Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2276881 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18780 : 03 Eylül 2024, 17:20:16 »
hall, sınırlı rol içinde 12-13 dakikalık baldwin yedeği olur.
atması, yaratması beklenmediği sürece, hücumda fazlalık yapmadan görevini yapacak iyi bir 3&D olur.
fazlası beklenirse mümkün değil elbette.

üstteki mesajlarımdan birinde var hocam sestina’ya dair düşüncem.
sezonun son bölümünde sınıfı geçti benim gözümde.
faydalı bir yedek olursu hayes’in arkasında.
ayrılmadan önceki yaptığım tüm kadrolarda takımda tutmuştum da kendisini zaten,
sonradan badem gözlü olmadı. :)

Hall'dan falan bir şey olmaz. Gereksiz bir transfer. Seneye de göndeririz büyük ihtimal.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #18781 : 03 Eylül 2024, 17:26:25 »
Hall'dan falan bir şey olmaz. Gereksiz bir transfer. Seneye de göndeririz büyük ihtimal.

extra bir şey vermez.
extra bir şey beklemediğin sürece defo yaratmaz.
savunmada aksamaz,
hücumda ceza şutlarını iyi atar.
faydalı oyuncudur bunlar ama rotasyonun 4. veya 5. oyuncusu olurlar en fazla, ötesi olamazlar.
wilbekin, guduric, baldwin’in arkasında 4. oyuncu gibi duruyor şu an için.
sorun olmaz bence.
3. oyuncu olsa yangın yapardım ama. :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18782 : 03 Eylül 2024, 17:29:48 »
extra bir şey vermez.
extra bir şey beklemediğin sürece defo yaratmaz.
savunmada aksamaz,
hücumda ceza şutlarını iyi atar.
faydalı oyuncudur bunlar ama rotasyonun 4. veya 5. oyuncusu olurlar en fazla, ötesi olamazlar.
wilbekin, guduric, baldwin’in arkasında 4. oyuncu gibi duruyor şu an için.
sorun olmaz bence.
3. oyuncu olsa yangın yapardım ama. :)

Kardeşim kime göre 3, kime göre 4. Saras'a göre 2.oyuncu belki. Kendi kendimize teori üretiyoruz. Ben gerekli bir adam olarak görmüyorum. O bölgede çok adam var zira.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #18783 : 03 Eylül 2024, 17:33:25 »
👀🇹🇷UPDATE
The search for the last player continues and Fenerbahçe Beko Istanbul continues to carefully observe the NBA market to sign a center. There could be developments soon...
#Fenerbahçe #EuroLeague #Istanbul #FenerbahçeBeko #NBA

calzoni
The timing is quite difficult to say. As soon as they manage to find the right player, they sign him. Whether it's before or after the start of the season Fenerbahce will definitely have a new centre.

Now they are talking to a player, let's see if they get to a negotiation…

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18784 : 03 Eylül 2024, 20:14:02 »
Adaylar kim olabilir sizce geriye kalan boştakilerden arkadaşlar? Fayda sağlayabilecek ciddi bir süpriz isim çıkar mı bize, hasret kaldık şöyle uçanı kaçanı indirecek bi pota koruyucu pivota ah ahh…

Çevrimdışı MotorCade

• Üye
« Yanıtla #18785 : 03 Eylül 2024, 20:56:28 »
The timing is quite difficult to say. As soon as they manage to find the right player, they sign him. Whether it's before or after the start of the season Fenerbahce will definitely have a new centre.

Now they are talking to a player, let's see if they get to a negotiation…
Burada benim kafama takılan soru şu: Biz ne tür bir profil uzun arıyoruz? Ömer Faruk profilini istesek herhalde alırdık diye düşünüyorum. Acaba Udoh tarzı bir çember koruyucu mu bakıyorlar? Sanki bunun için de geç kaldılar.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #18786 : 03 Eylül 2024, 21:52:35 »
Burada benim kafama takılan soru şu: Biz ne tür bir profil uzun arıyoruz? Ömer Faruk profilini istesek herhalde alırdık diye düşünüyorum. Acaba Udoh tarzı bir çember koruyucu mu bakıyorlar? Sanki bunun için de geç kaldılar.
bence hem fizikli hem de oyun zekası belirli seviyenin üstünde bi oyuncu arıyolar. şu ana kadar da iq olarak iyi bi oyuncu bulamadıklarını düşünüyorlar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #18787 : 03 Eylül 2024, 23:15:27 »
Calzoni reis iyi bir adam gelecek diyor. Bu adama güveniyorum.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #18788 : 03 Eylül 2024, 23:21:38 »
Calzoni reis iyi bir adam gelecek diyor. Bu adama güveniyorum.
her yazana da endişelenme dostum gelecek yazıp duruyor hacklediler mi ne yaptılar

