Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1808793 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3030 : 26 Mart 2015, 13:35:48 »
Cem abi Ze Roberto Turkiyedeymis, hayirli olsun mu? 😃

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Üye
« Yanıtla #3031 : 26 Mart 2015, 13:37:49 »
http://i.hizliresim.com/Vl1XyV.jpg reis geri donuyor mesaleleri yakalim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #3032 : 26 Mart 2015, 15:20:41 »
Annemmmm duyduklarım doğru mu Ze mi geliyorrr. Ayyhh hadi inşallah.Fabiana pilis Ze reyizz:))
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3033 : 26 Mart 2015, 15:24:49 »
Larson u alabiliyorsak alalım aynı fikirdeyim
Garay filan gibi oyuncular bize katkı vermez. hak ettiğinden fazla değer veriliyor kendisine.  Rusya da kalsın.  Votka para iyidir...
Larson /koshelava tarzı oyunculara çökmek lazım. ..
ama başta hoca sorunsali halletmeliyiz be dostum :(
Bu arada montano gitsin kore de oynasin orada istatistik kassin.
tosun geri gelsin en azından yürekli kız, arada sirada topa vururken gözlerini açıyordu.
Montano kalana kadar kendisi ile ayni oyun zekasi kalibresindeki Neriman i alırım. En azindan Türk oyuncu.

Sana katiliyorum.  Zaten gecen seneki birinci tercihim Larson idi.  O gelmeyince, Bosetti'ye biraz mirin kirin etmis, ama akabinde kabullenmistik.  Ikisine de nazar degdi :)

Garay hususunda da katiliyorum.  Neden bilmem ama bizimkiler ona cok anlam yukluyorlar. 

Kosheleva'ya gelince, "Kristin'den sonra bizi 1 tik yukari tasir" denmis ama Kosheleva gibi bir oyuncu bu takima Kristin'in yerine gelmez.  Gelirse Bosetti ve Kim gibi oyuncularin yerine gelir. 

« Son Düzenleme: 26 Mart 2015, 15:25:34 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3034 : 26 Mart 2015, 15:26:43 »
Rufat önyargılı konuşmaya devam et.
Besim abin de anlasınn önyargılı konuşmanın karşı tarafta nasıl bi hissiyat bıraktığını :) ;)

Ahahahaha ya besim güzel adamsın...

Rufat   >Lo Bianco mevzuatı = Besim > Naz mevzuatı
yiyin lan birbirinizi.. 8)
Keyifle okuyorum ahahahah

Dikkat edersen, biri bizim oyuncumuz digeri ise bize ihanet edip en buyuk rakibimize giden eleman.  Naz'a yaptiginiz ovgunun 100'de 1'ini oyunculariniza yapin :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3035 : 26 Mart 2015, 15:40:51 »
Larson u alabiliyorsak alalım aynı fikirdeyim
Garay filan gibi oyuncular bize katkı vermez. hak ettiğinden fazla değer veriliyor kendisine.  Rusya da kalsın.  Votka para iyidir...
Larson /koshelava tarzı oyunculara çökmek lazım. ..
ama başta hoca sorunsali halletmeliyiz be dostum :(
Bu arada montano gitsin kore de oynasin orada istatistik kassin.
tosun geri gelsin en azından yürekli kız, arada sirada topa vururken gözlerini açıyordu.
Montano kalana kadar kendisi ile ayni oyun zekasi kalibresindeki Neriman i alırım. En azindan Türk oyuncu.

Larson, Brako, Kosheleva ve Rasiç...
Kişisel anlamda takımda en çok görmek istediğim oyunculardı.
Larson'un Eczacı ile aşı tutmadı. Ot gibi takım eczacı. Gerçi dediğim gibi F4'ü beklemek lazım. Brako ise en azından oyun aklı ve blok avantajı açısından Montano'dan daha çok katkı verir bence. Rasic gitti. Ben kafayı duvara vururken o smaçları bizim kafamıza vuruyor.
Fabi keser ancak onun yerine. Kosheleva ise yılların özlemi. Eczacı da çok istedi onu zamanında. Hala istiyor mu Larson ve Cruz varken bilemem ama seneye çökmek lazım üstüne.
Diğer yandan Neriman'a gözüm kapalı ok derim. Her ne kadar toplara dan dun vursada yerli oyuncu kıtlığında nimet gibi kalır Neriman.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3036 : 26 Mart 2015, 16:51:35 »
Sana katiliyorum.  Zaten gecen seneki birinci tercihim Larson idi.  O gelmeyince, Bosetti'ye biraz mirin kirin etmis, ama akabinde kabullenmistik.  Ikisine de nazar degdi :)

Garay hususunda da katiliyorum.  Neden bilmem ama bizimkiler ona cok anlam yukluyorlar. 

Kosheleva'ya gelince, "Kristin'den sonra bizi 1 tik yukari tasir" denmis ama Kosheleva gibi bir oyuncu bu takima Kristin'in yerine gelmez.  Gelirse Bosetti ve Kim gibi oyuncularin yerine gelir. 

koshelva için kim demiş , krstin den sonra 1 tık yukarı taşır diye ?
cidden kim demiş merak ettim.. abi tanıklarım içinde de bunu diyenler olabilir diyen kimse voleybol izlemeyi anında bıraksın...
zaten hastayım bu hepimizin kullandığı !! 1 tık yukarı mevzusuna '' :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3037 : 26 Mart 2015, 16:52:33 »
Dikkat edersen, biri bizim oyuncumuz digeri ise bize ihanet edip en buyuk rakibimize giden eleman.  Naz'a yaptiginiz ovgunun 100'de 1'ini oyunculariniza yapin :)

ahaha besim sana bu müstehak..
rufat susma koçum saldır..

