Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2323707 defa)

daredevil, efeovic, iloturo, Ero1907, Av.Asım ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19260 : 13 Ekim 2024, 13:33:29 »
saben lee ve freeman-liberty isimleri dışında bildiğim oyuncular değildi. alalım, neden almıyoruz türü yorum yapmadım.

bouknight ismini dahi bilmediğim bir arkadaş.

sadece 2 oyuncu hakkında gelsin, alalım türü yorumda bulundum. dennis smith ve troy brown.

smith, larkin-james seviyesinde süper yıldız olur avrupa’da.
brown, o seviyenin bir tık altı diyebileceğimiz nunn-baldwin ayarında oyuncu olur.

brown’u manisa alıyor, biz bouknight kovalıyorsak, hesap sorulur idarecilerden. doğrusu budur.

bizde neden iyi oyuncu bekliyorsun diye taraftara kızılıyor. inanılmaz.

Bana niye kızdın ki :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #19261 : 13 Ekim 2024, 13:40:02 »
Bana niye kızdın ki :)

sana kızmış gibi mi oldum? :)

sana değil ya. genele kızıyorum.

manisa’nın troy brown aldığı yerde biz ciddi ciddi bouknight diye birini kovalıyorsak, emeği geçenlere saydırmamak fenerbahçe’ye ihanettir kanımca. durumda emeği geçenleri savunmak çok daha büyük ihanettir…

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #19262 : 13 Ekim 2024, 13:49:57 »
Geçen sezon, ligde duble yaptık, F4 yaptık, bu sezona da Oly ve Efes gibi iki güçlü takımı yenip EL'ye muazzam başladık. Öyle moral bozucu bir durum yok şimdilik.

Avrupa şampiyonu olmak istiyorum. İki takviyeye o seviyeye gelirsin. Ama Bouknight, Marjanovic, yemin ederim yıldım.

Çevrimdışı mrsmile

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19263 : 13 Ekim 2024, 13:54:41 »
Troy brown 2.01 ve 2-3 oynayan bir oyuncu. Bouknight daha wilbekin tarzi. Su anda hangi profile daha cok ihtiyacimiz var herkes hemfikir sanki.

Ayrica kolej kariyerleri draft siralari ve kariyer acisindan da Brown Bouknight in cok uzerinde bir isim degil.

Bouknight isi kesin de degil bu arada.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #19264 : 13 Ekim 2024, 14:11:49 »
Epeydir foruma yazmamistim. Herkese selamlar. Yaklasik 20 senedir hem
Kongre hem 1907 uyesi olan, futbolu ve basketi hemen her ic saha macinda canli izlemeye calisan bir Fenerliyim. Bundan sonra daha aktif olmaya calisacagim.

Gecen sene her kulvarda hedeflerine ulasmis ve bu sene de cok iyi iki galibiyetle sezonu acmis bir takima biraz daha sabirli yaklasabiliriz sanki.

Bouknight UConn da muthis potansiyelli bir oyuncuydu ve iyi siradan draft edildi. NBA de de bircok iyi maci var. Bence cok pozitif bir surprizle karsilabiliriz. Gelirse umutluyum.

Bir de Manisa bir sezonda bu kadar potansiyelli NBA oyuncusunu nasil takima cekiyor? Kim yapiyorsa biz ekibe onu alalim asil acilen.

Ilk mesaj uzun oldu kusura bakmayin.

Troy brown 2.01 ve 2-3 oynayan bir oyuncu. Bouknight daha wilbekin tarzi. Su anda hangi profile daha cok ihtiyacimiz var herkes hemfikir sanki.

Ayrica kolej kariyerleri draft siralari ve kariyer acisindan da Brown Bouknight in cok uzerinde bir isim degil.

Bouknight isi kesin de degil bu arada.

foruma hoş geldiniz. umarım uzun soluklu katkı sağlarsınız.

sayfalardır eleştirdiğim taraftar mantığına çok güzel örnekler oldu şu 2 mesajınız.

bizim taraftar olarak vazifemiz, idarecileri daha iyisini yapmaya mecbur kılmaktır, idarecilerin yaptıkları yanlışlarda onları savunmak değildir.

troy brown ve bouknight arasında bir yaş var.
brown 25 yaşında, bouknight 24 yaşında.
24 yaşındaki arkadaş 79 nba maçına çıkmış, 25 yaşındaki arkadaş 356 nba maçına çıkmış.

videolarda gördüğüm bouknight ile oyun stili olarak aralarında pek fark olmasa da, pozisyon konusu tartışılır.  lakin brown’un, bouknight’ın üzerinde bir oyuncu olmadığını söylerseniz, çok ayıp edersiniz.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2024, 14:12:28 Gönderen: pikenrol »

Çevrimdışı mrsmile

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19265 : 13 Ekim 2024, 14:24:07 »
Hosbulduk, cok tesekkur ederim.

