Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2029489 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #16230 : 05 Mayıs 2024, 15:07:00 »
Yagonun birkaç gün önceki haberindeki gibiyse plan(1 ana kısa - 1 de savunmacı kısa) , savunma hedefli bolmaro veya rokas yerine şahsen avramovici bu 2si yerine tercih ederim. Savunma ise şuan avramovicten iyi bi savunmacı kısa yok El de... bu arada avramovic büyük ihtimal ayrılacak yazın partizandan.

Gözümdeki dmitrijevic kaçtı gibi ççünkü artık...
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2024, 15:11:03 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #16231 : 05 Mayıs 2024, 15:12:14 »
Veselyi hunharca sakatlayan bu ismin bizde işi yok.Artı kötü oyuncu.Faullü savunma yapıyor.Göksenin Köksalın az üst modeli.Maç sonrası özür bile dilemememişti.Kasap tabir edilen oyuncuların işi olmamalı bizde.Bolmaroya hayır.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2024, 15:14:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #16232 : 05 Mayıs 2024, 17:47:00 »
Saras ile sezon bitimi yolların ayrılacağını düşünüyorum.Ve bütçe dahada düşecektir.Ne yapıp edip Madarı tutmalıyız elde.İlk dönem gayet iyiydi.Ve akıl koyabiliyor.Bu yoklukta çılgınlık yollamaya çalışmak..Zagarsda rotasyona dahil olmalı.Çok sevmiyorum ama Bolomboy alternatif uzun olarak düşünebilir.

Sjdhhd. Seneye bütçe daha da artacak. Ali her branşta Avrupa şampiyonluğu sözü verecek çünkü kongrede. Gelip her şeye bunu yazıyorsun. Erkek voleybolun da bütçesi yukarı çıkacak.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16233 : 05 Mayıs 2024, 18:02:05 »
Sjdhhd. Seneye bütçe daha da artacak. Ali her branşta Avrupa şampiyonluğu sözü verecek çünkü kongrede. Gelip her şeye bunu yazıyorsun. Erkek voleybolun da bütçesi yukarı çıkacak.
Konuşulan bu.Bende karşıyım ufalma olayına.Ancak utbolda gelmeyen şampiyonluk ve kaçan primler geri düşmemize neden oldu.Adamların borçlarıda siliniyor.Taraftarda suçlayacak yer alıyor.Bundan en çok nasibide salon sporları alıyor.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2024, 18:02:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16234 : 05 Mayıs 2024, 19:10:08 »
Transferde net oyunculara gitmeliyiz.Habire Edwars Ennis tarzı oyunculara gitmemeliyiz hedef seneye 4lü final final oynamak ise.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2024, 19:10:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16235 : 05 Mayıs 2024, 19:17:44 »

Bütçenin artması mühim değil, mevcudu doğru kullanmak önemli . Bu da futbol ve erkek basket branşlarında becerilemeyen şey. İş bilmez adamları getirmişler parayı çar çur ediyorlar.

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #16236 : 05 Mayıs 2024, 20:29:45 »
İlhan Beyin haklı olduğu konular var.Çoğu oyuncu seviyemiz için yetersiz ama ne olursa olsun bu kadroyla son maça kadar şansımızı taşımak başarı.Ve 3-5 maç hariç güçleri oranında savaştılar savaşıyor takım.Bundan Monakoyu istedim en azından umut taşıdık.Diğerleri süpürürdü.Pana Barca falan.Hele Atamana süpürülmek çok üzerdi.

Baldwin sakatlık yaşamasa belki de 3-0 elenecek Pana bizi süpürecekmiş.. hkjhjhj Papatya falı Barca da süpürürdü zaten kesin. Osur osur ipe düz nasılsa saçmalıkta sınır yok

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #16237 : 05 Mayıs 2024, 20:32:53 »
Saras ile sezon bitimi yolların ayrılacağını düşünüyorum.Ve bütçe dahada düşecektir.Ne yapıp edip Madarı tutmalıyız elde.İlk dönem gayet iyiydi.Ve akıl koyabiliyor.Bu yoklukta çılgınlık yollamaya çalışmak..Zagarsda rotasyona dahil olmalı.Çok sevmiyorum ama Bolomboy alternatif uzun olarak düşünebilir.

