Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2277095 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18690 : 21 Ağustos 2024, 10:19:11 »
Cenk Renda’nın açıklamalarına göre sezon içinde 5 bakarız gibi

Sabotaj diyorum, başka türlü açıklayamıyorum. Ali Koç sırtta yük olarak gördüğü basketbol şubesini küçultmek için bu sene düğmeye bastı herhalde.

"Play off zaten garanti, her türlü F4'a da kalırız agaaa"cılar, herkesten evvel saydırmaya başlayanlar olacak bu arada.

Saras da fazla durmaz bu ortamda.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18691 : 21 Ağustos 2024, 10:37:09 »
Sevgili kardeşim, "Almadılar" ayrı "Almayacaklar" ayrı. Evet şu ana kadar almadılar ama bu almayacaklar anlamına gelmez. Sayın Tom kardeşimizin iddiası kesinlikle almayacaklar yönündeydi. Hatta Samaniç'ten önce bu iddiası vardı ve transferin kapandığını söyleyip duruyordu. Her ne kadar yazmasa da her dakika okuduğundan eminim. Tom şöyle demişti, biz inanmamıştık diyerek "Oh olsun işte!" dedirtme sayın Tom'a :)

Benim iddiam hala 5 numara alacağımız yönünde. Ama şimdi, ama 3 ay sonra. Bence kesin alacağız.
Abi ona bakarsan seneye de alabiliriz  :D

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #18692 : 21 Ağustos 2024, 10:38:41 »
Ben durmadan 5 alacağımızı iddia ederken kulüp yöneticilerini savunduğumu, aklamaya çalıştığımı filan da sanmayın. Ciddi bir kulüp transfer planlamalarını henüz sezon bitmeden netleştirmiş olur. Bizim en büyük eksiğimiz 1 ve 5 iken her ne hikmetse sayın yöneticilerimiz bununla ilgili hiçbir çalışma yapmamış. Sadece Bonzie ve Baldwin, belki bir de Hall dışında adamların neticesi yok. Kaldı ki o adamlara itirazımız olmasa da önceliğimiz onlar değildi. Demek ki bu adamlar o mevkide boşuna duruyorlar.

Ali Koç, söylemlerinde basketbola yatırım devam edecek dese de bunun sadece gaz alma olduğu ortaya çıktı. Adamlar transfer için hiçbir çaba sarf etmeden sadece fırsat transferini beklemişler. Avrupa'dan birisi gelip aman beni alın diyecek veya NBA den nasılsa birileri düşecek diye beklenilen bir transfer politikası olduğu ortada.

Bundan sonra ne mi olacak? Klasik Fenerbahçe transferi! Son ana kadar beklenilip, sonra da piyasada kim kalmışsa apar topar getirilip süsülü cümlelerle şişirilecek, sezon sonu da doğru dürüst katkı vermeden gönderilmiş olunacak.

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18693 : 21 Ağustos 2024, 10:48:49 »
Ali Koç, söylemlerinde basketbola yatırım devam edecek dese de bunun sadece gaz alma olduğu ortaya çıktı. Adamlar transfer için hiçbir çaba sarf etmeden sadece fırsat transferini beklemişler. Avrupa'dan birisi gelip aman beni alın diyecek veya NBA den nasılsa birileri düşecek diye beklenilen bir transfer politikası olduğu ortada.

Bundan sonra ne mi olacak? Klasik Fenerbahçe transferi! Son ana kadar beklenilip, sonra da piyasada kim kalmışsa apar topar getirilip süsülü cümlelerle şişirilecek, sezon sonu da doğru dürüst katkı vermeden gönderilmiş olunacak.

Hay eline sağlık. 1.000.000 kez olmus senaryo. Bir insan  bir hatayi tekrar tekrar nasıl yapar. Futbolda da aynısını yapıyor. Hala yapıyor. 10 sene şampiyon olamamış takıma hala transfer diye bekliyor. Avrupa şampiyonası bitsin dendi, bitti. Olimpiyat bitti, sampiyonlar liginde  elendik, ligde puan kaybettik. Hala bekliyorlar. Verdikleri sozlere de güven olmaz. Bayan baskette ilk avrupa sampiyonlugu sonrası Danabas kadroyu koruyacağız dedi, sadece 2 kişi kaldı o kadrodan, sonraki sene yine silbastan, 1 tek meesseman kaldı. Her branşta ayni hatalar. Adam geldi geleli aldığı tek kupa futbolda Türkiye kupası. Ligde bile maldonadonun dediği gibi basaksehir, trabzon, besiktas, gs herkes şampiyon oldu. Bir insan mal olsa bu kadar para harcayıp, yatırım yapıp de 1 sene denk getirir şampiyon olur. Bunlar onu da beceremiyor. İşleyen takıma geçen sene çağlar ve krunic bombaları geldi, takım bozuldu. Başkalarını suclayalim hep beraber, mucadele de edelim da kendimizle nasıl mücadele edeceğiz. Hatalardan ders almak diye bir şey yok ali koç da. Öğrendim, artık akıllandım falan hikaye. Ayni tas ayni hamam.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #18694 : 21 Ağustos 2024, 12:26:03 »
Bence kaldi.

....