Forumda yeni oldugum icin bu sekilde bir yorum almisim ama zamanla anlarsiniz, Idarecileri ve yanlis yonetimi en cok elestiren insanlardan olduguma emin olabilirsiniz. Hatta su andaki yonetimin bircogu sosyal olarak gorustugum ve yuzyuze daha sert elestirdigim insanlar. Saben Lee olayinda bazilarina bu adami kacirmayalim diye direk konusmuslugum var. Isterdim. Olmadi.

Onun icin sizin soylediginiz profile uydugumu dusunmuyorum :)

Mac sayisi olarak Brown vs. Bouknight kesin haklisiniz fakat Bouknight cok underestimated bir oyuncu, dogru gelisirse fark yaratir. Sadece bunu soylemek istedim.

« Son Düzenleme: 13 Ekim 2024, 14:25:31 Gönderen: mrsmile »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #19266 : 13 Ekim 2024, 15:20:25 »
Kısacası, Saras'ı delirtecek bi Carsen Edwards tarzı deneme olacak. Neyse bakalım, parkeye çıksın da görelim.
Aynen aklıma direkt carsen edwards geldi. 1 sene sonra göndeririz zaten.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #19267 : 13 Ekim 2024, 15:25:51 »
edit: larkin seviyesi derken prime larkin’den bahsetmiyorum, bugünkü larkin’den bahsediyorum. prime larkin, euroleague tarihinin en iyi oyuncusu. o seviyede oyuncu olur denmez hiç kimse için.
Prime larkini sikeyim diyesim geliyor. Eurolague tarihi bu kadar boktan yani. Doncic'in 7.derecen ishal olup sictigi bok olamaz larkin. Daha 10 tane adam sayarım sana.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #19268 : 13 Ekim 2024, 15:27:35 »
geçen twitter’da düşmüştü önüme.
landry shamet’in kontratı garanti değil.
muhtemelen serbest kalacakmış.
oyun aklı yüksek, iyi bir takım oyuncusudur.
isterim.

bir de şu var.
biz taraftarız, bir an önce transfer olsun istiyoruz ama idarecilerin bizim gibi düşünmediğini umuyorum.
nba’de kadroların netleşmesine az kaldı ve shamet gibi, fernando gibi fırsatların çıkma ihtimali yüksek.

dennis smith ayarında biri mümkünse şimdi alınır ama bouknight, blakeney gibi piyango almak yerine, nba’den düşenler beklenir benim tahminim.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2024, 15:30:35 Gönderen: pikenrol »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #19269 : 13 Ekim 2024, 15:28:20 »
Prime larkini sikeyim diyesim geliyor. Eurolague tarihi bu kadar boktan yani. Doncic'in 7.derecen ishal olup sictigi bok olamaz larkin. Daha 10 tane adam sayarım sana.
doncic avrupada ne oynadı ki abi. f4 mvpliği bile tartışmalı.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #19270 : 13 Ekim 2024, 16:17:31 »
Aynen aklıma direkt carsen edwards geldi. 1 sene sonra göndeririz zaten.
Tam olarak tutarsa Nunn etkisi yapabilecek (tutması çok zor elemanın karakter sıkıntılı), tutmazsa Saras'la yumruklaşacak tip işte. Biraz bakındım da, şutu epey iyi, atlet, delici ama belli ki savruk ve konsantrasyonu sorunlu.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #19271 : 13 Ekim 2024, 16:19:14 »
doncic avrupada ne oynadı ki abi. f4 mvpliği bile tartışmalı.

MVP Vesely'nin içinden geçip Madrid'i Avrupa şampiyonu yaptı, yetmez mi üstad

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #19272 : 13 Ekim 2024, 16:23:39 »

yetmez.
euroleague tarihinin en iyisi demek için yetmez.
larkin’den daha iyi demen için de yetmez.
hiçbir şeye yetmez.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2024, 16:23:51 Gönderen: pikenrol »

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #19273 : 13 Ekim 2024, 16:56:21 »
Şaşırmadım bu transfere.
Yeni Pierre Jackson, Carsen Edwards, tarzı hamlemizi yapmış olduk. Seneye Saben Lee'ye bonserviş verip almaya çalışırlar muhtemelen.
Uğur Ozan burayı Galatasaray ile karıştırdı sanırım. Bu camia bu vasatlığa alışık değil ve bu tip vasat transferler ile bizi o seviyeye düşürmeyi başaramaz umarım.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #19274 : 13 Ekim 2024, 16:58:42 »

finali çok da iyi oynamamıştı ki doncic. zaten veselynin içinden de geçemezdi o maç, malum fauller :D