Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2291340 defa)

Maldonado, efeovic ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19050 : 02 Ekim 2024, 11:47:22 »
Yönetim kalıbının dışına çıkarak şu adami Oly Pao'ya yar etmeye fırsat vermeden transfer et. Saban Lee zorunluluktur Zagars'in şu halini de gördükten sonra.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #19051 : 02 Ekim 2024, 11:53:07 »
Yazdık o kadar. Adamın draft raporunu bile okudum ki güçlü yönleri oyun kuruculuk ve savunma denmiş. EL için daha ne istenir ki? Tuğlacı da değil üstelik. Ver 300k, çek elemanı. Toplam maliyeti 500-600k olur ki önemli de değil. Ama yok. Adamlar şube yönetiyormuş gibi görünüp sabote ediyorlar esasen.
Seneye belki seneye bile beklemeden bir eurolague takimi alir onu. Maccabi, baskonia, partizan hatta sonraki sene efes, oli, pana gibi takımlar da isteyebilir. Biz ne kadar sığır bir subeyiz hakikaten anlamıyorum. Zagars, hall falan alıyoruz da bir tane aklı başında adam yok mu subede bu tarz adamları bulamıyoruz. Hoca mı istemiyormuş hesap sorarım o hocaya. Ben 20 milyon para yatiricam şubeye hocanın birisinin sikinin keyfine bu para heba olacak. Benim de bir sene daha gidecek. Sağır sultan, yedi düvel biliyor fenerin pg ve pivot eksiğini. Saras gormuyor, degismeli rotasyon yapiyor habire. Kim nerede oynuyor belli degil. Surekli birileri girip cikiyor maca. Mac sonu metecanla oynuyor herif. Al gördük iste efes maçında pg ve 5 katkılarını. Mac boyu sacma sapan bir rotasyon, mac sonunda alınamayan 2 rebound ve bir kupa gitti.
Zagars her maç 2 sayi 2 asist yapacak diye kadroda olacak da önümüzde duran adama trene bakar gibi bakıcaz hepimiz. Her branş aynı terane, futboldakinin aldırdığı forvet, bayanlardakinin lekovic aşkı, Bayan voleyboldaki emekli Sırp kontenjanlari.  Hakikaten adamın sağlığını bozar bunlar.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2024, 11:53:53 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi bothersome man

• Üye
« Yanıtla #19052 : 02 Ekim 2024, 12:13:26 »
#SabenOl kampanyası başlatalım taraftar olarak  :D

Resmen Allah acıdı halimize, siz kimseyi alamadınız ama alın burnunuzun dibine 3 kuruşa oynayacak PG gönderdim dedi. Bunu da bizden önce Ergin vs. kaparsa artık sabotaj vaaaaarrr diye bağıracağım pencereye çıkıp.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19053 : 02 Ekim 2024, 12:14:59 »
Koç da bizim gelişimin koçu vefa borcunu öder gibi zagarsı alıp Sabeni göndersin. Hadi bakalım. Güzeli dileyelim güzel olsun

Çevrimdışı BenFener46

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #19054 : 02 Ekim 2024, 12:23:18 »
Lorenzo Brown sanki Ergin'in içine sinmedi onun yerine Lee'yi çekerse sasirmayin sevmeyiz ama akıllı adam.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #19055 : 02 Ekim 2024, 13:00:50 »
Yahu Efes kapar bunu. Darius Thompson olmadı ya, onlara yapmur gibi adam gönderiyor allah. Ligden oyuncu almaya da teşneler zaten. Halbuki al abi, ne olacak? Saras istemiyorsa da al, bulunsun. Fikirler değişir. Zaten Zagars harici PG yok takımda esas pozisyon olarak. Savunması da iyi oyuncunun. Bir aya kalmaz Baskonia, Efes hatta Pana, birisi kapar, Moses Wright, Oturu gibi arkasından bakarız.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #19056 : 02 Ekim 2024, 13:25:10 »
Çocukta atletizm var, delicilik var, orta mesafe şutu var, üçlük var, serbest atış var, savunma gayreti var, sorumluluk alma var, yaşı genç...  Yok bize uymaz bu !
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Manisa
« Yanıtla #19057 : 02 Ekim 2024, 16:43:22 »
Bana kalırsa sadece saben Lee yi almakla kalmaz kabin freeman liberty i de alırım.

Sıradan bir takım bile bizden daha iyi kısalar bulabiliyor

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
« Yanıtla #19058 : 02 Ekim 2024, 21:00:53 »
Bana kalırsa sadece saben Lee yi almakla kalmaz kabin freeman liberty i de alırım.

Sıradan bir takım bile bizden daha iyi kısalar bulabiliyor
Ah be hocam, Lee aldık da öteki kaldı. :/
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: Moda
« Yanıtla #19059 : 04 Ekim 2024, 01:00:27 »
Ibrahim Kutluay or death. Hain sube yonetimi komple defedilmeli.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19060 : 04 Ekim 2024, 13:07:34 »
Saben Lee al durumu toparla

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #19061 : Bugün, 00:16:42 »
senelerdir mağduru olduğumuz sakatlık belası, ilk kez önümüze fırsat olarak çıktı.

eğri oturup doğru konuşalım. takımdan ilk kimi gönderirsin sorusuna %90’ımız wilbekin der. 2 milyon dolar maaşından ötürü yapılamayanı sakatlık yaptı, adam almaya mecbur kıldı şubeyi.

doğru hamleyi yaparsak şampiyonluk hamlesi olur bu.

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Manisa
« Yanıtla #19062 : Bugün, 00:35:24 »
Saben Lee artık istek değil ihtiyaç, hatta zagarsi da Manisa'ya verip javon freeman libertyi de alalım

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #19063 : Bugün, 01:17:56 »
Wilbo'nun sakatlığı şerdeki hayır oldu bizim için. Murcia-Manisa maçına sırf Saben Lee'yi görmek için baştan sona bakanlardanım ben de. Çocuğun saha görüşü iyi, fena olmayan bir dış şutu var, bi hayli delici bir çocuk. Savunmada gayretli de gözüktü. Tabii tek maçtan değerlendirmek sağlıklı olmayabilir ama eli ayağı düzgün bir oyun kurucu olarak gözüktü bana. Bütçeye büyük bir yük de getirmez. Gerekirse Manisa'ya Zagars'ı teklif edelim hatta.

Şu oyun kurucu hamlesini yapsak ve Baldwin gibi bir silahın top getirmekle yıpranmasının önüne geçsek vallahi f4 adayı olucaz.

Geriye Marjanovic'ten çıkıp iyi bir uzun almak kalıyor. Sertaç'ın hâlini gördükçe içim kararıyor yeminle.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #19064 : Bugün, 01:24:16 »
Bir de şu var. Oly'yi yendik diye ''biz olduk tamamız, takımın hiçbir şeye ihtiyacı yok'' düşüncesine kapılmayalım aman diyim. Fournier ve Vezenkov henüz oynamaya başlamadı, Fall ve Milutinov'un yokluğu da etken oldu. Şu maçı 10.haftada oynasaydık bambaşka bir Oly olacaktı karşımızda.

Transfer konusunda şu maç inşallah yanıltıcı olmaz.