Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2277223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18585 : 07 Ağustos 2024, 19:49:13 »
Zagars diyorum patlama yapar mı acaba? Geçen sene dünya şampiyonasında çok iyiydi kumaşı var belli ki.

Ömer Faruk da gelirse neden F4 olmasın.

Eğer Melli-Samanic-Sertaç rotasyonu düşünülüyorsa tarihin en kötü 5 rotasyonu diyebiliriz.

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #18586 : 07 Ağustos 2024, 23:52:30 »
Euroleague'de ki bazı takımları pivot rotasyonları

Real Madrid: Tavares, Ibaka, Garuba(her an açıklanabilir)
Barcelona: Vesely, Hernangomez, Fall
Panathinaikos: Lessort, Balcerowski, Antetokounmpo
Olympiacos: Milutinov, Fall, Wright
Efes: Poirier, Oturu
Milano: Nebo, McCormack, Diop
Maccabi: Gabriel, Rivero
Monaco: Motiejūnas, Papagiannis, Jaiteh

Bize bakıyorum Sertaç dışında pivot yok. Melli ve Samanic forvetten bozma kendimizi kandırmayalım.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2024, 23:52:43 Gönderen: donmezsefa »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #18587 : 08 Ağustos 2024, 02:28:43 »
Euroleague'de ki bazı takımları pivot rotasyonları

Real Madrid: Tavares, Ibaka, Garuba(her an açıklanabilir)
Barcelona: Vesely, Hernangomez, Fall
Panathinaikos: Lessort, Balcerowski, Antetokounmpo
Olympiacos: Milutinov, Fall, Wright
Efes: Poirier, Oturu
Milano: Nebo, McCormack, Diop
Maccabi: Gabriel, Rivero
Monaco: Motiejūnas, Papagiannis, Jaiteh

Bize bakıyorum Sertaç dışında pivot yok. Melli ve Samanic forvetten bozma kendimizi kandırmayalım.

Katiliyorum ... kisa 5 hizli, atletik vs oluyor su kadroda ama ayni zamanda sete kalan oyunlarda ve savunmada cok eksik gozukuyor
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #18588 : 08 Ağustos 2024, 10:45:39 »
kafanıza takmayın, 5 gelecektir mutlaka. Bu kadar iyi oyuncuları alan saras 5 te patlamaz.

xxxxxx melli sertaç, burada samanic mutlaka kısa beşlerde süre alacaktır. ayrıca melli için halen 4 veya 4 ten bozma 5 diyorlar. melli 5te oynaması için alındı. çünkü geçen sene milano da çoğunlukla 5 te oynuyordu. çünkü 4 te oynayamaz artık. özellikle yenildiğimiz maçı açın tekrar izleyin. nasıl oynadığını görün tekrar. motleyi içeri sokmamıştı.  hatta maçı izlerken adama bak tam 5 olmuş demiştim.

tabii iyi bir 5 gelmesi lazım. yoksa üstteki grupla pota altında mücadele edemeyiz. bu saatten sonra potansiyelli oyuncu düşünmemek lazım. potansiyelli olan samanic zaten.

bir de basketbolu bilen öngörüsü yüksek olan arkadaşlarda bu sene için ciddi görüş farkı var. ben iyi bir pivot gelirse başından beri başarılı olacağını düşünüyorum. play in takımı diyen arkadaşlara da saygı gösteriyorum. ben iyi bir pivotla rahatlıkla f4 oynayacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #18589 : 08 Ağustos 2024, 18:44:58 »
Geçen seneden cok daha iyi bir takim varken bu yorumlar cok talihsiz olmuş ..
Çok iyi isimler alındı ama akıllardaki soru Calathes ve Motley/Papa nın yeri dolmadı. O yüzden kadro geçen yıldan daha mı iyi emin değilim.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2024, 18:45:34 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #18590 : 08 Ağustos 2024, 19:21:23 »
Melih kalmış.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #18591 : 08 Ağustos 2024, 23:03:20 »
Merak ediyorum; Calathes’in son anlarda balına attığı o 2 üçlük girmeseydi ve f4 e kalamasaydık (o ana kadar maçta 7de 1 falandı) gene Calathes gitmeseydi denecek miydi?

Yoksa herkes arkasına teneke bağlayıp gönderecek miydi?
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #18592 : 08 Ağustos 2024, 23:47:53 »
Merak ediyorum; Calathes’in son anlarda balına attığı o 2 üçlük girmeseydi ve f4 e kalamasaydık (o ana kadar maçta 7de 1 falandı) gene Calathes gitmeseydi denecek miydi?

