluyoruz, oyuncuların durumlarını sorduk. Ama şu ana kadar Fenerbahçe bir oyuncuya teklif yapıp gerçekten isteyip alma noktasına gelmedi. Şu ana kadar yazılan çizilen ya da adı geçmeyen hiçbir oyuncuya teklif yapmadık.“ şeklinde demeç vermiş.
Benim anladığım, elimizdeki asset'e bakıyoruz. Şu 3-5 hafta içinde şeklimiz şemalimiz iyi mi değil mi karar vereceğiz demiş.

Bence Saras ın Zagars özelinde, onun hakkında söylediği "Çok çalışıyor, orası burası kan içinde" vs gibi söylemlerinden çıkan sonuç, Zagar, denenip duruma bakılacak...
PG Baldwin / SG Guduric / SF Colson / PF Hayes / C Melli
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #19282 : 14 Ekim 2024, 13:03:21 »

Bence Saras ın Zagars özelinde, onun hakkında söylediği "Çok çalışıyor, orası burası kan içinde" vs gibi söylemlerinden çıkan sonuç, Zagar, denenip duruma bakılacak...

Ben de Zagars yerine daha tecrübeli ve güvenebileceğimiz bir isim alınmasından yanaydım. Zagars'a baktığımızda ufak tefek çelimsiz birisi görünümünde. Ama şunu da unutmamak lazım ki bugün herkesin isteyeceği ve Zagars'tan daha fizikli görünen Campazzo 1,81 boyundayken Zagars 1,90 boyunda. Biraz daha kuvvetlenip tecrübe kazandığında uzun yıllar faydalanabileceğimiz bir oyun kurucu da kazanmış olabiliriz. O nedenle ben hemen elden çıkarmak yerine biraz daha sabır gösterilmesinden yanayım. Özellikle Efes ve Yalova maçlarında o ışığı verdi bence.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #19283 : 14 Ekim 2024, 13:21:13 »
Elinde euroleague seviyesi için pg-sg oynayabilecek oyuncu sayısı max 3 (ki biri de hala ? olarak görülen zagars yani) kalmış iken ve en büyük rakiplerinde bu sayı en azından 5-6 iken hala kimseye teklif yapmadık inceliyoruz falan diyorsun utanmadan sıkılmadan, çalıştığın ekmek yediğin camiaya değil de tuttuğun himmetsaray menfaatlerine yaranma yolunda hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun derya bey, bravo vallahi (!)

Birkaç saçma yenilgi gelirse (Allah korusun!) görücem ben sizin o inceliyoruz bakıyoruz laflarınızı o zaman bakalım apar topar hangi saçma adamı getireceksiniz yine…
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2024, 13:25:22 Gönderen: myildirim »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #19284 : 14 Ekim 2024, 15:48:49 »
Teklif yapmadık, "durumlarını sorduk" nasıl bir yalanlama türü Allah aşkına? Birileri ile görüştün, temasa geçtin, oturup anlaşmaya çalıştın ama finalize edilmiş bir yazılı teklif sunmadın diye ismi çıkan onca abuk subuk herifle aynı masaya oturmamış numarası mı yapıyor bu şimdi?

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: Moda
« Yanıtla #19285 : 14 Ekim 2024, 17:57:27 »
gsli diarrhea bankamatik morizyo asla bir oyuncu daha almamali, Ibo gelsin o alsin.

durumlarini sorduk my fat ugly effin ass.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #19286 : 14 Ekim 2024, 21:14:57 »
Allah Baldwin-Nigel-Colson-Melli'ye kaza bela vermesin. Belli ki bu adamların sırtında gideceğiz bu sene.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #19287 : 14 Ekim 2024, 23:35:22 »
İsrailli güvenilir bir gazeteci Skylar Mays diye bir arkadaşı yazmış.
Çok kısa izlediğim kadarıyla 2’den çok 1 numara gibi.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #19288 : 15 Ekim 2024, 08:16:41 »
İsrailli güvenilir bir gazeteci Skylar Mays diye bir arkadaşı yazmış.
Çok kısa izlediğim kadarıyla 2’den çok 1 numara gibi.
Diğer adı çıkan isimlerin aksine baya olumlu twitler var oyuncuyla ilgili hem saha içi hem saha dışı iyi bir adam gibi anladım. Wilbekin değilde Calathes tarzı sanki. Bu adam alınırsa takıma iyi katkı verecek gibi hissediyorum.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #19289 : 15 Ekim 2024, 08:47:31 »
Bu eleman olursa fena görünmüyor. Benim şahsen beklentim asla bir Nunn bulmak değil zira o her zaman olacak bi iş değil. Ama elimizi rahtlatacak bi gard şart. DSJ isteyen çok mesela ama nasıl bir karakter bilmiyorum. Bu konular da önemli bence.
Kara deryalarda bir FENERsin!