Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811329 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4725 : 30 Mayıs 2016, 19:08:23 »
Bu nasil el atmak abicim?  Bir de atmasa ne olurdu?  Kozuch'u ben 3-4 senedir elestiriyorum.  Daha arpa boyu gelistigini gormedim.  Bence piyasadaki en overrated oyunculardan biri. 

Bu sene buyuk husran var...

ya adamın suçu ne...hoca kimi isterse alınıyor.

ama Kozuch da kesin değil...Male de olabilir..Kulübü para sorunu yaşadığı için istediğin takıma git demiş...bizimkiler de istemiş

Çevrimdışı cihatc

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #4726 : 31 Mayıs 2016, 00:07:05 »
Kozuch'u beğenmemek de ne ola? De ki o kadar kötü, değil ama, hiç olmazsa final maçını antrenman havasında oynayan şu takıma biraz hırs getirir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı cihatc

• Üye
« Yanıtla #4727 : 31 Mayıs 2016, 00:08:11 »
Bu arada İdmancılar da iyi transfer yapıyor. Şimdi de Bayramova'yı almışlar.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4728 : 31 Mayıs 2016, 00:42:42 »
Kozuch'u beğenmemek de ne ola? De ki o kadar kötü, değil ama, hiç olmazsa final maçını antrenman havasında oynayan şu takıma biraz hırs getirir.

Kozuch, hicbir haliyle bizim seviyemizde bir oyuncu olmadi.  Ben gormedim.  Goren varsa soylesin.  Haaaa artik bu sene "bizim seviyemiz" diye bir sey kalmadi ise, Kozuch gibi oyuncularin gelmesi sayesindedir. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4729 : 31 Mayıs 2016, 00:43:40 »
ya adamın suçu ne...hoca kimi isterse alınıyor.

ama Kozuch da kesin değil...Male de olabilir..Kulübü para sorunu yaşadığı için istediğin takıma git demiş...bizimkiler de istemiş

Sikinti da zaten hoca ya...  Para veriyorsa, bu adam ile anlasip neden yollari ayirmadik?  Yaptirdigi transferlere ve harcanan paraya daha da acidim simdi.  Ahmet Baskan'i severim. 

Çevrimdışı cihatc

• Üye
« Yanıtla #4730 : 31 Mayıs 2016, 06:23:37 »
Kozuch, hicbir haliyle bizim seviyemizde bir oyuncu olmadi.  Ben gormedim.  Goren varsa soylesin.  Haaaa artik bu sene "bizim seviyemiz" diye bir sey kalmadi ise, Kozuch gibi oyuncularin gelmesi sayesindedir.

Hatunun bu seneki seviyesi Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4731 : 31 Mayıs 2016, 09:55:47 »
de kruijf coneglio yolundaymıs..hatta bitmis...

neriman ise modena'ya gidecek herhlade...galiba o da bitmis...cidden ne paragoz kız bu neriman...
bize gelse turkiyede ilk 6 oynayacagı halde neler neler yapıyor...gerci hala eczacı ile sozlesmesi vardı...eczacı bize gitmesin diye her turlu serefsizligi de yapar ayrıca..gozde de yaptıkları gibi...
hande baladın'ın sozlesmesni merak ediyorum ben eczacı ile...o kız fb'li galiba...gecen gun mactaydı..seneye belki alırız...

bu gidisle kim-natali nin yanında seyma olacak ve bu gidisle meliha da kalacak ... cunku nerimanda kacınca adam gibi bir yerli smacor bulamayacagız gibi..malum seda'da kactı gs'ye...oyuncu kalmadı yerli smacor..

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2016, 09:59:09 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4732 : 31 Mayıs 2016, 11:20:23 »
Hatunun bu seneki seviyesi Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu

Bu sene nasil aldiklarini kendileri de anlamadilar.  Tek mac ile (rakibin doping korkusu nedeniyle yari finali rahat gectiler) kupaya uzandilar.  Final maclarinda, hele bir de italyan seyirciler arkanda ise, en vasat takim bile bir seyler yapar.  O yuzden, Kozuch'un takimi sampiyon oldu, ona atfetmemek lazim.

