Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2029176 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #60 : 17 Temmuz 2018, 21:04:38 »
Allah beni westerman'ı sıvatmak zorunda bırakmasın :(
Ben sana destek olurum bünye kaldırırsa. :(
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #61 : 17 Temmuz 2018, 21:12:24 »
Gençler Bjelica'nın buradan giden oyuncu olarak döneceğini hiç sanmıyorum. Kleiza da çok özel oyuncuydu ama döndüğünde neler olduğunu gördük. Keza Giricek. Bize gelmesi kağıt üzerinde hiç mantıklı değil zaten. CSKA'ya da giderse kendisine bol şans Itoudis malının hizmetinde...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #62 : 17 Temmuz 2018, 21:14:58 »
Hiç tasvip etmemekle birlikte, Tyler Ennis bize, Nemanja Bjelica CSKA’ya gibi...😏

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 17 Temmuz 2018, 21:23:14 »
tyler ennis gibileri her sene avrupaya 10'ar 10'ar geliyor, %90'ı da hiç iz bırakmadan yok olup gidiyor. o olursa ciddi hayal kırıklığına uğrayacağım. dağ fare doğurmaz inşallah.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #64 : 17 Temmuz 2018, 21:32:01 »
Hem Kanadalı, hem de üst sıradan draft olmuş ama NBA'de potansiyelini gerçekleştirememiş gibi.
Mo sever böyle adamları.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #65 : 17 Temmuz 2018, 22:52:01 »
Ya bu Lakerslı Ennis miş. Geçen sezon gençleri göreyim diye bakabildiğim kadar Lakers maçı bakmıştım, adam bende o derece yer etmemiş, hatırlayamadım bir an.

Allah korusun Ennis bizim kalibremizde bir takımın oyuncusu falan değil, nerden buldular bu Ennis'i anlamadım ki. Koskoca takım buna emanet edilirse yandık vallahi.

Mis gibi pota altı yapmışken Ennis gibi adamları alıp takım emanet edersek yanarız.

Shane Larkin senden de özür diliyorum kardeşim. Şutun yok falan diye bık bık ötmüştüm, Ennis gibi bir ismi görünce lütfen kop gel hemen.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #66 : 17 Temmuz 2018, 22:53:31 »
Bjelica gelsin Sloukas-Dixon'la sezonu bitirmeye razıyım.Udoh-Bogdan'dan sonra değer verdiğimiz Vesely ile birlikte tek oyuncu Bjelica.Umarım başka bir takım forması ile Arena'da görmeyiz onu.Sloukas sezonluk 15 iyi maçı 20-22 civarına çıkarsa oyun kurucuya bile ihtiyacımız olmaz fakat bir türlü çıkamadı o basamağı.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #67 : 17 Temmuz 2018, 22:56:14 »
Ennis falan mümkün değil ya mümkün olmamalı.calathesi falan söylemiyorum elimizin altında wilbekin gibi adam varken bakmadık teşebbüs bile etmedik. Heralde ennis’i alacağız diye değildir. Zaten bir haberde yok yorum üzerine gidiyoruz.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #68 : 17 Temmuz 2018, 23:23:43 »
bjelica 3 hayatta oynayamaz, ilk adimi hizli 3 numaralar ilk periotda 4 faul aldirirlar bjelica'ya. Nba'de kalinlasti , hatta 5 oynar ama 3 asla
[/quote
bjelica 3 hayatta oynayamaz, ilk adimi hizli 3 numaralar ilk periotda 4 faul aldirirlar bjelica'ya. Nba'de kalinlasti , hatta 5 oynar ama 3 asla
valla oynadı nba de datome kadar savunma yapar en kötü

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #69 : 18 Temmuz 2018, 00:49:52 »
Delaney Larkin dururken Tyler Ennis tercihi kimse kusura bakmasin Gherardini'nin Kanadali torpili sebebiyle olur ve bu subenin simdiye kadarki profesyonelligine golge dusurur.

Ins yalandir haber.

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #70 : 18 Temmuz 2018, 01:09:48 »
Bjelica ailesi için avrupaya dönmek istiyormuş 1 yıldan az bir süre için Phillye  yerleşmek istemiyorum ha Multiple year sözleşme verirlerse olur demiş.
Şimdi düşündüm de bir insan neden ailesiyle moskovaya yerleşsin İstanbul dururken. Bu konuda maddi fedakarlık da yapabilir diye düşünüyorum ben.
Bizim taraftan bakar isek ben Bjelicayı Cska forması ile uzun yıllar göreceğime bu yıl sadece Bjelica transferini yapıp Guard almasak bile bu takımı böyle izlemeye razıyım ve çok da büyük keyif duyarım.
Koçun eminim kafasında 40 tilki dönüyodur şuan, lan alsam nasıl oynatırım naparım diye.
Cska alırsa bundan böyle her sene gerçek mutlak favori olur agalar ben size söyleyeyim. Biz de gözleri yaşlı oturur tv den izler izler iç çekeriz ah ulan ah diye

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #71 : 18 Temmuz 2018, 01:27:48 »
datome-melli-bjelica-vesely-lauvergne 5'i ile cikip degisik seyler deneyebiliriz, toplamda 66 ribaund, 58 sayi gibi

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #72 : 18 Temmuz 2018, 02:44:48 »
Ennis mi????? Adamın dibi Larkin'e çomar diyen şuursuzlar onlayn mı :D
Nemanja kesin bize gelmeli, almazsak ağır geri zekalılık olur, gard mard olmasa da olur, biz oynarız gerekirse :D

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #73 : 18 Temmuz 2018, 03:56:45 »
Bjelica ailesi için avrupaya dönmek istiyormuş 1 yıldan az bir süre için Phillye  yerleşmek istemiyorum ha Multiple year sözleşme verirlerse olur demiş.
Şimdi düşündüm de bir insan neden ailesiyle moskovaya yerleşsin İstanbul dururken. Bu konuda maddi fedakarlık da yapabilir diye düşünüyorum ben.
Bizim taraftan bakar isek ben Bjelicayı Cska forması ile uzun yıllar göreceğime bu yıl sadece Bjelica transferini yapıp Guard almasak bile bu takımı böyle izlemeye razıyım ve çok da büyük keyif duyarım.
Koçun eminim kafasında 40 tilki dönüyodur şuan, lan alsam nasıl oynatırım naparım diye.
Cska alırsa bundan böyle her sene gerçek mutlak favori olur agalar ben size söyleyeyim. Biz de gözleri yaşlı oturur tv den izler izler iç çekeriz ah ulan ah diye
Açıkçası ben moskova ve İstanbul arasında kalsam net moskovayı seçerim. CSKA'nın önereceği paranın da bizimkine oranla çok yukarda olacağı kesin. Nemanja dönerse eğer Zoc için döner. Ha şehir, para ve koç üçlüsü arasında en güçlü etken hangisi diye sorsalar profesöre, tabiki koç der. Birbirlerini hal ve hareketlerinden anlayabilen ve muazzam seviyede iyi anlaşan iki insan Nemanja ve Zeljko
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #74 : 18 Temmuz 2018, 07:03:35 »
https://twitter.com/IAmDPick/status/1019341038199230466?s=19 davidciğim umarım dedigin gibi olur  :-* :-*