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #18789 : 03 Eylül 2024, 23:29:14 »
her yazana da endişelenme dostum gelecek yazıp duruyor hacklediler mi ne yaptılar

Bu adamin girdigi bir haberin yanlış ciktigina rastlamadim desem yeridir. Tüm sosyal mecrada taraftarından yorumcusuna bu konu üzerinde durdu hem saras hem yönetimin böylesine ağır elestirilere kayıtsız kalmasi çok zor. Üstüne rakipler transferde çıtayı arşa cikarinca pivot transferi zaruri bir hâl almis oldu haliyle.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #18790 : 04 Eylül 2024, 08:43:12 »
Söylenenlere göre bruno fernando adaylardan biriymiş. Torontonun serbest bırakma ihtimali varmış. Durumu takip ediliyomuş. Ama henüz hiçbir oyuncuyla net bi temas resmi bi görüşme yokmuş. Bunlar tabi söylentiler
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #18791 : 04 Eylül 2024, 09:48:25 »
İki üç senedir o gitsin bu gelsin ama bunun kontratı şu vakte kadar diye diye yıllar geçti. Yaşlandım anasını satayım. Daha Avrupa'da başarı filan görür müyüm emin değilim açıkçası. O kadar paralar harcanıyor. Şu yapılanlar iş mi yani? Bu saatten sonra Jokic mi düşecek avucuna, dünyanın en sıradan, siyahi pivotunu alıp getirecekler, 3 dakikada 2 faul yapıp duracak, görür gibi oluyorum yani.

İnşallah talih yüzümüze güler de doğru düzgün bir adam düşer piyangodan. F4 heyecanını yaşarız. Bu takımın çıtası geçen seneye göre daha yüksek, F4'da ne olacağı belli olmaz, tek maç.

Ama artık ben favori takımlar görmek istiyorum. Ikına ıkına F4'a belki kalır takımları kuruluyor bir iki senedir. Ondan önce zaten belki F8 takımları kuruluyordu. Şu branşın içinden geçtiler resmen, yapboza döndü.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #18792 : 04 Eylül 2024, 10:34:10 »
Söylenenlere göre bruno fernando adaylardan biriymiş. Torontonun serbest bırakma ihtimali varmış. Durumu takip ediliyomuş. Ama henüz hiçbir oyuncuyla net bi temas resmi bi görüşme yokmuş. Bunlar tabi söylentiler

Bunu dedin ya akşama kalmaz Dersimiz Fenerbahçe'de Bruno Fernando ile ilgileniyor videosu görürüz. Nasıl bir oyuncu, Fenerbahçe'ye ne katar, vs.vs yarım saat insanlar vakit geçirmiş olur.
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2024, 10:34:43 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #18793 : 04 Eylül 2024, 10:43:33 »
Bunu dedin ya akşama kalmaz Dersimiz Fenerbahçe'de Bruno Fernando ile ilgileniyor videosu görürüz. Nasıl bir oyuncu, Fenerbahçe'ye ne katar, vs.vs yarım saat insanlar vakit geçirmiş olur.

Onlar bu işin duayeni merakla takip ediyoruz, bilmedikleri izlemedikleri oyuncu yok maşallah :) nba takip eden izleyen biri değilim, ben genelde bi nba oyuncusu ile ismimiz ciddileşince draft raporlarını okuyorum. Orada güzel analizler oluyo artıları eksileri her yönüyle. Ama bu arkadaşın raporunu açıkcası hiç okumadım
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #18794 : 04 Eylül 2024, 10:51:00 »
Zaman zaman arama motoruna "Fenerbahçe Beko transfer" yazıp son gelişmeleri takip ediyorum. Son zamanlarda ne zaman böyle bir arama yapsam genelde Dersimiz Fenerbahçe videoları görüyorum. Önceleri ciddiye alıp izliyordum ama sonradan baktım ki bomboş videolar. (Bomboş derken hakaret sayılmasın. Neticede bir emek veriyorlar ama benim beklentimi karşılamadı)
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2024, 10:53:57 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.