Bu sene göreceğiz artık kaldı mı kalmadı mı. Fena kadro kurmadılar, bence bizden daha dengeli kadroları.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #18695 : 21 Ağustos 2024, 12:28:31 »
Sevgili kardeşim, "Almadılar" ayrı "Almayacaklar" ayrı. Evet şu ana kadar almadılar ama bu almayacaklar anlamına gelmez. Sayın Tom kardeşimizin iddiası kesinlikle almayacaklar yönündeydi. Hatta Samaniç'ten önce bu iddiası vardı ve transferin kapandığını söyleyip duruyordu. Her ne kadar yazmasa da her dakika okuduğundan eminim. Tom şöyle demişti, biz inanmamıştık diyerek "Oh olsun işte!" dedirtme sayın Tom'a :)

Benim iddiam hala 5 numara alacağımız yönünde. Ama şimdi, ama 3 ay sonra. Bence kesin alacağız.
Adam yok ama hala gündemi belirliyor.
Tom daha il günden sağda solda duyduklarıyla olumsuzlukları yazıp duruyordu.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #18696 : 22 Ağustos 2024, 13:34:57 »
Hadi diyelim nasılsa biri düşer dediler hiç araştırma yapmadılar, düşen adamı nasıl panaya kaptırıyorsunuz?

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #18697 : 22 Ağustos 2024, 13:57:05 »
Bi söylentiye gore şube ömeri hocaya önermiş ama hoca samanic - ömer 2lisinden ömeri veto edip samanic istemiş, yani samanic+ömer paketi gibi değil ömer veya samanic şeklinde bi plan varmış kafalarında. Bu söylenti Doğru mudur yanlış mıdır bunu tabi saras hocaya sormak gerek 😅
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #18698 : 22 Ağustos 2024, 14:31:36 »
Bi söylentiye gore şube ömeri hocaya önermiş ama hoca samanic - ömer 2lisinden ömeri veto edip samanic istemiş, yani samanic+ömer paketi gibi değil ömer veya samanic şeklinde bi plan varmış kafalarında. Bu söylenti Doğru mudur yanlış mıdır bunu tabi saras hocaya sormak gerek 😅

Böyle bir durum vrasa koçu eleştirmem şahsen. Türk oyuncuların profesyonelliği, katkısı düşünülünce ben olsam ben de aynı tercihte bulunurdum.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
« Yanıtla #18699 : 22 Ağustos 2024, 14:33:36 »
Abi sen diyorsan doğrudur da hangisinin daha iyi oyuncu olduğuna falan girmeden hangisi bizim ihtiyacımız diye düşününce...
Demek ki yeniden bir Vesely yapma projesine giriyoruz hayırlı olsun şubeye.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #18700 : 22 Ağustos 2024, 14:45:47 »
Abi sen diyorsan doğrudur da hangisinin daha iyi oyuncu olduğuna falan girmeden hangisi bizim ihtiyacımız diye düşününce...
Demek ki yeniden bir Vesely yapma projesine giriyoruz hayırlı olsun şubeye.

Bu olay sadece bi dedikodudan ibaret olabilir ama bi yatırım yapmak için önce elimizde bişeyler olması gerek, güvenilir sağlam bi oyuncun olur arkasına yatırım yaparsın, ben böyle düşünüyorum en azından.

Bu hikayede bence en çok melli yanacak kulakları bolca çınlayacak, çünkü üstüne çok yük binecek, öyle tahmin ediyorum.

Veya samanic sürpriz bi şekilde avrupa basketboluna flaş bi giriş yapıp elimizi beklenmedik şekilde rahatlatıp güçlendirecek. İşimiz inşallah maşallahlara kalacak gibi

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #18701 : 22 Ağustos 2024, 14:47:41 »
Böyle bir durum vrasa koçu eleştirmem şahsen. Türk oyuncuların profesyonelliği, katkısı düşünülünce ben olsam ben de aynı tercihte bulunurdum.

Ömerin kalitesi tecrubesi bence EL de her türlü iş yapar bi de işin türkiye ligi boyutu var, seneye sertaç gittiğinde elinde çok iyi bi yerli uzunun daha olabilirdi. Ama tercih edilmediyse mecbur saygı duycaz kabullencez

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
« Yanıtla #18702 : 22 Ağustos 2024, 22:05:20 »
Bu olay sadece bi dedikodudan ibaret olabilir ama bi yatırım yapmak için önce elimizde bişeyler olması gerek, güvenilir sağlam bi oyuncun olur arkasına yatırım yaparsın, ben böyle düşünüyorum en azından.

Bu hikayede bence en çok melli yanacak kulakları bolca çınlayacak, çünkü üstüne çok yük binecek, öyle tahmin ediyorum.

Veya samanic sürpriz bi şekilde avrupa basketboluna flaş bi giriş yapıp elimizi beklenmedik şekilde rahatlatıp güçlendirecek. İşimiz inşallah maşallahlara kalacak gibi
Milano herkesi ölü gösteren bir organizasyon hadi diyelim Melli bizde kendine geldi yine de bu kadar yükü kaldıramayacağı aşikar. Bizim bu yapılanma ile Veselynin posası çıktı koltuk değneğine bağımlı oldu. Samanic uçup kaçsa (inşallah) aynısı ona olacak.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
« Yanıtla #18703 : 22 Ağustos 2024, 22:07:13 »
Bu arada kimse bir Vesely olamaz o da ayrı konu.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #18704 : 23 Ağustos 2024, 23:29:11 »
Eksik meksik artik sezon açılsın idmanlari izlemeyi bile özledim biz bu branşı gerçekten çok sevdik.