HkHjhjhjh

Saras evindeki eşyaları kolilemeye bile başlamış kral. Bütçe konusunda da benim 1.kaynaktan duyduğum net bilgi ise kulislerde konuşulan “skrm basketbolunu satın hepsini” diye konuşmalar geçiyormuş. Monaco serisi sonrasında mevcut kontratları falan feshedip, A lisansını da Bahçeşir’e veriyormuşuz.

Kaynak soruyorsanız eğer kusura bakmayın söyleyemem. İlk iki harfini söyleyebilirim Kaynak: Gö…

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16238 : 05 Mayıs 2024, 20:35:06 »
Monako maçı bile uzamışken koç olarak Sarasa büyük üstünlük kuran Ataman seriyi geçerdi.Çok üstün maalesef.Eğer geçersek tek maç olacak o biraz umutlu olabilirim.Panada ahım şahım değil ama randıman alıyor Nunnu buldu Grigonis Vildoza iyi sezon geçiriyorlar falan.

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16239 : 07 Mayıs 2024, 07:49:27 »
HkHjhjhjh

Saras evindeki eşyaları kolilemeye bile başlamış kral. Bütçe konusunda da benim 1.kaynaktan duyduğum net bilgi ise kulislerde konuşulan “skrm basketbolunu satın hepsini” diye konuşmalar geçiyormuş. Monaco serisi sonrasında mevcut kontratları falan feshedip, A lisansını da Bahçeşir’e veriyormuşuz.

Kaynak soruyorsanız eğer kusura bakmayın söyleyemem. İlk iki harfini söyleyebilirim Kaynak: Gö…
Sadece güldüm. Hey Allah deyip kafamı sağa sola salladım. Ve içime konuştum. Ne günlere kaldık ya rabbi. Sen aklıma mukayet ol dedim. 🤣🤣🤣

Çevrimdışı İlkay35

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16240 : 07 Mayıs 2024, 07:52:33 »
Tom hanksmıdır ne karın ağrısıdır. Bu amcayı dikkate almamak lazım. Ben yazılarını görmüyorum engel koydum. Sinir kat sayımı yükseltiyordu. Şimdi rahatım. Paylaşımlarda görünce ister istemez şunu diyorum. Bilerek yapıyor. Yada kafadan zoru var.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #16241 : 08 Mayıs 2024, 23:47:55 »
Monaco’dan loyd,diallo ve john brown (sakat olmadığı maçlar) baya dikkat çekti bence seride.Acaba ilgileneceğimiz olur mu ?

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #16242 : 09 Mayıs 2024, 00:41:19 »
Monaco’dan loyd,diallo ve john brown (sakat olmadığı maçlar) baya dikkat çekti bence seride.Acaba ilgileneceğimiz olur mu ?
Pierre, Dorsey yerine Loyd, Diallo ikilisini isterim ben.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #16243 : 09 Mayıs 2024, 01:56:43 »
Seneye daha zor lig olacak.Ondan hamleleri çok dikkatli yapmalıyız.Tabi önce bu sezon.Amaçımıza ulaştık sırada yerel lig var.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #16244 : 09 Mayıs 2024, 07:38:19 »
Loyd müzmin sakat. Hatta kronikden de öte deniyor, o sebepten sene içi doğru düzgün oynayamıyor. Pierre sağlıklı kalıp oyuna kendini verirse çok daha etkili ve özellikli bir oyuncu ama o da papatya falı. Colson olsun madem.
Kara deryalarda bir FENERsin!