Benim nacizane fikrim.  Paula ve Mari'nin geldigi sezonki gibi bir fiyasko olabilir. 

• Üye
« Yanıtla #4733 : 31 Mayıs 2016, 11:25:07 »
Bu sene nasil aldiklarini kendileri de anlamadilar.  Tek mac ile (rakibin doping korkusu nedeniyle yari finali rahat gectiler) kupaya uzandilar.  Final maclarinda, hele bir de italyan seyirciler arkanda ise, en vasat takim bile bir seyler yapar.  O yuzden, Kozuch'un takimi sampiyon oldu, ona atfetmemek lazim.

Benim nacizane fikrim.  Paula ve Mari'nin geldigi sezonki gibi bir fiyasko olabilir.

o kadar kotu olmaz ama 3. luk olur sanırım gene...tabi ocak ayı gibi buyuk bir transfer yapmazsak..

Çevrimdışı sandro12

• Üye
« Yanıtla #4734 : 31 Mayıs 2016, 11:25:45 »
Kozuch'un seviyesi maalesef Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu değil, hızlı oyunda iyi iş yapar ama manşeti çok kötü bir liberomuz varken, Natalia da manşette sıkıntılıyken hızlı oynamamız çok kolay değil; Garay'ı alıp 3 smaçör oynayarak; ortaya da Dixon'u alarak çok para vermeden orta oyuncuya işi halledebiliriz hala; Eczacıbaşı ve Vakıfbank'a kafa tutabiliriz böyle ama şuan ki kadro ve bu manşet ile işimiz çok zor..

Sent from my iPhone using Tapatalk.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2016, 11:26:31 Gönderen: sandro12 »

• Üye
« Yanıtla #4735 : 31 Mayıs 2016, 11:31:05 »
abi ze gelse bu problemleri yasamayacagımız cozum uretir de; abbo ile maalesef ..bence problme kadro da degil..kocta daha cok..

en iyi kadroyu versen abbo bu kafayla icine eder..

ilk sezon nasıl sampiyon olduk anlamadım abboyla..mucizeydi..

• Üye
« Yanıtla #4736 : 31 Mayıs 2016, 11:32:44 »
ben kozuch ismini yazdım ama biliyorsunuz sonucta forumlardna duyum bu...

gerci dogru oldugunu tahmin ediyorum..

Çevrimdışı sandro12

• Üye
« Yanıtla #4737 : 31 Mayıs 2016, 12:11:33 »
abi ze gelse bu problemleri yasamayacagımız cozum uretir de; abbo ile maalesef ..bence problme kadro da degil..kocta daha cok..

en iyi kadroyu versen abbo bu kafayla icine eder..

ilk sezon nasıl sampiyon olduk anlamadım abboyla..mucizeydi..

Vakıfbank çok karışıktı ve kadrosu bizden kötüydü abi ondan olduk, orada bile Ankara'da 2-0 geri düştük, son anda kurtardık seti de şampiyonluk geldi..

Bizim manşet alabilen bir oyuncuya ihtiyacımız var ortadan hızlı oynayabilmek için, illa klasik çapraz alacaklarsa Rahimova'yı almamız lazım, Kozuch bizde çok yararlı olamayabilir..

Ze akıllı adam manşet sorunu yaşamayacak bir takım kurar; Abbo ise üçüncü yılı hala kötü manşet alan takım kurmayı başarıyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2016, 12:12:09 Gönderen: sandro12 »

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #4738 : 31 Mayıs 2016, 12:17:58 »
o kadar kotu olmaz ama 3. luk olur sanırım gene...tabi ocak ayı gibi buyuk bir transfer yapmazsak..

Zaten o sezon da 3. olmadık mı?  Yanlış mı hatırlıyorum?  3. lük zaten bu bütçe seviyesi için en kötü sonuç :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4739 : 31 Mayıs 2016, 13:28:03 »
Zaten o sezon da 3. olmadık mı?  Yanlış mı hatırlıyorum?  3. lük zaten bu bütçe seviyesi için en kötü sonuç :)

4.olmuştuk sanırım. O sene vakıf, eczacı ve gs ile yaptığımız tüm maçları kaybetmiştik.