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3038 : 26 Mart 2015, 19:31:33 »
koshelva için kim demiş , krstin den sonra 1 tık yukarı taşır diye ?
cidden kim demiş merak ettim.. abi tanıklarım içinde de bunu diyenler olabilir diyen kimse voleybol izlemeyi anında bıraksın...
zaten hastayım bu hepimizin kullandığı !! 1 tık yukarı mevzusuna '' :)
Vallaha bosetti için kararsizim kalsın mi gitsin mi...keza montano...ama Kristin yerine koshelava ve Bauer yerine fabiana bizi bir tik yukarı taşır..
Pasör konusuna gelince bence yerli pasör almamız şart...şahsen   naz alınamıyorsa özge alınabilir...ben yabancı pasörü su aşamada doğru bulmuyorum...zaten 6 yabancı fazla..1 yabancı kisilacaksa pasorden olmalı...5 yabancı yeter..
Montano ve bosetti yerine kim alınabilir diye düşününce ; brakocevic ve werblisnka fena olmaz..ama montano bir sezon daha sans tanınabilir..bosetti ise cidden muamma....

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3039 : 26 Mart 2015, 19:32:22 »
ahaha besim sana bu müstehak..
rufat susma koçum saldır..

Vay demek Twitter'da bire bir mesajlasirken, bir taraftan da gizli gizli burayi isliyordun :)))

• Üye
« Yanıtla #3040 : 30 Mart 2015, 20:36:33 »

Söyleyecek tek laf yok. Bu resim skandalın özetidir. Skandalın ta kendisidir. Benim 3 oyuncumun, hatta bunlardan biri de Kim, bizi eleyen Vakıfbankın F4 kutlama yemeğinde ne işi var. Abi vallahi de billahi de şu fotoğraf skandaldır. Olamaz böyle birşey. Saha dışında olan dostluklara birşey demiyorum, ama bizi eleyen takımın F4 yemeğine nasıl katılırsınız.. Konu voleybol falan değil bu bildiğin yüzsüzlük. Gözde bizim F4 kutlama yemeğimize katılırmıydı? Sanmıyorum.. Guidetti bir oyuncusunu bile göndermezdi.. Söyleyecek laf yok, yazıklar olsun başka birşeyde söylemiyorum.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3041 : 30 Mart 2015, 20:54:07 »
Bu konuda Rufatla aynı şekilde düşünüyorum.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3042 : 30 Mart 2015, 22:19:14 »
Hadi Yabancılar neyse...Meliha ya ne oluyor yav.Gece gezmesi olsun kafi..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3043 : 30 Mart 2015, 22:28:40 »

Söyleyecek tek laf yok. Bu resim skandalın özetidir. Skandalın ta kendisidir. Benim 3 oyuncumun, hatta bunlardan biri de Kim, bizi eleyen Vakıfbankın F4 kutlama yemeğinde ne işi var. Abi vallahi de billahi de şu fotoğraf skandaldır. Olamaz böyle birşey. Saha dışında olan dostluklara birşey demiyorum, ama bizi eleyen takımın F4 yemeğine nasıl katılırsınız.. Konu voleybol falan değil bu bildiğin yüzsüzlük. Gözde bizim F4 kutlama yemeğimize katılırmıydı? Sanmıyorum.. Guidetti bir oyuncusunu bile göndermezdi.. Söyleyecek laf yok, yazıklar olsun başka birşeyde söylemiyorum.

Larson da orada.  Kutlama yemegi oldugu nereden cikti?  Bizim oyuncularin Vakifbank'in kutlama yeemgi diye bir organizasyona gitmediklerine dusunuyorum.  O kadar aptal olamazlar.  Yemekten sonra, bizimkilerle bir yerde bulusmuslardir.  Teyit nereden edildi?  Kulaktan dolma bilgilerle gaza gelmeyelim. 

Çevrimdışı yek3

• Üye
« Yanıtla #3044 : 30 Mart 2015, 22:37:25 »
Larson da orada.  Kutlama yemegi oldugu nereden cikti?  Bizim oyuncularin Vakifbank'in kutlama yeemgi diye bir organizasyona gitmediklerine dusunuyorum.  O kadar aptal olamazlar.  Yemekten sonra, bizimkilerle bir yerde bulusmuslardir.  Teyit nereden edildi?  Kulaktan dolma bilgilerle gaza gelmeyelim.
Herkes öyle diyor ama  kesin olmayan bir bilgi üzerinden oyunculara bu kadar yuklenilmesini anlamıyorum hele ki oyunculara twitter üzerinden atılan yorumlara bakınca bizim insanların nasıl saman alevi gibi parladığını görebiliyoruz.
Ama eğer öyle bir durum varsa ve o gittikleri yemek Vakıfbankın kutlama yemeği ise gerçekten çok büyük bir ayıp.
Ve bu ayıbı eğer kulüp ceza vermeden geçiştirirse kulüpte bu ayıba ortak olur.
« Son Düzenleme: 30 Mart 2015, 22:38:16 Gönderen: yek3 »