1/8 atmıştı, tebrikler, rasyonel bir bakış. Herkes bunun cevabını biliyor ama mantığın yerine duygunun zirve yaptığı tek yer FB ;D

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #18593 : 09 Ağustos 2024, 00:22:03 »
Calathes muthis karakter koydu gecen sene ve cok guzel seyler yasatti bize lakin artik basketbol degisti calathesin kariyerinin en winner oldugu sezonda bile maximum u zaten bu,surukleyici bir oyuncu yerine muthis bir tamamlayiciydi her zaman ama sanssizligi hep birseylerin eksik oldugu takimlarda direksyonun tamami ona kalmasi oldu.Oyun kurucu konusu gereksiz uzadi bizde gereksiz yere velvele yapiliyor.Bize gercekten bir 5 numara lazim baba olmasi lazim.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #18594 : 09 Ağustos 2024, 01:59:04 »

Tenekesi bir yıl önceden bağlanmıştı zaten. Öte yandan soru şu şekilde de sorulabilir; Calathes olmasa idi play off'ta yer alabilir miydik?

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #18595 : 09 Ağustos 2024, 11:19:41 »

Mesele o değil ki. Mesele geçen sene bile yanına bir sağlam oyuncu alınması idi. Neto geldi ama gelemedi. Bu sene için de kadroda Hall ya da Wilbekin yerine olmasını isterdim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18596 : 09 Ağustos 2024, 11:40:14 »
Calathes son saniyelerde o uclukleri attı diye mi kalsın diyor insanlar. Bu kadar sığ bir düşünce tarzı olabilir mi? Adam gerek eurolague play offlarinda, gerek lig play offlarinda varını yoğunu ortaya koydu. O olmadigi zamanlar takım freni patlak kamyon gibiydi. Hırsı, mücadelesi ve takıma ve oyuna katkısı ile hayes sonrası takimin en iyi oyuncusuydu geçen sene. Kaldı ki hadi öyle olsun o attigi iki uclukle bile çoğunun sezon boyu vermediği katkıyı verdi. Mesela motley beyinsizinin sezon boyu vermediği katkıyı Papa efese yaptığı blokla verdi. Şimdi bana göre ikisini de arıyoruz. Şu mevcut kadroya calathes ve Papa kalsaydi bile razıydım ben.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2024, 11:42:27 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #18597 : 09 Ağustos 2024, 14:18:32 »
anket açılmış ama transfer yapılmayacağı şekilde açılmış, neden transfer yapılmasın. yönetim biz başka oyuncu almayacağız diye açıklama mı? yaptı. mutlaka bir 5 numara alınacaktır. ancak alınacak 5 ten sonra anketi açmak daha sağlıklı olur. benim şu basketbol bilgim ile iyi bir 5 numara ile f4 yaparız. büyük sakatlıklar yaşamazsak. ancak basketbol bilgisi iyi olan arakdaşlarla burada anlaşamıyoruz. ya onlar ya biz de sıkıntı var. bunun için çay demleyip tartışmak lazım yüz yüze. o da mümkün değil. muğla sahillerine ( dalyan ,köyceğiz, ortaca, dalaman, göcek)yolu düşen olursa çay koyarız. bekleriz.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #18598 : 09 Ağustos 2024, 14:20:00 »
Calathes-Zagars-Erten
Baldwin-Guduric-Hall-Emre-Ege
Colson-Tarık-Pierre
Nigel-Luka-Metecan-Hamza
Papa-Melli-Sertaç

Kadro bu olsa ne derdiniz? Çok kurcalamadan, en fazla Papa yerine sağlam bir uzun alıp bakardık işimize. Olmadı kalırdı Papa.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #18599 : 09 Ağustos 2024, 14:44:06 »
Ben Zagars 'tan umutluyum.  Kendisine güvenip direksiyonu emanet edersek faydalı olacaktır.  Biraz videolarını izledim de neyini beğenmiyorlar anlamadım.  Bence tek handikap geçirdiği sakatlık ne durumda ? Şayet sağlıklı ise biz de sabır gösterirsek uzun yıllar faydalanacağımız bir isim olacaktır.

İşin can alıcı kısmı herkesin hemfikir olduğu gibi 5 numara.  Sanırım o da Eylül veya Ekim ayı gibi gerçekleşecek. Ben iyi şeyler olacağına inanan taraftayım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.