Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1808481 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3075 : 07 Nisan 2015, 13:11:06 »

Murat ya sen yada besim gibi kalmış aklımda ama başka arkadaşımda olabilir.Vakıfbank'ın hocası Fenerbahçe'yi istiyor deniyordu?Böyle bir şey varmı?söylentimi?Önümüzdeki sezonla ilgili hem hoca hemde oyuncu Transferleri hakkında bilginiz varmı?

Ben hatirlayamadim.  Belki zamaninda dedikosu donmus olabilir. 

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3076 : 07 Nisan 2015, 14:19:28 »
Maç içinde donup kalıyor, Brako boştayken Montano tercihini bizzat kendisi yapıyor, herşey bitmişken kazanılan(cl'de ki) maçı saymazsak en büyük rakip vakıf karşısında öğrenilmiş çaresizliğe bağlamamızın sebebi de o...
Sosyal medyada oyuncuların hocaya saygı duymadığı konuşuluyor...
Ortada başarısızlık, disiplinsizlik varken oklar tek bir kişiyi gösteriyor.
Bu arada geçen sene burada kendisini destekleyenlerdendim ama bu sezon vasatın altında performansı var ve kalırsa bu pek düzelecek gibide durmuyor.

Yalnız Brako'nun dizlerinin durumu yüzünden Vakıf'ın bıraktığı söyleniyor..Belki biz de bundan almadık...GS de son anda vazgeçti çünkü

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3077 : 07 Nisan 2015, 14:21:24 »
Montano bundan sonra yoksa ligdeki şansımız ciddi oranda artabiir.
mümkünse hemen pılını pırtını toplayıp gitsin..
takımında algısını oyun aklını düşürüyor.

Abbo ile sözleşmemizin uzatma değilde mevcut olarak seneye devam ettiğini duydum bende :(

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3078 : 07 Nisan 2015, 14:26:34 »

Abbo ile sözleşmemizin uzatma değilde mevcut olarak seneye devam ettiğini duydum bende :(

İnşallah yalnıştır..Ne diyeyim...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3079 : 07 Nisan 2015, 14:52:49 »
Yalnız Brako'nun dizlerinin durumu yüzünden Vakıf'ın bıraktığı söyleniyor..Belki biz de bundan almadık...GS de son anda vazgeçti çünkü

Volkan abi zaten her maçta lazım değildi ki.
Bakü'de oynadığımız maçta pekte öyle kötü görünmüyordu(en azından bir Seda gibi yerden en fazla 5 cm. zıplama gibi bir durumu yoktu).
Kendisine Vakıf, Eczacı maçları ve CL'de ki önemli maçlarda ihtiyacımız olurdu.
Pekala dinleterek oynatabilirdik.
...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3080 : 07 Nisan 2015, 15:29:08 »

Brakonun dizleri yüzünden alınmadığı komedi resmen. Önümüzde kanlı canlı Bosetti'nin sakatlığı varken ve Bosetti'yi o sakatlığa rağmen kadroda tutan idareciler mi düşünmüş bunu. Hem de sene başında. Çok rahat hamle fırsatın varken.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2015, 15:29:40 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3081 : 07 Nisan 2015, 15:29:30 »

Cem, bana Naz hususunda takinti yapiyorsun deyip de su laflari yaziyorsan, artik diyecek baska bir sozum yok :)  Ligdeki sansimiz, Polen mi artacak? :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3082 : 07 Nisan 2015, 16:30:22 »
Cem, bana Naz hususunda takinti yapiyorsun deyip de su laflari yaziyorsan, artik diyecek baska bir sozum yok :)  Ligdeki sansimiz, Polen mi artacak? :)
Montano gözü kapalı vuruyor en kritik maçlarda % 35 lerde oynar - min 5 6 hata 3 4 blokta kalır. ama yok blokta kalmaz ama min 6 7 dışarı topa vurur
Polen de yeteneksiz o da % 30 larda oynar.
işte en azından yabancı hakkımızı Lo dan yana kullanırız da belki bir şeyleri değiştirme şansımız olur..
final maçları montano nun oynayacağı maçlar değil , heyecanı yüksek maçlarda mala bağlıyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3083 : 07 Nisan 2015, 16:47:12 »
Montano gözü kapalı vuruyor en kritik maçlarda % 35 lerde oynar - min 5 6 hata 3 4 blokta kalır. ama yok blokta kalmaz ama min 6 7 dışarı topa vurur
Polen de yeteneksiz o da % 30 larda oynar.
işte en azından yabancı hakkımızı Lo dan yana kullanırız da belki bir şeyleri değiştirme şansımız olur..
final maçları montano nun oynayacağı maçlar değil , heyecanı yüksek maçlarda mala bağlıyor.

Cem bu konuda sana katılamıyorum. Montano konusunda her ne kadar kişisel yetenekleri konusnda aynı fikirde de olsak Eczacı ve Vakıf maçları tek Polenle bitmez. Biterse de çabuk ve acısız biter. Tüm yük Bosetti ve kristini de saymazsak Kim'e biner. Kim de sonunda iflas eder.
Lo ise o maçlarda oynamamalı. Eski Lo değil. Gölgesi kalmış. Boydan dolayı blok dezavantajı da madene çeviriyor onun kapattığı köşeyi.
Zira bloğu geçen top sayı oluyor bizde. Geri alan savunması sıfıra yakın neredeyse. Şansımız olmasını istiyorsak onlarca kez söylediğim gibi büyük maçlarda tüm yabancılar smaçör olmalı. Oynamadığı zaman da neticeler ortada zaten.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2015, 16:48:15 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3084 : 07 Nisan 2015, 16:56:25 »
gizem karadayı olayı ciddimidir?

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3085 : 07 Nisan 2015, 17:19:57 »
gizem karadayı olayı ciddimidir?

Hangi olay?

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3086 : 07 Nisan 2015, 17:21:39 »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3087 : 07 Nisan 2015, 17:38:40 »
Cem bu konuda sana katılamıyorum. Montano konusunda her ne kadar kişisel yetenekleri konusnda aynı fikirde de olsak Eczacı ve Vakıf maçları tek Polenle bitmez. Biterse de çabuk ve acısız biter. Tüm yük Bosetti ve kristini de saymazsak Kim'e biner. Kim de sonunda iflas eder.
Lo ise o maçlarda oynamamalı. Eski Lo değil. Gölgesi kalmış. Boydan dolayı blok dezavantajı da madene çeviriyor onun kapattığı köşeyi.
Zira bloğu geçen top sayı oluyor bizde. Geri alan savunması sıfıra yakın neredeyse. Şansımız olmasını istiyorsak onlarca kez söylediğim gibi büyük maçlarda tüm yabancılar smaçör olmalı. Oynamadığı zaman da neticeler ortada zaten.
Ben montano ile dalga geçmek için Polen'i kullandım ki
ciddiyue alıp cevap vermen üzücü :( ;)

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #3088 : 07 Nisan 2015, 18:00:07 »
Ben montano ile dalga geçmek için Polen'i kullandım ki
ciddiyue alıp cevap vermen üzücü :( ;)
Haaa. Ok. Anlaşıldı merkez :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3089 : 07 Nisan 2015, 18:50:59 »
Brakonun dizleri yüzünden alınmadığı komedi resmen. Önümüzde kanlı canlı Bosetti'nin sakatlığı varken ve Bosetti'yi o sakatlığa rağmen kadroda tutan idareciler mi düşünmüş bunu. Hem de sene başında. Çok rahat hamle fırsatın varken.

Benimki sallama..Ama diz sakatlığını Vakıf tarafı söyledi...